There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Ez vagy az?
by Dwarfstar Today at 3:54 am

» Szabad asszociáció
by Dwarfstar Today at 3:52 am

» Szólánc
by Dwarfstar Today at 3:51 am

Statisztika
Top posting users this month
Zatanna Zatara

Dwarfstar

John Constantine

John Stewart

Giganta

Pamela Isley

Selina Kyle

Andrej Volkonov

Slade Wilson

Alkotó

Music

Share | 

Árnyjáték - Raven és Taposóakna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
40

TémanyitásTárgy: Árnyjáték - Raven és Taposóakna   Szer. Ápr. 18, 2018 4:19 pm

Raven & Landmine @
Véget érnek mára az előadások, a fiatal biológiai létformák kifejezett derűvel hagyják hátra az iskola falait. Ma egyikükre szól a megbízásom, ráadásul az átlagos munkáknál bonyolultabb ügyről van szó. Ez nem szimpla gyilkosság, hanem emberrablás. Elvégeztem a kötelező házi feladatot, de csak felületesen, nem a én dolgom pontosan tudni, hogy kinek és miért kell a diáklány, én csupán cselekszem. A személyazonossága Nicole Schwarz. Állampolgársága német, az USA-ba akkreditált nagykövet lánya, aki komoly kapcsolatokat ápol vagy fél tucat óriáscéggel, két-három titkosszolgálattal, az Interpollal, a nemzetközi bűnüldözési összefogások egyik emblematikus figurája, ráadásul a hírek szerint hagyományos módon lényegében megvesztegethetetlen. Legalábbis pusztán készpénzzel. A lehetőségek listája, hogy ki akarhatja a lányát, mondhatni végtelen. De ez nem is lényeges.
A célszemély magasan védett egy átlagos tanulóhoz viszonyítva, de mint mondottam elvégeztem a házi feladatomat. A testőr, aki két sarokra innen várja a golyóálló és robbanásbiztos járműben nem szenvedett sokat, a garott szinte azonnal átmetszette a gégéjét. Tekintetbe véve, hogy ez a város arról híresült el, hogy olyan hősök védelmezik, akik a színes ruháik alatt még pelenkát hordanak, biztonsági intézkedés volt a pokolgép is, amely egy közeli általános iskola kazánházában ketyeg. Az eszközök és a terv készen áll. Ideje belevágni.
Könnyedén azonosítottam a fiatal lányt. Középmagas, nagyjából 170 centiméter, testsúly 65 kilogramm körüli, egészségi állapot normálisnak tekinthető, edzettség nem különösebb mértékű. Nagyrészt vele hasonló korú lányok alkotta kis csoportban sétál, a mobiltelefonjaikat nézegetik. Viselkedésminta: tipizált. A környéken még kisebb csoportokban vagy magányosan sétálók, túlnyomórészt szintén az intézményt elhagyó diákok. Különös veszélyforrás nem azonosítható.
Igyekeztem beleolvadni az utcai látképbe, már amennyire ez egyáltalán kissé hullaszerű megjelenésemmel, sápadt bőrömmel és hórihorgas magasságommal egyáltalán elképzelhető. Egyszerű pilótaszabású bőrdzsekit, farmert és katonai surranót viseltem a lámpavasnak támaszkodva, kezemben a New York Times aznapi számával, a sorok felett óvatosan követve rezzenéstelen, szürke szememmel a célpont mozgását. Ahogy ő és a társai elhaladtak előttem, megkezdtem az akció végrehajtását. Zsebembe nyúlva testszínű női harisnyát húztam a jobb csuklómra. Színe miatt nehezen észrevehető, de mindenféle ujjlenyomat képződését megakadályozza. A Cosa Nostra kedvelt módszere és csak bűnüldözésben tapasztalt személyeknek mondhat valamit, mások aligha veszik észre. Ezután ujjaim közé vettem az apró kis dobótűt és lassú léptekkel a célszemély után indultam.
Agyam gyorsan lejátszotta előre a következő eseményeket, úgy, ahogy azoknak elvileg történniük kell, ha semmi nem jön közbe. Három lépésen belül utolérem a kis csoportot, egyetlen pontos dobással Nicole Schwarz tarkójába állítom a kis tűt. A méreganyag toxinjai elkeverednek a vérével, súlyos orrvérzést és ájulást okoznak másodpercek alatt. A szőke hajkorona elfedi az apró fegyvert. A lány felkiált, majd összecsuklik. Az emberek zavarodottan reagálnak, nem tudják mit tegyenek. Egyesek hátrálnak, a barátai köré gyűlnek, de értetlenek. A biológiai létformák viselkedése, főként tömegben kiszámítható. Ekkor lépek előre. Orvosnak mondom magam és az orrvérzés alapján egy gyors vizsgálatot követően agyvérzés gyanúját határozom meg. A humánok mindig örülnek, ha valaki kezébe veszi az eseményeket, valaki, aki érti a helyzetet, aki tud és akar segíteni és irányítani. Megkérem a diáktársait, hogy értesítsék a szülőket és tekintettel a menetrendszerinti dugóra, magam szállítom kórházba a "beteget". Egyszerű, könnyű és elvileg elronthatatlan külső tényező nélkül. Ideje hát cselekedni, először is a három lépésnyi táv áthidalásával. Az első. Ujjaim megszorulnak a dobótűn...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Árnyjáték - Raven és Taposóakna
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal