There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Hiányzásnapló
by Pamela Isley Yesterday at 4:13 pm

» Hírek, újdonságok
by Sandra Wu-San Yesterday at 9:21 am

» Dinah Firkái
by Dinah Laurel Lance Vas. Júl. 15, 2018 10:10 pm

» Harley és Joker - Love is in the air
by Joker Vas. Júl. 15, 2018 9:27 pm

» You're late... - Tinder & Lobo
by Tinder Baara Vas. Júl. 15, 2018 8:48 pm

» Shinigami
by Slade Wilson Szomb. Júl. 14, 2018 3:10 pm
Statisztika
Music

Share | 

Showder klub Gotham-ben - Zati és Joe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
22

TémanyitásTárgy: Showder klub Gotham-ben - Zati és Joe   Vas. Júl. 01, 2018 10:02 pm

Zati és Joe

Nincs jobb egy fárasztó nap után, mint a pihenés. Sokan sokféleképpen szoktak pihenni, de a legtöbben ezt békés keretek között teszik. Én viszont teljesen más vagyok, teljesen más szokásaim vannak, mint az átlagos, hétköznapi embereknek. Jómagam általában különböző mérgek készítésével, őrültebbnél őrültebb tervek kiagyalásával töltöm a pihenő időmet. Ez az este viszont most teljesen más. Ma többször is emlékképek ragadtak magukkal még abból az időkből, mielőtt azzá váltam, ami vagyok.
Az embereim általában nem értik, hogy mit miért csinálok, de a viselkedésem most teljesen más, mint amilyen lenni szokott. Most még Harley sem szórakoztatott, ráadásul mindenkit megfenyegettem, nehogy utánam jöjjenek. Egyedül Fecsegő van velem, a néma vasgyúró. Ha izommunkára lesz szükség, ő majd elrendezi.
Végre megérkezünk a hatalmas épülethez, ami helyet ad a műsornak. Zatanna Zatara bűvészműsor kezdődik majd hamarosan. Pár ember még sorban áll, hogy bejuthasson az előadásra, a sor elég lassan halad. Fecsegővel persze nem a normális úton megyünk be. Az egyik hátsó bejáraton jutunk be, majd szinte teljesen észrevétlenül felmegyünk a páholyokhoz. Ahogy belépünk az egyikbe, egy fickó felháborodva lép elénk és próbál kitessékelni. Viszont amikor meglátja az arcomat, azonnal elszörnyed és épp felkiáltana, amikor Fecsegő megragadja majd egyetlen csavarással nyakát szegi.
- SSSSS! - nyomom a mutatóujjam a nő szájára, aki szintén bent van.
A szemébe azonnal könnyek szöknek, de nem visítja el magát.
- Jó kislány! Ha továbbra is jó leszel, ígérem élve távozhatsz innen.
A nő csak bólint egyet, majd elfordul tőlem. Ezután Fecsegő és én helyet foglalunk és várjuk, hogy megkezdődjön a műsor.

Blood Honey
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hozzászólások száma :
503

TémanyitásTárgy: Re: Showder klub Gotham-ben - Zati és Joe   Hétf. Júl. 02, 2018 8:46 pm

Joe & Zati

Még pár perc és kezdés! A függöny mindjárt felemelkedik. Adom ki az utolsó simításokra a kéréseimet, majd elővillanok a kulisszák mögül.
Kezdődhet az előadás!- mondom a függönyösnek,és egy mosollyal ködbe burkolózva tünök fel a színpadon..
Kedves Nagyérdemű Közönség! A mai este is látványban gazdag lesz, ahogy eddig megszokhatták! Most viszont kezdődjön a Műsor! - kiáltom el magam, miután egy csillámló ködfelhőből előlépek a színpadon.
- Show Time! - emelem magasba a cilinderem és a pálcám, majd egy szép ívben körberajzolom a levegőben a fejem fölött. A megjelenő fehér galambok már kihagyhatatlanul része a kezdésemnek, s ahogy végigröppennek a Publikum feje felett, majd csillámokká esnek szét, a közönség ámulata jól hallható.
A csillogás és az ámulat teljesen garantált. Mint minden előadásomon, figyelek, hogy az illúzió magas szintű legyen. A Társulatom tagjai is nagyon jól tudják, hogy a színvonalat mindig magasra tesszük és a Publikum nagyon is értékeli. A páholyok felől is hallani a csodálkozó hangokat, és hogy klasszikust is mutassak, a dobozszámot is előadom. A varázspálcámmal köröket írok le, és a hatás kedvéért füstfelhőt is idézek. Imádom a Publikumot és a varázslatos világot, amiben most részük lehet a Drága nézőimnek! Minden pillanatot élvezem amit nem cserélnék el sohasem. Ahogy a csillogá és a reflektorok fényjátékot játszanak, úgy nézek körbe a Nagyérdemű közönségemen.

megyjezés | zene |

Hozzászólások száma :
22

TémanyitásTárgy: Re: Showder klub Gotham-ben - Zati és Joe   Csüt. Júl. 05, 2018 9:34 pm

Zati és Joe

A nő hüppögése kezd egyre idegesítőbbé válni, legszívesebben most azonnal végeznék vele, de azt hiszem most még elég egy hulla, nem szaporítom őket tovább.
Majd hamarosan megkezdődik a műsor. A nő előbattyog és galambokat varázsol elő. A műsor láttán azonnal megragadnak az emlékek: a régi idők, amikor még egyszerű életet éltem és próbáltam a fellépésekből megélni. Nagyon keveset kerestem, nem is becsültek meg, kész csődtömeg voltam, de legalább a feleségem szeretett. Azt hiszem az volt a legszebb pillanat az életemben, amikor kiderült hogy gyermekünk lesz...
Viszont nem kerestem annyit, hogy a trónörököst el tudjam tartani. Óóó nem-nem, nem-nem. Ahogy elmerülök a gondolataiban, még a fejemet is megrázom. Majd lepereg előttem az események sora, ahogy meglátogatnak a nyomozók, hogy a feleségem meghalt. Viszont akkor már késő volt, nem fordulhattam vissza, teljesítenem kellett a feladatomat. Ezek vajon az én emlékeim? Tényleg velem történtek ezek, vagy csak képzelem az egészet?
Ahogy elgondolkodom ezeken a kérdéseken, visszatér a figyelmem az előadásra. A nő már nem hüppög, talán még az előadást is élvezi, bár eléggé fancsali képet vág.
- Mindjárt jövök! - szólok oda Fecsegőnek, majd elhagyom a páholyt.
Pár percig bolyongok az épület folyosóin, mire végre megtalálom a megfelelő utat a színpadhoz. Kissé peckesen, pökhendin lépdelek a sorok között. Miután észre vesznek, morgolódó hangokat hallatnak, egy gyerek pedig sírni kezd. Már eléggé közel járok a színpadhoz, így előveszek a zsebemből egy kis ampullát, majd a földre dobom és rálépek. Az illat nélküli gáz hamarosan megkezdi működését és akkor sokkal vidámabb lesz az előadás. Persze ez nem az az erős méreg, amit általában használni szoktam, óóóó nem bizony. Ez amolyan hangulat fokozó, ha megpróbálnak beszélni, akkor elnevetik magukat. Persze nem gátolja teljesen a beszédet, de azért zavaró lesz számukra.
Végre megérkezem a színpadhoz, ahol újabb ampullát veszek elő. Ennek egyszerűen csak lepattintom a tetejét és megtartom a kezemben.
- Jóóóóó estét drága hölgyeim éééééés uraim! - emelem fel a hangomat, miközben felmegyek a színpadra.
- Köszönöm a hölgyikének hogy ilyen látványosan bemelegítette a közönséget, de most az én műsorom következik! Tudja kisasszony, valaha én is szakmabeli voltam, értek a szórakoztatáshoz. Szóval ha lenne olyan kedves és tááááávozna, azt nagyon megköszönném! - mondom, majd kuncogok egy sort.
Az emberek rémülten néznek rám a közönség soraiból. Látszik rajtuk, nem tudják mit tegyenek, de már közel állnak a pánikhoz. Azt hiszem, egy viccel fogom kezdeni, csak hogy oldjam a hangulatot...

The Nobodies

Hozzászólások száma :
503

TémanyitásTárgy: Re: Showder klub Gotham-ben - Zati és Joe   Pént. Júl. 06, 2018 11:52 pm

Joe & Zati

Csak fél órája kezdődött a Show-m, de aztán alig hittem a szememnek. Joker lépett elő a színpadon és elég pofátlan módon ki akarja sajátítani a műsoromat. Tudom, hogy nem igazán kerek a fejében minden, de ez a húzása eléggé kiveri a biztosítékot nálam.
- Mit keresel te itt?!!- förmedek rá, majd pislogva hallgatom a szövegelését.
- Nem mondta még senki, hogy nem szép dolog megzavarni egy előadást?- mondom neki villogó szemmel, majd látom, hogy a Közönség egyként hökken meg a látványon, majd a pánik első jelei már mutatkoznak, amikor páran felállnak a székeikből és kifelé mennek.
- Hogy van képed félbeszakítani a műsoromat, Joker?! A Publikumomat meg hagyd békén! – emelem a pálcámat felé, és ha nem hagyja abba, akkor más módon fogok fellépni ellene.
- Rendezzük le odakint….  De a Közönséget hagyd ki ebből! – terelem hátrébb a biztonságiakat, akik most a kulisszák mögül léptek volna a színpadra. Tudom, hogy olaj lenne a tűzre, ha most többen rárontanának.
- Távozz a színpadomról!- ismétlem el neki, hátha ezzel magam felé irányítom a figyelmét és a nézőket elengedi. Sokat nem várok tőle, hogy megteszi, de meg kell próbálnom.

megyjezés | zene |

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Showder klub Gotham-ben - Zati és Joe   

Showder klub Gotham-ben - Zati és Joe
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pokoltűz Klub Belső Kör