There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Ez vagy az?
by Dwarfstar Today at 3:54 am

» Szabad asszociáció
by Dwarfstar Today at 3:52 am

» Szólánc
by Dwarfstar Today at 3:51 am

Statisztika
Top posting users this month
Zatanna Zatara

Dwarfstar

John Constantine

John Stewart

Giganta

Pamela Isley

Selina Kyle

Andrej Volkonov

Slade Wilson

Alkotó

Music

Share | 

Szigorúan bizalmas - Dinah és Slade

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
32

TémanyitásTárgy: Szigorúan bizalmas - Dinah és Slade   Kedd Ápr. 24, 2018 5:15 pm

Dinah & Deathstroke ©️️️️️

Bár szakmám szerint bérgyilkos vagyok, vannak olyan esetek, amikor nem vérdíjnak hívják azt a pénzmagot, amit a feladatom teljesítése után megkapok az egyik off-shore számlámra. Vannak olyan személyek, akik úgy néznek rám, mintha egy jó drágán, de hatékonyan dolgozó Mr. Wolf lennék.
Vagyis előfordul, hogy felrobbantok egy-két stratégiailag fontos épületet, Meglátogatok egy rossz helyen és sokat kutakodó kormányügynököt, vagy olyan információkat tartalmazó aktákat tulajdonítok el, amiknek a nyilvánosságra kerülése igen kellemetlenül érintene néhány kelet-európai vagy közel-keleti politikai rezsimet.
A legtöbb ember valószínűleg elítélne azért a közönyösségért, ami szükséges ahhoz, hogy ilyen globális jelentőségű ügyek ennyire ne érdekeljenek.
Általában az ilyen emberek nem szolgáltak a seregben és nem kellett átesniük azon a sok agymosó propagandán, amit amit orrba szájba nyomtak Amerika "szabad" fiainak a kiképzés alatt.
Elhivatott katona voltam fiatalként, de amikor szafarivadászként dolgoztam sok időm volt gondolkodni a seregben eltöltött időről és nem tetszett, amire jutottam.
A hatalmi berendezkedések úgy is jönnek-mennek. Nem jobb, ha egy kis hasznot húzunk ebből?
Bár a legújabb megbízásom nem ilyen hatalmas léptékű, mégis legalább ennyire érdekfeszítő.
Legalábbis ha megkeres egy olyan, bűnözői körökben méltán híres információ-bróker, mint a Kalkulátor, akkor tudod, hogy nem babara megy a játék.
A fickó bár nem egy telepatikus erővel bíró gorilla, vagy egy dollármilliókon ülő leendő elnök, azért igen értékes információkkal tud szolgálni szinte minden nem törvényes oldalon állónak, akinek elég mély a zsebe ahhoz, hogy megfizesse a munkáját.
Egy ilyen fickóhoz általában én megyek, ha szükségem van valami nagyon elásott infóra, nem pedig ő jön hozzám segítségért.
Már ezért is megéri Mr. Wolfnak lenni.
A megbízóm egy hozzá hasonlóan igen szövevényes információs hálóval rendelkező hackerre vadászik, aki Orákulum néven fut. Túlságosan nem érdekel az a techno-szleng, amit levágott nekem magyarázat gyanánt, de gyanítja, hogy a nemezise a Ragadozókkal dolgozik együtt.
A módszerek terén nem korlátoz semmiben, a lényeg az, hogy segítsek neki bejutni Orákulum kommunikációs csatornáira.
Ezt pedig kétféleképpen tehetem meg.
Mivel gyanítja, hogy a város kamerahálózatához is van hozzáférése, elkezdhetek rendet bontani, amíg észre nem vesz és rám nem küldi a verőleányait.
A másik megoldás sokkal bensőségesebb és kevésbé feltűnő. A Ragadozók terepügynökei közül kell az egyiket szóra bírnom.
A Vadásznő elég renitensnek ahhoz, hogy olyat találjak róla, amivel nyomást lehetne gyakorolni rá. Kérhetnék egy szívességet a Kalkulátortól, de az annyiba fájna, hogy technikailag ingyen dolgoznék neki.
A Fekete Kanári már más tészta. Nem igazán rejtegeti, hogy kicsoda valójában, ami valljuk meg nem éppen a legokosabb dolog. Főleg úgy nem, hogy van egy fogadott lánya...

I'm called Deathstroke.

It's a bit flamboyant. I like it.
Music
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Szigorúan bizalmas - Dinah és Slade
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal