There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Fight baby, fight! - Shiva & Ares
by Ares Yesterday at 6:36 pm

Statisztika
Music

Share | 

Shadowrun - Red Hood & Deathstroke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
46

TémanyitásTárgy: Shadowrun - Red Hood & Deathstroke   Pént. Jún. 01, 2018 6:39 pm

Red Hood

& Deathstroke ©️️️️️️

A nehezen felépített hírnév egy két élű fegyver.
Egyrészt fenn kell tartani, amibe sok és kimerítő munkát kell beleölni. Ehhez pedig folyamatosan készenlétben kell lenned, mert mindig akad valaki, aki le akarja dönteni a nehezen felépített "mítoszt".
Az érem másik oldala viszont az, hogy kevesen felejtik el, hogy a segítségükre voltam. Az csak egy része a dolgoknak, hogy annak idején megfizettek azért, hogy megoldjam az egyik égető problémájukat. Persze a megbízóim nagy része még ennek ellenére is kevesebb, mint futó ismeretség, de akad néhány olyan, aki a kontraktus teljesítése után is nyomon követi a ténykedésemet és nem rest tenni azért, hogy ne kerüljek túl nagy bajba.
Ilyen ember például Ra's al Ghul is.
Eleinte nem volt túl lelkes, hogy egymagam konkurenciát jelentek a szervezetének, de idővel elismerte a tehetségemet és az meglehetősen nagy vonalúan kezelte az ősi hagyományokat, amikor felkért arra, hogy én tervezzem meg és vezényeljem le az unokájának az közelharci kiképzését.
Megtisztelt, de egyben igencsak megosztotta a Ligát. A kisebbik lánya, a kölyök nagynénje Nyssa egyenesen eretnekségnek titulálta a dolgot és csak Ra's közbeavatkozása akadályozta meg a belháború kirobbanását.
A problémára a megoldás egyszerű volt: párbaj. Aki nyer, azé a jog, hogy a kölyök tanára legyen.
A Démon feje tudta, hogy nem éppen tisztességes feltételeket teremt a konfliktus megoldására, de úgy vélem, hogy nem az igazságosság, hanem a nevelőcélzat vezette a gondolatait.
Nem aláztam meg a nőt annyira, de a vereség következményeit viselnie kellett.
A liga szabályai bár elég középkoriak, de hatékonyak, ha büntetésről van szó. Nyssat renegáttá nyilvánították és kicsapták a Ligából, én pedig elkezdhettem tréningezni a kölyköt.
Ennek már jó pár éve, de Ra's hálája azóta sem évült.
Ezt bizonyítja az a pergamen is, amit a búvóhelyemen találok és arról tájékoztat, hogy a kölyök pálfordulását látva egy jelentős része a Ligának a fejébe vette, hogy a modern módszerek és elvek miatt fordulhatott elő az, hogy a fiú rossz útra tért.
Arra senki sem gondolt, hogy egy tényleges apafigura felbukkanása milyen lehet egy alig tíz éves vakarcsnak. Legalábbis én foggal körömmel apámmal tartottam volna, ha annak idején megjelenik az árvaházban.
Az üzenet elég egyértelmű. A Liga néhány szakadárja a fejemre pályázik és nem fognak finomkodni.
Végső soron kell egy kis változatosság az edzésprogramomba, de talán az sem ártana, ha keresnék valakit, akire legalább annyira pikkelnek valami ősi hagyomány megsértése miatt, mint rám.
Ha pedig az emlékeim nem csalnak, akkor a Talia az elmúlt néhány évben elkövetett egy elég eretnek cselekedetet, aminek köze volt a Lázár-kúthoz.

I'm called Deathstroke.

It's a bit flamboyant. I like it.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Shadowrun - Red Hood & Deathstroke
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal