There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Ez vagy az?
by Dwarfstar Today at 3:54 am

» Szabad asszociáció
by Dwarfstar Today at 3:52 am

» Szólánc
by Dwarfstar Today at 3:51 am

Statisztika
Top posting users this month
Zatanna Zatara

Dwarfstar

John Constantine

John Stewart

Giganta

Pamela Isley

Selina Kyle

Andrej Volkonov

Slade Wilson

Alkotó

Music

Share | 

Kockázatok és mellékhatások tekintetében... - Pamela Isley és Dwarfstar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
202

TémanyitásTárgy: Kockázatok és mellékhatások tekintetében... - Pamela Isley és Dwarfstar   Pént. Május 11, 2018 9:53 pm

A szokásos figyelmeztető szöveg: ebben a játékban részt vesz Dwarfstar, úgyhogy szigorúan 18+ ! (Lehet megerőszakolnak! - Ne reménykedj!) Káromkodás, esetleges brutalitás elképzelhető!

Performer:

Törpörgő

Tortured soul:

ToxikusPuszi @

Mégis csak érdekes hely egy ilyen bazi nagy kert. Ráadásul már akkor se volt kicsi, mikor még emberméretben mászkáltam, de ezt a kérdést már feladtam. Ez valami egészen apró kis szarság lesz. De hiába nézem ezt az istenverte képet, amit a megbízó adott, itt az összes gaz ugyanúgy néz ki.
Nem olyan régen futott be az üzlet, hogy tudnám rendezni a havi rezsimet pár évig, ha vinnék egy kis szuvenírt Méregcsók kertjéből egy visszafogottan kedves terrorista vezérnek, aki jól menő saját kis kommunista népfelkelést vezet valami Távol-Keleti Isztánban. Üzbegisztán? Türkeminsztán? Hát aztán! Na szóval volt szíves még képet is küldeni egy kurva ronda muskátliról, nagy lila virágokkal, ami elvileg baromira csajmágnes, mert szép, de nem adjuk ajándékba, mert dögszaga van. A kis botamániákus saját tenyésztése, mérgezőbb mint egy fészekalja kockamedúza. A Lys Rouge nevet kapta a keresztségben.
Na itt egy újabb gyom. Lila virág. Check. Szagra... szimat... szimat... Ez egy kibaszott orgona. Tovább.
A névnek mindenesetre utána néztem. Két találat. Vudu istennő. Eredetileg Erzulie, a szépség és szerelem istennője. Később Haitin a rabszolgák között lett Lys Rouge, avagy a "Vörös szemek". A sértett, megcsalt, bántalmazott, bosszúszomjas nők, a meggyalázott anyatermészet pártfogó alakja, a férfiak megrontója. Szóval egy mennyei anyós.
Hopp! Még egy gaz! Ez inkább kék virág, meg piros tüske. Honnan ismerős ez nekem? Mindegy, mindjárt színvak leszek, ha sokáig bámulom. Gyerünk tovább.
A másik találat valami Kelet Timor-i vallási rituálé volt, ahol a falu férfiai szakrálisan megerőszakolnak minden nőt a környéken, aztán megkorbácsolják magukat és parázson járnak a hölgyek biztatása közben. Ez mondjuk úgy hangzik, mint egy átlagnál jobb péntek este. Mindig meglepődöm az idegen kultúrákon. Van ahol az ember gyerekével lefekszenek a nők anélkül is, hogy túlélőkést szorítanak a nyakukhoz. Lehet Kelet Timorba kéne költözni.
Hoppácska! Ismeretlen gaz! Nézzük csak... Pfú az anyját a dögszag az meg van! Viszontlátom a bélférgeimet mindjárt, amiket akkor szereztem, mikor kissé későn próbáltam annak a kövér pasasnak a nyelőcsövében visszanőni. Honnan kellett volna tudnom, hogy kb úgy tolja majd magába azt a fél disznót, mint egy kiéhezett anakonda? Na mindegy, nem ide tartozik. A bélférgek aranyosak voltak. Ennek a botanikai szörnyszülöttnek viszont hét szirma van, ennek meg a képen marha sok. Ez se az.
Mindenesetre a két verzió közül csak volt benne annyi, hogy az utóbbiról nevezze el a toxicicus. Most komolyan! Összebűvészkedik egy virágot, aminek egy szirmával ki lehet irtani fél Torontót, akkor nehogy már egy nigger istennő után adjon neki nevet. Egy orgiát csak jobban feldobna ez a horror-pipacs, nem?
Nézd már, még egy virág! Tölcséres alakú és egészen meglepő módon zöld. A szaga... közelebb hajolva megszimatoltam... inkább mint a virágos rétek úgy egészben. Tapintásra meg... szövetszerű. Furcsa... Felpillantottam. Baszki milyen virágai vannak ennek? Ebből egy egész Méregcsók nőtt ki! Mégis mennyire lehet egoista a csaj, ha tervez egy virágot, ami olyan alakú termést hoz, mint ő maga, ahogy csípőre tett kézzel bámul lefelé? Ez a csizmavirág kinöveszt egyet az úgy nevezett növények országa, határozottan nyitva termők törzsébe és pöcsköszörűk nemébe tartozó, azon belül is a toxikus kurvák nemzetségének tagjai közé sorolt Poison Ivy-t? A másik lehetőség, hogy egész eddig a csizmáját szaglásztam, meg tapiztam így délceg nyolc centis verzióban.
Ez felveti a kérdést, hogy ez esetben lehet csak azért nincs dögszaga, mert jól illeszkedik a lábbeli? Végül is amit róla hallottam, hogy mindenféle kábító illatfelhőket tud eregetni és mivel magam is érintett vagyok, jól tudom mekkora barom állat volt, aki divatba hozta a maskarásoknak ezt a kibaszott csizmát. Amikor Superman egy nehéz, nyári meleg éjszaka végén lerúgja őket... hát bazzeg a kriptoni lábszag tutira fent lehet az ENSZ tömegpusztító fegyvereinek listáján! Különben is! A világ egyik legelterjedtebb szexuális eltévelygése a lábfetisizmus. Na szerintetek gyerekek a maskarások között mennyi van? Egy darab se! Pedig annyian vagyunk már, hogy lassan bevezetik hivatalos foglalkozásnak! Erről mind a csizma divat tehet. Gyanítom az érintett kollégák már kihaltak. Bár ha már itt tartunk, nálunk mindenki normális... Igen! Én is! Olyan nincs, hogy mellfetisizmus! Az csak egy férfi más szóval. De azért megnéztem volna a Szürke ötven árnyalatát Supermannel. Igaz snittenként kell cserélni a színésznőt, de na! Valahogy más érzésvilág lehet az is, ha Wonder Woman mondja szigorúan az embernek: "Rossz fiú voltál!" 3 heti akciós járógipsz eladó...
Na de adjunk a melónak! Ha már úgyis rátaláltam messze földön híres érzékeimmel Őnagycsöcsös asszonyra, akkor a lehető legjobb információ forrás is egyúttal. Könnyedén megnőttem az ő magasságára, hogy azért ne nézze le a teremtés eme koronáját, így már alig 1-2 centivel volt magasabb nálam. Lett volna csizma nélkül. Jól van na, nem a magasság, hanem a hossz a lényeg, ezt régen megtanultam. Megköszörültem a torkomat és megszólítottam.
- Hát hello Vöröske! A városba érkezett ötven tagállam legvagányabb pasija - tártam szét a karjaim széles vigyorral és vártam a hatást. Vártam. Vártam. Vártam... Franc. Buta libák. - Na szóval én. Dwarfstar! Remélem még nyitva van a virágüzlet és bocs a kései zavarásért. Tehát van itt egy Kelet Timor-i elnevezésű virágod valahol, abból kéne egy-két tőnél nem több. Ha ideadnád - nyújtottam neki a fotót - az nagyban megkönnyítené a dolgomat és még el is jöhetnél velem valami jó kis horror mozira. Mondjuk... Te mire buksz? Őőő... Krumplibogár 3? Mindegy, megoldjuk. Ha viszont nem, akkor sajnos kénytelen leszek kiverni belőled, mert órák óta keringek itt és a természetjárás nem tartozik a fontosabb hobbi tevékenységeim közé...

Some weird-ass

helium influenced shit
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kockázatok és mellékhatások tekintetében... - Pamela Isley és Dwarfstar
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal