There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Fight baby, fight! - Shiva & Ares
by Ares Yesterday at 6:36 pm

Statisztika
Music

Share | 

Orion Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
2

TémanyitásTárgy: Orion Black   Csüt. Jún. 14, 2018 10:51 pm

Orion Black
becenév/álnév
Ori, Elektrona

kor
22

látszólagos kor
17

csoport/faj
Elemental

beállítottság
semleges

play by
Felicity Jones

foglalkozás
Festő és rajz művész, tanuló
Kinézet
Körülbelül, 170 cm magas, a testsúlya ismeretlen. Viszont, szép karcsú, formás idomokkal van megáldva. Ezért is hord testre simuló szűk ruhát, s a fekete a kedvenc színe, bár egyéb sötétebb színű ruhát is fel vesz, de a bő ruhákat sem veti meg. Haja, hosszúkás kábé a háta elejéig ér neki, színe sötét barna világosban, de sötétben fekete hatású, és néha göndör, néha egyenes és van olykor, hogy copfban hordja. Sminket, csak alig használ, vagy egyáltalán nem. Megjelenésével, akarata ellenére magára vonja a tekinteteket, főként az eséseivel ha magassarkú van rajta. Szeme írisze, zöld. Bőre hófehér, könnyen leég a napon így vigyáznia kell. Fiatalos kinézete miat sokszor nézik tininek, így mindig el kérik a személyit.
Képesség leírása:
Képes a környezetéből kivonni a az áramot, ami gondolom az elektronikus dolgok is bele tartoznak, így nála gyakrabban kell elemet cserélni, és a mobil is többet van töltön, mint más szokványos embernél. Az össze gyűjtött áramot, Pikachu alakzatba foglalja, amit talán sokan nem néznének ki belőle, révén egy okos értelmem fiatal felöntt nőnek látszik.

Jellem
Kicsit szétszórt, rendetlen, még a fejét is elhagyná, ha nem lenne a nyakához rögzítve.Szeret beszélni, vagy is a hangját hallatni, mindig is egy vagány talpra esett csajszi volt, és lojálisan hűséges azokhoz, akik megis érdemlik, s ezek még most is igazak rá. Szereti a teli holdat bámulni éjszakánként, de nem csak olyankor. Kedves, segítőkész, és túlságosan is hiszékeny, de ez nem minden esetben igaz, van mikor tud gyanakvó is lenni. Van, hogy néha tapasztaltabbnak látszik a korához képest, de olyan is mikor úgy viselkedik mint egy rossz akaratos gyerek. A női test nagy csodálója, főleg a formás kebleké, és az édes ajkaké. A rendet ő is szereti, csak a rend rakással vannak gondjai. Szeret edzeni, harcolni, meditálni egy csendes helyen, valamint szereti drága nővérét, Andromedat aki viszont el hanyagolja őt, szeret sokat beszélgetni vele, és a közös vásárlásokat is vele legyenek azok bár mily rövidek is. Szereti az elektronikát, a festményeihez sokszor szórakozott a villannyal, és villámlás is nagy hatással van rá, s ha lát egyet mindig lefotózza. Amit nem szeret, az a értelmetlen vérengzés, a nem tiszta egyenlőtlen harcot, s ha alábecsülik.
Kedvenc hős:
- Supergirl
- Satrfire
- Wonder Woman
- Black Canary
- Batgirl
- Zatanna

Történet
Kedves Andromeda!
Mond, te még emlékszel a gyerekkorunkra? Hogy mennyit játszottunk, és rohangáltunk? Vagy mikor kicsikként, mindig Hanna nénikénkhez menekültünk a vihar elől? Az éjfélig tartó beszélgetéseket? Utóbbi, nekem nagyon hiányzik, mint ahogyan a veled eltöltött idő is nagyon hiányzik. Milett az önfeledt tea délutánokkal, a közös plázázásokkal? Nem tudom, hogy hogyan romlott meg a kapcsolatunk, de remélem egy nap hagyod majd, hogy kapcsolatunk megint a régi legyen. Tudom, kicsi korunkban mindig az agyadra mentem, és minden hova követtelek, de csak azért, hogy veled lehessek. Arra is emlékszem, hogy nem nagyon tetszett neked, ha a játékaiddal játszottam én is, s olyankor neked is kellett a játék, amiért sokszor össze is vesztünk, de Hanna nénék mindig szét csapott köztünk. Mindig is fel néztem rád, a példaképemnek tekintettelek, ami a legjobban megerősödött bennem akkor, mikor megvédtél.
Bár fel néztem rád, volt idő mikor csalódnom is kellett, mert a barátaid előtt kis görcsnek, vagy kullancsnak neveztél. De azt se felejtettem el, mikor egyszer haza zavartál, mikor már sötét volt, és nekem még nem volt szabad egyedül mászkálnom. Akkor nagy fejmosást kaptál Hannától, majd velem kiabáltál, mikor benéztem hozzád. Akkor azon az estén, minden megváltozott, még én is. Hogy előnyre, vagy hátrányra még nem tudom, de én is változtam. Fel fedeztem valami olyasmit, amit előtte még soha, hogy képes vagyok a környezetemből kivonni az áramot, s azt tetszés szerint fel használni. Hogy hogyan is tettem szert ezen képességre? Nos, nem egyszeri eset volt mikor nélküled mentem haza, de akkor már azért tudtam magamra vigyázni. A művészkedés melletti hobbimnak köszönhetően szereztem meg a képességem, és mert nagy állat barát vagyok, s mindig igyekszem óvni a környezetemet. Én valahogy mindig is úgy gondoltam, hogy ez a föld lelke dolog, csak a filmesek fejéből pattant ki, illetve néhány régi rajzfilm készítőjéből. Mégis, egy este megtudtam, hogy nem így van. A földnek tényleg van szelleme, de nem úgy nevezi magát, mint ahogy gondoltuk. Mayával, egy parkban találkoztam, és nem volt egyedül. Egy halálosan sérült, a negyvenes évei derekán lévő másik emberrel, aki Amerikából származhatott. Mint kiderült, Maya engem választott, át vegyem az illető helyét, hogy én legyek a következő, aki a elektronika bajnokával osztozkodik a testén, amibe belementem majd kezet is fogtunk, s éreztem amint megkapom a bajnokot, majd a fickó kilehelte a lelkét. Bár nem vagyok az a gonosszá válós féle, de Maya azért még elmondja nekem, hogy a képességemet csak magam és a föld védelmére fordíthatom, s nem pedig az ellen. Akkor még figyelek rá, mikor elmondja nekem, hogy képes vagyok a környezetemből kinyerni az elektromosságot érintés útján, s azt egy nekem tetsző formába foglalni. Nekem még ma is tart ez a pokemon mánia, s a Pikachu mánia is, így érthető ha azt fogom használni, bár azért néha igyekszem majd ujji tani is. Még aznap otthon ki is próbáltam, hogy működik-e a dolog, s örömmel láttam, hogy igen.
De igazán nagyon, tegnap csalódtam benned, mivel megígérted, hogy ott leszel az első kiállításomon, de nem voltál ott. Hiába kerestelek a vendégek közt, nem láttalak, és ez elszomorított, és ezen még az sem segített, mikor megtudtam, hogy sokaknak tetszett az alkotásom. Alkotásaimat, nem csak a villámok és az elektronika ihlete, hanem Zatanna előadásai is, s ezt megakartam neked mutatni, ha ott lettél volna.
Még az ünnepléshez sem volt túl nagy kedvem tegnap, így egyből haza mentünk Hannával, és csak annyi volt az ünneplés, hogy pizzát ettünk, és megnéztünk egy filmet, ami volt legalább kétórás.
Emlékszel még a Gothami férfire, aki ösztöndíjat ígért? Várj, miis volt a neve? Nem tudom, de egy ottani iskola igazgatója. Vagy tanár? Nem tudom, viszont minden esetre, tegnap megint megjelent, és megint felajánlotta, én pedig elfogadtam az ösztöndíjat, szóval ősztől a Gothami Művészeti Akadémiára fogok járni, bár ha beszéltél a nénikénkel ezt te is tudod már, kivéve ha ő nem mondta neked amit meg tudnék érteni. Szóval, hát át iratkozom oda, így egyel kevesebb gondod lesz, és foglalkozhatsz a karriereddel. Nem vagyok benne biztos, de nagyon úgy érzem, hogy mindent és mindenki mást elém helyezel, mint ha én valahol ott a sor leghátuljában lennék. Lehet, hogy tévedek, de mégis én valahogy ezt érzem.
De csak, hogy tudd tavaly nekem se lett volna kötelező ott lennem azon az estén, mikor volt a választás napja. Nyugodtan mehettem volna akár a barátnőimmel is bulizni, nem törődve azzal, hogy esetleg neked szükséged lehet rám. Én voltam a hülye. Igaz?
Mégegyszer, remélem egy nap megint jóban leszünk egymással, s ez a egész csak egy rossz emlék lesz, addig is vigyázz magadra. Sok szeretettel ölel és puszil a te elhanyagolt Húgicád, Ori.
Utó Irat: A gépem csak dél környékén száll fel, így remélem lesz időd kijönni a reptérre, hogy elbúcsúzzunk egymástól.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Orion Black
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szépségverseny [Event]
» Black Iron Castle
» Képek
» Ariane Black
» Black Heaven bordély