There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Most történik
∇ 2019.01.04 - Jump City: Robotméhek támadták meg a belvárost. 3000 ember fertőzött, egy harmada már halott vagy haldoklik. Kijárási tilalmat rendeltek el.
∇ 2019.01.05 - Gotham City: A termőföld öntözővizét megfertőzték. Magas koncentrációjú idegméreg vegyült a vízbe. Batman minden erejével azon van, hogy reggel ne induljon be az automatikus öntözés.
∇ 2019.04.30 - Central City: A Testvériség eltakarító törekvései kudarcba fulladtak. Mind az Időtlen Szépség, mind a Vér Hordozója túlélte a gyilkossági kísérletet, azonban a város fizette meg ennek az árát. A nyomornegyed fele összeroppant a reá dőlő épülettől. Még zajlik a kutatás túlélők, illetve holtak után. Felújításról még csak nem is beszélnek.
∇ 2019.05.01 - Jump City: Valaki csúnyán elbánt a várossal. Méhek tucatjai gyilkoltak a belvárosban, felelőst még nem találtak minderre. Az érintett részt karanténba zárták, néhányan fogtak el robotméhet, mely segítség lehet egy ellenszerre, mielőtt majdnem 4 ezer ember pusztul el. Az idő most nagyon nem barát. UPDATE: Cyborg elbukott, a gyilkos méhek több száz ember halálát okozták, ellenszer még sehol, egy-két embernek talán sikerült elfogni egy-egy példányt. A városban hírzárlat van, a kórházak és a hullaház is tömve van.
∇ 2019.09.13 - Gotham City: Deathstroke megbízást kapott Ivy likvidálására s bár teljesen eliminálni nem tudta, de kellően sikerült megzavarnia a növénynőt ahhoz, hogy menekülnie kelljen. Ivy otthona porig égett, benne rakás zsoldos holttesttel készül a jövő termőföldjének amit azonban a Zöld anyja most nem tud figyelemmel kísérni. Slade nyomására egy ideig kénytelen Jump Cityben meghúzni magát, de ez nem jelenti azt, hogy világmegváltó terveit feladná... (játék kronológiailag ez után következik Jump city elesése a robotméhek által)

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Ruins of Greatness - Aquaman & Tor
Easy rider - Lobo és Conner Emptyby Tor-Ax Yesterday at 8:10 pm

» I like chaos
Easy rider - Lobo és Conner Emptyby Amor Yesterday at 3:36 pm

» Nidhogg
Easy rider - Lobo és Conner Emptyby Natalie Kriess Kedd Okt. 15, 2019 4:03 pm

» Dinah Firkái
Easy rider - Lobo és Conner Emptyby Dinah Laurel Lance Vas. Okt. 13, 2019 10:53 am

» Dark reflection - Supergirl & Superboy
Easy rider - Lobo és Conner Emptyby Conner Kent Szomb. Okt. 12, 2019 6:05 pm

» Song of our lives - Taemi
Easy rider - Lobo és Conner Emptyby Satomi Kubo Szomb. Okt. 12, 2019 11:58 am
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Slade
Villian
Metropolis

Név
Titulus
Central City

Faye
Hero
Star City

Név
Titulus
Jump City

Ivy
Villian
Atlantis

Név
Titulus
Top posting users this month
Natalie Kriess
Easy rider - Lobo és Conner Poster15Easy rider - Lobo és Conner Poster13Easy rider - Lobo és Conner Poster18 
Amor
Easy rider - Lobo és Conner Poster15Easy rider - Lobo és Conner Poster13Easy rider - Lobo és Conner Poster18 
John Constantine
Clark Kent
Hekaté
Miyagi Yazuhiro
Kara Danvers
Dinah Laurel Lance
Tinder Baara
Seheroth
Music

Share

Easy rider - Lobo és Conner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Conner Kent

Conner Kent

Plecsnik :
Easy rider - Lobo és Conner Origin12Easy rider - Lobo és Conner Bushpi10Easy rider - Lobo és Conner Oracle11Easy rider - Lobo és Conner Baaatp10Easy rider - Lobo és Conner Dcnofa11Easy rider - Lobo és Conner Sladep10Easy rider - Lobo és Conner Nov12011
Hozzászólások száma :
33

Easy rider - Lobo és Conner Empty
TémanyitásTárgy: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptySzomb. Júl. 07, 2018 6:34 pm

Lobo & Conner ©️️️️️️

Bár a hős karrierem legelső akciója nem éppen úgy sült el, ahogy elképzeltem, attól még nem ment el a kedvem attól, hogy segítsek az embereken.
Attól tartottam, hogy Kal dühös lesz, amiért ilyen emberesen elszúrtam a dolgokat, de nagy meglepetésemre nem kaptam egy jókora fejmosást tőle, hogy tapasztalatlanul belerohantam egy szupercsatába.
Következménye persze lett a dolognak, de nem éppen olyan, amivel ne tudnék kiegyezni vagy tanulni belőle.
Járhatom az utcákat Superboyként, de csak és kizárólag olyan dolgokba avatkozhatok bele, amivel a rendőrség munkáját segítem. Félisteni erejű lényekkel semmiféleképpen nem akaszthatok tengelyt.
Mondhatni örülök, hogy így alakultak a dolgok, de mindemellett sejtem, hogy Kal külső forrásból is kap tanácsot azzal kapcsolatban, hogy mit kell tennem. Nevezzük megérzésnek, ha úgy tetszik, de ez a fajta megközelítés túlságosan körmönfont ahhoz, hogy az ő agyából pattanjon ki.
Kaptam is az alkalmon, hogy üldözhessek egy kis bűnt, mert ha már a nagyvilág előtti bemutatkozásom elszúrtam, akkor a többi tettemmel kellene azt sugallnom, hogy nem vagyok méltatlan a jelvényre, amit a mellkasomon viselek.
A Planet ilyen szempontból egész jó munkahely. A lótifuti munka, a fénymásolás és a korrektúrázás közti szünetekben volt időm arra, hogy utána nézzek néhány apróbb bűnesetről szóló cikknek.
A netes kiadás és az újság facebook oldalán rábukkantam néhány olyan cikkre, ami az egyre szaporodó gépjármű lopásokról szól. A tolvajok a legújabb védelmi technológiákkal ellátott kocsikat fújják meg szinte semmi perc alatt.
Jó néhány metropolisi gazdag, vagy tehetséges középosztálybeli vállalkozó kocsija tűnt így el. A probléma szinte minden esetben az, hogy nem tudják visszakövetni a GPS jelet, amit a kocsi lopásgátló rendszerének kellene kiadnia.
Egy kicsit gyanúsnak tűnik a dolog, de végső soron a rendőrség hatáskörébe tartozik, így még akkor sem szólhat meg senki sem, ha éppen valami földönkívüli technológiával dolgozó bandát kapok rajta. Sőt sokat javíthat a megítélésemen, ha sikerül egyedül a végére járnom a dolognak.
Az egyetemi órák és a munkaidő lejárta után gyorsan haza megyek, hogy a munkához öltözzek és átalakítsam a megjelenésemet.
Kal mutatott egy-két trükköt, amivel az embereknek eszébe sem jutna kapcsolatba hozni Conner Kentet Superboyjal.
A szemüveg csak a legalapvetőbb álca, de nagyon sokat segít az is, ha egy kicsit bővebb ruhákban járok  és a civilként a görnyedt testtartást veszek fel. A frizuráról már nem is beszélve. Néhány ujj hegyni zselé csodákat tud tenni.
Lényegében csak beköszönök a bátyámnak és Loisnak, váltok velük néhány szót vacsora közben az iskoláról, a melóról, megy hogy hogy érzem magamat a nagyvárosban.
A vacsora után átöltözöm és nekivágok az utcáknak. Ideje a körmére nézni ezeknek az autótolvajoknak...

No capes. No tights. No offense.
Vissza az elejére Go down
Lobo

Lobo

Plecsnik :
Easy rider - Lobo és Conner Origin12Easy rider - Lobo és Conner Bushpi10Easy rider - Lobo és Conner Baaatp10Easy rider - Lobo és Conner Two-fa11Easy rider - Lobo és Conner Dcnofa11Easy rider - Lobo és Conner Batsyp10Easy rider - Lobo és Conner Olipic10Easy rider - Lobo és Conner Sladep10
Hozzászólások száma :
49

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptyKedd Szept. 25, 2018 11:40 am

Shiva x Lobo

Unatkozik az éjszakában és úgy dönt hogy bizony megint a Metropolisi élet egyik aktív résztvevője lesz, így hát felpattan a csodálatos kis motorjára, és odadöcög a megfelelő helyszínre, ahol száraz torkára némi gyógyírt talál. Jó hetven százalékos gyógyírt, minimum.
Nem foglalkozik különösebben a szuperhősök, vagy a gonosztevők dolgaival, bár mindkét oldal igyekszik megnyerni magának Lobo lojalitását, de ő tartja magát ahhoz hogy ő független, és néha ide, néha oda csapódik, mikor milyen kedve van és ki mit ajánl kompenzációnak. Mert hát a fizetség nem minden. Pénze így is annyi van hogy azt sem tudja pontosan mennyi hiszen rendszeresen csapolgat meg bankszámlákat és a kormány pénzén élősködik, bár nem egy divatmajom, de néha szívesen vásárolgat. Többnyire alkatrészeket, amikből valami egyedi és veszedelmes masinát készíthet.
A rendőrséget is megvette szinte, hiszen egy szörny elkapásában segített nekik, cserébe elnézik ha néha lekapja valami kamera gyorshajtás miatt. Nem éri meg nekik hogy emiatt piszkálják Lobót.
A kocsmai iszogatás közben néha kiballag hogy rágyújtson, és levegőzzön egy kicsit, mikor édekes jelenségre lesz figyemes. Két igen gyanús egyed a motorja körül settenkedik, mire felizzik a szeme.
- Héj te! Mit kóricálsz az én kicsikém körül? Köpöd ki azonnal! - förmed rá az illetőkre, akik megriadva rántanak fegyvert és az egyik hátrálás közben nekimegy a vsiszapillantó tükörnek. Lobo haragos kiáltássl dobja el a sörösüveget és már robog is hogy letépje a pofátlankodó fejét a helyéről, de egy energiát érez meg, és furcsán ismerősnek találja. Kríptoni?
- Ne avatkozz bele - mordul az idegen felé.

• •
Conner Kent

Conner Kent

Plecsnik :
Easy rider - Lobo és Conner Origin12Easy rider - Lobo és Conner Bushpi10Easy rider - Lobo és Conner Oracle11Easy rider - Lobo és Conner Baaatp10Easy rider - Lobo és Conner Dcnofa11Easy rider - Lobo és Conner Sladep10Easy rider - Lobo és Conner Nov12011
Hozzászólások száma :
33

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptyCsüt. Okt. 04, 2018 3:29 pm

Lobo & Conner ©️️️️️️

Cikázok már egy ideje a város utcáin, de mintha az autótolvajok a mai estét választották volna arra, hogy kirúgjanak a hámból és pihenni hagyják tehetős metropolisi polgárok drága járműveit.
Egy kicsit piszkálja az orromat, hogy minden jel szerint feleslegesen rohangálok fel-alá a városban, így végül arra az elhatározásra jutok, hogy ha ma este már autótolvajokat nem is fogok elkapni, a város zűrösebb részeim körülnézve talán bele tudok botlani valami olyan dologba, amit még tudok kezelni és segíthetek is vele a rendőrségnek.
Nem számítottam arra, hogy ma este fel fogom göngyölíteni az ügy szálait, de legalább ennyi haszna legyen annak, hogy kimentem az utcára, miközben Kal a világ másik végén rázza helyre a a Kínai Nagy Falat, vagy a testével pótolja ki a leszakadt vonatsínt.
Az utamat az ismertebb kocsmák felé veszem, ahol a Planetből szerzett infók alapján néhány kisebb stílű csencselőt, vagy drogdílert láttak, de a negyedik hely leellenőrzése után lassan kedvem szegi a sikertelenség.
Lemondóan sóhajtok, ahogy a sikátorban hallgatózom és már-már el is dönteném, hogy hazamegyek megírni egy beadandót, amikor megüti a fülemet egy néhány háztömbnyi távolságra lévő dohányzástól rekedt férfi hangja, aki nem túl válogatott szavakkal morran rá két másik fickóra.
A szívhangja alapján az agresszor jó kondiban lehet a masszív dohányzás ellenére is, de a másik kettő pulzusa viszont az egekbe szökött.
Egy tizedmásodperc alatt kilövök és az ingerült hangok irányába rohanok.
Éppen a megállásom pillanatában sikerül elkapnom az egyik nem törődöm módon levegőbe repített fickót.
Nem nagy kunszt megállítani a lendületét és a földre tenni, de amikor meglátja a mellkasomon díszelgő címert és az állvonalamat, akkor inkább megretten, mintsem hálás lenne.
- Maradjon itt! - próbálom nyugtatni úgy, ahogy Kaltól láttam a felvételeken, bár úgy tűnik, hogy nekem még ezen a téren is lesz mit gyakorolnom - Nem lesz semmi baj.
A tekintetemet a rendbontást kezdeményezőre emelem és meg kell állapítanom, hogy a mai estén sem fogok tudni teljesen eleget tenni Kal kérésének.
A krétafehér bőr, a vérvörös szem és a szénfekete zilált loknik alapján egyből felismerem, hogy kivel állok szemben.
Lobo sose a kimértségéről és a visszafogottságáról volt híres, de a közelében földön heverő üvegszilánkok és az alkoholtól bűzlő izzadsága még inkább egy veszett farkas ábrázatát kölcsönzik neki.
Semmi kedvem összeakaszkodni vele, főleg, hogy "próbaidőn" vagyok, de az mégsem nézhetem tétlenül, hogy csak úgy kettétép néhány embert, mert rossz piát adtak neki a helyi krimóban.
Ahogy nekem háttal állva hozzám szól, akaratlanul is ökölbe szorul a kezem és teszek két lépést, mire eszembe jut, hogy nem szabad harcba bocsátkoznom vele.
Lenyelem a feltörni kívánó haragomat, de a lépteimet nem állítom meg. Ahogy közelítek látom, hogy mi lehet a helyzet és kezd körvonalazódni bennem, hogy miért lett Lobo ilyen éktelenül dühös.
- Piszkálták a motorod. Ezt megértem. - próbálom nyugtatgatni, miközben közelítek felé - De emiatt nem kell húskonzervet csinálni belőlük. Biztos vagyok benne, hogy kellően ellensúlyoznák a mocid ellen elkövetett bűnöket, ha állnák az esti piádat.
Próbálok a józan eszére hatni, mert nincs kedvem a pofozkodáshoz. Egyrészt nem biztos, hogy ki tudnám ütni, más részt nem szeretnék csalódást okozni Kal-nak.
- Mit szólnál ehhez a megoldáshoz? - teszem a vállára barátságosan a kezemet - Lenyugtatná az idegeidet?

A hozzászólást Conner Kent összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 19, 2018 4:28 pm-kor.
Lobo

Lobo

Plecsnik :
Easy rider - Lobo és Conner Origin12Easy rider - Lobo és Conner Bushpi10Easy rider - Lobo és Conner Baaatp10Easy rider - Lobo és Conner Two-fa11Easy rider - Lobo és Conner Dcnofa11Easy rider - Lobo és Conner Batsyp10Easy rider - Lobo és Conner Olipic10Easy rider - Lobo és Conner Sladep10
Hozzászólások száma :
49

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptySzomb. Nov. 10, 2018 6:21 pm

Conner x Lobo

Lobo dühe határtalan, és egyre inkább megy fel benne, ahogy megérzi hogy megzavarják a mókáját, hiszen nem nyúlhat senki a motorjához, ami még csak nem is földi. Mondjuk nem mintha bárki is tudna mit kezdeni a szerkezettel, mert a motor legalább olyan szeszélyes mint a gazdája és felismeri Lobót. A súlyát, az ujjlenyomatát, a szemét. Senki másnak nincs ilyen bíborkő szeme és véres pillantása mint ennek a szörnynek, aki olyannyira hasonlít egy emberhez.
Megragadja az egyik szerencsétlent, és nem érdekli semmi, tisztességes ívű röppályára állítja, de sajnos nem úgy landol ahogy kellene, mert valaki belepofátlankodik a mókájába, és megáll kát mozdulat között, pedig már ütésre emelte a jobbját. A láncos jobbját. Az érkezőre villantja vadállatias, vicsorát és vörös szemeit. Nem szereti ha megzavarják a szórakozását.
- Senki nem nyúlhat a motoromhoz, mert práda táskát készítek a bőréből! - förmed rá az idegenre, akit nem ismer, de alaposan szemügyre véve mégis csak eszébe jut hogy van még egy S-es méretű pojáca. Mármint Lobo termetéhez képes mindenki small.
- Nem érdekel az esti piám. Van aki állja, és magamnak is állni tudom, engem az érdekel hogy megkarcolták a visszapillantómat! - hajítja el a másik szerencsétlent is, és egyetlen pillanatra ledermed ahogy a kölykös képű a vállára teszi a kezét. A dühe és döbbene keveredik benne.
- Vedd. Le. Vagy letépem! - mordul rá nem túl barátságosan, de annál józanabbul. Tisztában van vele hogy nem lenne egy szép harc és nem jönne ki senki igazán győztesen. Hiszen a másik ellen is harcolt, mégis itt van....
- Nem! Az idegeim jól vannak, a tieid nem lesznek ha sokáig pofázol még nekem! - rázza le a kezet magáról, és szembefordul teljesen vele. Nem biztos hogy jó az ha Lobo csak egy valakire, valamire figyel, de arra nagyon.
- Amúgy meg ki a tököm vagy? Veled még nem harcoltam - gondolkozik el, hiszen érzi hogy micsoda, csak azt nem tudja hogy mi a rendes neve a kölyöknek.

• •
Conner Kent

Conner Kent

Plecsnik :
Hozzászólások száma :
33

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptyHétf. Nov. 19, 2018 5:02 pm

Lobo & Conner ©️️️️️️

Szinte harapni lehet a levegőben a feszültséget, Lobo annyira idegesnek tűnik. Nem tudom, hogy faji jellegzetesség-e az efféle hirtelen harag és lobbanékonyság, de az biztos, hogy nem fog jól állni a szénám, ha úgy dönt, hogy rajtam vezeti le azt a haragot, amit ez a két balszerencsés pojáca keltett fel benne.
Pojácaként emlegettem volna őket? Úgy tűnik feszült vagy elszabadulni készülő helyzetekben a Luthort-gének kezdenek eldominálni bennem. Persze nem a gyors észjárást és a stresszhelyzetben lévő problémamegoldást biztosító szekvenciákat örököltem a kopaszabbik bátyámtól. Annyi esze volt, hogy ne egy intellektuálisan egyenrangú fiút klónoztasson magának.
Lobo kihúzza magát miközben a másik fickót is magas ívű pályára állítja. A pofa üvöltve repül, de a lendületét megtöri az utcai lámpa. Van annyi lélekjelenléte, hogy megragadja a függőlegesen álló rudat és úgy kapaszkodjon bele, mintha az élete függne rajta.
Nem mehetek a másik szerencsétlenért. Azzal megtörném azt az illúziót, hogy nem érdemes kekeckedni velem.
Legalább másfél fejjel vagyok kisebb, mint Lobo és minimum 50 kilónyi súlykülönbség van köztünk az ő javára, de még így sem rettent meg.
A szeméből sugárzó felpiszkált vadállat pillantása viszont már elgondolkodtat arról, hogy jó ötlet volt-e belefolyni ebbe a csetepatéba. A tekintete azt sugallja, hogy ha egyszer felemeli az öklét, akkor abból szélsőséges erőszakkal tarkított súlyos ökölharc lesz, nekem pedig egyre kevesebb kedvem van ahhoz, hogy verekedésbe torkolljon ez a konfliktus.
Egy laza vállvonogatással lerázza a kezemet a válláról és olyan haraggal néz rám, mint aki a hatalmas haraggal és dühödt bosszúval fog lecsapni a következő két perc folyamán.
- Csak nyugalom! - emelem fel mindkét kezem a békés szándék jeleként - Megértem, hogy a mindened a motorod, de azért nem kell ennyire túlreagálni a dolgot. Ez a két bugris már biztos megtanulta a leckét a sárkányreptetéseddel.
A szavaimat megerősítendő ránézek a lámpaoszlopon függő szerencsétlenre és a kelleténél egy kicsit idegesebben nyugtázom, hogy megint olyan szavakat használok, amiket csak Lex merne a köznapi beszédébe beépíteni.
A fenyegető tekintetében felfedezem, hogy némi kíváncsiság is keveredik a haragjába.
- A nevem Superboy. - válaszolom nyugalmat erőltetve a hangomra - Superman öccse vagyok és nem akarok balhét. De ez rajtad is múlik.
Van egy olyan érzésem, hogy az utolsó kimondott szavaimmal épp azt sikerült előrébb hoznom, amit el akartam kerülni.
Nagyon remélem, hogy Lobo nem most fogja beindítani a Pofongyárat, mert semmi kedvem beállni a gyártósor mögé.
Megfeszítem a törzsem, a sarkamat kicsit jobban a betonba szorítom és várom, hogy mit fog csinálni a főmanus. Adja Rao, hogy ne az öklét emelje fel.
Már pörög az agyamban, hogy miként fogom ezt kimagyarázni Kal-nak, de perpillanat talán nem ezen kellene gondolkodnom...

Lobo

Lobo

Plecsnik :
Hozzászólások száma :
49

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptyHétf. Jan. 21, 2019 1:59 pm

Conner x Lobo

Lobo nem szereti ha megzavarják, és azt még inkább nem, ha beleszólnak abba, ahogy az ügyeit rendezi. Faji sajátossága hogy nem érez megbánást és a megröptetett két jómadár is minden bizonnyal már megbánta hogy figyelmetlen volt, hiszen ez az alien nem olyan alak, akivel érdemes újjat húzni és a nevét ismeri az éjszakai élet is. Olykor elég hangos résztvevője, olykor csak csordogál a tömeggel. Mikor milyen kedve van.
Vérvörös szemeiben harag és düh lángol ahogy az előtte álló fiúra néz hiszen hozzá képest fiatalnak tűnik. Az S betű ismerős szimbólum, tudja jól ki hord ilyet és feltételezi hogy van is valamiféle kapcsolat közöttük. A haszontalan igazságérzet már egy közös pont.
-Nem reagálom túl. Ez egy normális reakció részemről, és jobban tennéd ha nem állnál közém és a nyomorultak közé. Bár most már inkább te idegesítessz mintsem ők, fiú! - mordul rá az előtte állóra. Nem mozdul a lámpaoszlopba kapaszkodó után, így az elmenekülhet ha van egy cseppnyi esze. A vörös szemek most Superboyt látják teljes alakban, bár ő legalább nem ért hozzá a motorjához. Az említett dög mellett álló alien lustán húzza végig a kezét a motor kormányzatán.
- Én akarom a balhét, és te elrontottad! Mivégre? Super család elég népes várható még valami? Supergirl? Supermama? Superuncle? - morog ahogy felteszi a fenekét a masinériára amit ő maga rakott össze és gyakorlatilag olyan masszív mint maga Lobo. Legalább annyit is bír, hiszen nem bízta a véletlenre a szereléskor, és a legjobb anyagokat szerezte meg.
- Na tűnj el innen Boy. Legközelebb, ne avatkozz a dolgomba, mert nem fogod megúszni egy ejnye-bejnyével - villantja rá ragadozó, farkas vigyorát a másikra. Nem jelent jót ez a mosoly, és lesz ennek még utószava. Amint többet fog tudni erről a ficsúrról. Tudni dolgokat, hasznos és egyben veszélyes dolog is.

• •
Conner Kent

Conner Kent

Plecsnik :
Hozzászólások száma :
33

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptyKedd Feb. 12, 2019 2:44 pm

Lobo & Conner ©️️️️️

Kezd egyre inkább kiéleződni a helyzet kettőnk között. Ez a hamuszürke bőrű lény úgy tornyosul felém, mintha egy haragból faragott szobor lenne és a szemébe nézve nem tudom megmondani, hogy most fog-e támadni, vagy sem.
A biztonság kedvéért megfeszítem a hasfalam, hogy ha esetleg meglendülne az ökle, akkor ne érjen váratlanul a támadása.
Nem reménykedek abban, hogy a mellkasomon látható címer sok befolyással lenne arra a döntésére, hogy nekem essen-e. Megszorongatta ő már Kal-t is, nem hiszem félne attól, hogy egy kiadós arclapogatás után beszélgetnie kellene a bátyámmal.
Igencsak próbára teszi a türelmem, hogy ne én kezdeményezzem az összecsapást, bár a megvető szavai egyre inkább háttérbe tolják azon aggodalmamat, hogy milyen következményekkel járna, ha most belefolynék egy szuperbunyóba.
- Te sem vagy más csak egy kötekedő melák, aki szereti bántani a nála gyengébbeket.
A hangomba talán egy kicsivel több lenézés keveredett, mint ami indokolt lett volna és csak a szavak kimondás után jövök rá, hogy ezzel nyíltan provokáltam Lobot, ami valljuk meg annyira volt jó ötlet, mint fejjel a falnak rohanni.
Talán kicsit túlságosan is komolyan veszem a Kent-féle igazságérzetet és ez most olyan bajba is sodorhat, amit már nem fogok tudni kezelni.
- A szuperrészegnagybácsival elég jól kijönnél. - vágom rá ösztönösen a rokonsággal kapcsolatos megjegyzésére, ismét csak a szavak kimondása után döbbenve rá, hogy egyre hevesebben rázogatom a pofonfát
Ennek ellenére Lobo még mindig nem lép fel támadólag, sőt mintha távozni is akarna. Átveti a lábát a robogó erőd ülése felett és egy utolsó jó tanácsnak szánt megjegyzéssel búcsúzik, mielőtt beböffentené a motort.
A szavainak olyan éle van, ami kiélezett szikeként hasít bele a büszkeségembe és szinte háttérbe szorít mindenféle józan megfontolást, vagy higgadtságot.
- Mintha ez bármikor megakadályozna, hogy behúzz egy biztos győzelmet. - vetem oda neki rosszul palástolt haraggal az önuralmam utolsó morzsáiba kapaszkodva
Innentől kezdve nem sok reményem van abban, hogy Lobo csak úgy szó nélkül hagyja, hogy elrontottam a szórakozását és nekiálltam berzenkedni.

Lobo

Lobo

Plecsnik :
Hozzászólások száma :
49

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptyCsüt. Júl. 25, 2019 12:14 pm

Conner x Lobo

Lobo nem a végtelentürelméről híres, és még kevésbé megértő természetéről, és azokkal jön ki jól, akik hasonlóan hozzá az éjszakában élnek, vagy elég szarkasztikusak ahhoz hogy értékeljék a humorát. Kevés ilyen ember vagy egyéb lény létezik. Úgy fest Conner nem tartozik ezek közé a túlzott igazságérzetével aminek szaga szinte csavarja az űrlény orrát, ahogy árad a kölyökből. Hozzá képest kölyök, hiszen ő maga kortalan, annak minden előnyével és hátrányával. Nem létezik az idő múlása.
Vérvörös szemei agressziótól csillognak, és a halál ígérete tükröződik benne. A pokol és annak minden kínja. Nem számít neki a kölyök, és ismeri a mellén lévő jelzést, egy kicsit nagyobb termetű férfivel kelt már ölre és nem győzték le egymást. Tulajdonképpen viszketni kezdett a keze hogy újra összemérje az erejét Superman-el. Izgalmas lenne.
- Kölyök! Figyelj oda hogy beszélsz mert ezt a stílust még a te drágalátos nagybátyád sem engedi meg magának velem szemben! Szaladj oda hozzá és kérdezd meg! - morran agresszíven ahogy az erőszakra való hajlama az egekbe szökik. Egyetlen vékonyka hajszál választja el attól hogy a fiú fejét összeroppantsa. Nem tűri el ezt a hangnemet. Túlságosan zavarja a fiú túlzott magabiztossága aminek semmi alapja. Nem lehet erősebb a másik kriptoninál.
- Ha bírja a piát küldd el hozzám, rendezünk egy ivópárbajt, vele valószínűleg többre mennék mint veled - veti oda foghegyről hiszen az első ár benyomása nem túl jó a kölyökről, és az ő érdekében reméli hogy nem találkoznak majd túl gyakran. Nem biztos hogy túlélné a következő találkozást a kis repkedő superfiúcska.
- Nem, nem akadályoz meg. De veled ellentétben én nem ütöm bele az orrom olyasmibe, amihez semmi közöm. Vésd az eszedbe hogy a nagybátyád is félrenéz amikor engem lát, és inkább be zavarja a köreimet. Így senkinek nem esik bántódása - folytatja az alien a motoron ülve és valamiért még nem indult el. Valóban kívánja hogy behúzzon egyet a kölyöknek, de abból kiadós bunyó lenne, és neki még dolga van később. Nem mindig rá játszadozni.

• •
Conner Kent

Conner Kent

Plecsnik :
Hozzászólások száma :
33

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptyVas. Aug. 04, 2019 10:55 pm

Lobo & Conner ©️️️️️

Egyre kevésbé vagyok ura az érzelmeimnek. Lobo becsmérlő megjegyzései és fitymáló hangneme fokozatosan szorítják háttérbe a józan ítélőképességemet és nagy adagokban locsolják a benzint a felpislákoló haragom lángjaira.
Érzem ahogy a testemen úrrá lesz a feszültség és az ereimet elárasztja az a hormon, ami a kriptoniaknál az adrenalin szerepét tölti be.
Eszembe sem jut, hogy a Dinah által tanított légzéstechnikák segítségével kontrolláljam a testem, inkább hagyom, hogy a személyemet ért sértések és a czarniai arrogáns viselkedése egyre feljebb korbácsolják az dühömet.
- Pont egy magadfajta verőlegény veti a szememre a tiszteletlenséget? - mordulok fel, miközben az ökölbe szoruló kezemben jól hallhatóan ropognak az ízületek - Mintha a sült oldalas panaszkodna, hogy nem kenték be elég páccal, mielőtt berakják a sütőbe.
Már túl vagyok azon, hogy zavarjon a parázsló vörös szeme, megijesszen az egyre inkább állati morgásra hasonlító hangja és ne fogja fel az agyam azt a valós fenyegetést, amit sugároz.
Eddig csak olyanokkal akadt össze, akik sokkal gyengébbek nála, vagy visszafogták az erejüket.
Nem hiszem el, hogy egy ilyen minden alja HMCS csak úgy elverte Kal-t. Egyszerűen nem zsánere, hogy tisztességes csatába bocsátkozzon olyanokkal, akik ellen kétséges a győzelme.
Az ilyen alakok csak addig vannak elemükben, amíg találnak valakit, akivel fel lehet törölni a padlót.
- Mintha józanul többre lehetne menni veled, mint sakálrészegen.
Egyre erősebb késztetést érzek, hogy én adjam az első kiosztott pofont, de még maradt annyi józan ész bennem, hogy tudjam miként nézne ez ki bármelyik hős vagy rendőr szemében.
Az ujjaim ritmikusan nyílnak és szorulnak ökölbe, minden egyes alkalommal jól hallhatóan reccsennek az bütykeim.
- Zod, Bizarro, Végítélet, Darkseid de még Lex Luthor is sokkal keményebb dió volt neki, mint te valaha leszel. - a hangom most már jól hallhatóan remeg a haragtól és hiába próbálnám bármivel is palástolni ezt - Ne fényezd már ennyire magad! Két okból nem kapcsoltak még le. Vagy nem éri meg ennyi energiát feccölni az elkapásodra, vagy a jelenléted szavatolja a rendet az alvilág soraiban.
Nem elég, hogy a fejem tetejében érzem a szívem dobogását, de most a Luthor-gének maximumra csavarták a túlműködést és a kakaskodó megjegyzések helyett, már jól átgondoltnak tűnő, de igazából spontán kisujjból jövő sértésekkel bombázzál ezt a melákot...

Lobo

Lobo

Plecsnik :
Hozzászólások száma :
49

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptySzomb. Szept. 21, 2019 9:34 pm

Conner x Lobo

Az alien,az érdeklődés minden szikrája nélkül mereszti gonosz pillantását a fiúra ahogy érződik rajta hogy kezd felmenni benne a pumpa. Erre megereszt egy kaján vigyort, hiszen neki ez a lételeme és ha fiú bepöccen minden további nélkül bele fogja építeni a falba, ebben egészen biztos lehet bárki. Még így is türelmesebb volt eddig, mint szokott.
Conner szavaira öblönösen felnevet, hiszen elég ritkán mondják rá hogy verőlegény lenne. Igen jól járna az hely, aki szerződtetni tudná de ő túlságosan szabad lélek ahhoz, hogy megállapodjon és inkább veszi ki részét a metropolisi éjszaka életéből. Pénzre sosincs gondja, a tudása messze a földieké felett van és néhány dologban még akár batmant is le körözné . Már persze ha akarná, mert nem akarja. Minek is tenné? Neki nincs útban a gothami denevér.
- Kölyök, éna szemedre vethetem, mert leszarom a nemes eszméket, amit te meg a másik alsógatyás istenítetek. Engem nem érdekelnek, és csak te cseszed fel az agyad azon hogy pofátlan vagyok, bár nem vagyok, mert azért elég jellegzetes pofám van. Látod - mereszti rá a szemeit és vigyorog eszelős módon mert ez az igazság. Neki semmit sem jelentenek azok az eszmék amiket Superman is képvisel. Becsület, tisztesség, a gyengék védelme? Aki gyenge haljon meg, természetes kiválasztódás. Amire ő odahaza kicsit rásegített.
- Én nem panaszkodom, csak próbáltam lángot gyújteni sötét agyadban hogy nem én vagyok az aki ellen izmoznod kellene de lelked rajta - ropogtatja meg az ökleit és feldöccinti a motort a támaszára. Ha móresre kell tanítani ezt a porbafingót, hát megteszi, ezer és egy örömmel és kínnal.
-Kisfiam! Én nem igen tudok berúgni ha már itt tartunk de ettől függetlenül szeretek inni - vigyorog hiszen ezen a beszóláson nem sértődik meg, a következőkön sokkal inkább megugrik az agressziós mércéje, és már már lassan kisülne ha ki tudna. Öngyilkos akar lenni ez az ostoba supergyerek vagy mi? Lobo nem érti hogy miért kötekszik, de messze álljon tőle hogy ne menjen bele egy ilyen szituációba.
- Ezt nem tudhatod, de továbbra is mondom kérdezd meg mit csinál amikor találkozunk. Talán czarniai vagyok de nem vagyok egy hazug korcs, mint a város többsége, ezt vésd az eszedbe - lép fenyegetően bele a Conner képébe .
- Inkább az utóbbi. Az emberek tudják hogy nem éri meg velem kezdeni és inkább elnézik a kicsapongásaim, és így nem hullanak százak a porba éjjelente. Mert azt is megtehetném hogy mindenkit megölök, nekem nem fájna... - de élnie kell valahol és így inkább csendes kívülállóként nem folyik bele a mindennapokba de ha kell akkor kiveszi részét a balhékból ő is.
- Gyere, üss meg ha tudsz fiú, látom hogy majd eltörik a kezed a visszafogottságtól - hecceli a kölyköt, mert már az ő keze is viszket.

• •
Conner Kent

Conner Kent

Plecsnik :
Hozzászólások száma :
33

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner EmptyHétf. Szept. 30, 2019 8:05 pm

Lobo & Conner ©️️️️️

Minél tovább tart ez a szócséplés, az agyam leghátsó részén megmaradt aprócska józanság annál jobban tiltakozik az ellen, hogy folytassam a társalgást.
Lobo úgy rázza le magáról a mondanivalómat, mint ázott farkas a bundájában lévő vizet és egyre jobban dühít, hogy semmivel nem tudom átverni azon a vastag koponyáján, hogy amit csinál az rossz.
Lehet, hogy tényleg igaza van Batmannek, amikor nem vesződik az ellenlábasai jobb belátásra térítésével.
Állom az egyre jobban izzó, vérvörös tekintetet és már rég túl vagyok azon a ponton amikor még észre tudnám venni, hogy most már magam alatt vágom a fát. Ráadásul nem egy csorba fejszével.
Nem tudom nem meghallani a válaszai mögött rejtőző cinikus gúnyt és végtelenül bőszít, hogy szerinte ennyire csak körülötte forog a világ.
Egyre inkább úgy látom őt, mint Kal torz tükörképét, aki inkább az őt a többi embertől elválasztó különbségekre kezdett el fókuszálni, mintsem arra, hogy miben mutathatna példát a Föld összes lakosának.  Valahol pedig azt a verziómat is látom benne, aki engedett a Luthor gének hatalomról szóló, csábító suttogásának és csak eszközként tekint az átlag emberekre.
Amikor kitámasztja a motort és mindkét kezén megropogtatja az ujjperceket a fejemben kétségbeesetten, de elhaló hangon kezd el visítani a nyugodt értelem utolsó szikrája is.
Úgy tűnik sikerült kiprovokálnom azt, hogy akár erővel is meggyőzzön a saját igazáról és az egyre gerjedő haragom miatt már nincs visszaút.
Helyes.
Talán megverte valamikor Kal-t, egy korai találkozásuk alkalmával, de biztos vagyok benne, hogy akkor még egyikük sem volt olyan tapasztalt harcos, mint jelen pillanatban. Főleg, ha figyelembe vesszük Batman számtalan rövid megjegyzését arról, hogy Kal eleinte mennyire csak a képességeire hagyatkozott egy összecsapás során.
Ebből a hibájából tanultak és az én oktatásom során már figyeltek arra, hogy legyen technika is az erő mögött. Dinah gondoskodott róla, hogy ne képzetlen hebrencsként menjek bele az első összecsapásomba.
- Micsoda ínyenc vagy.... - jutok végre szóhoz a haragomtól, amikor az alkohollal ápolt kapcsolatát ecseteli
Minden egyes szava után úgy érzem magam, mint egy ketrecbe zárt harci kutya, akinek elektromos ösztökével bökdösik a heréit, hogy az arénában minél vadabb legyen.
A józanságom utolsó elhaló suttogása már nem jut el az agyamba, így villámgyorsan hal el az a gondolatom, hogy Lobo pontosan azt próbálja elérni, hogy én üssek először.
Újból ökölbe szorítom a kezeimet és lassan a vállaim irányába fordítom a fejemet. Négy roppanás hallatszik, ami elég egyértelmű jele annak, hogy felkészültem a harcra.
Nagy szerencsétlenségemre ez azt is sugallhatja, hogy már csak pár jól irányzott szóra vagyok attól, hogy teljesen elborítsa az agyamat a harag és nekiessek ennek a nagyképű seggfejnek.
Az utolsó szavai hallatán hatalmas neonszínű betűkkel szedett feliratnak kellene megjelennie a szemem előtt, ami kijózanító pofonként szedi rendbe a kavargó és fortyogó indulataimat, de túl mélyre merültem a dühömben ahhoz, hogy a racionalitásom működni tudjon.
A pillanat töredéke alatt helyezem át a súlyt a hátsó lábamról az elsőre és néhány miliszekundum alatt szelem át a kettőnk között lévő távolságot, miközben simán megdöntöm a világ legfejlettebb versenyautóinak gyorsulási rekordjait.
A jobb kezemet a mellkasom elő tartva védem magam bármiféle bejövő támadásról, míg a bal öklömbe fókuszálom a lábamból kiinduló, a sebesség miatt a testtömegem több ezerszeresével bíró tolóerejű ütés minden energiáját.
Nem kell visszafognom magam, így nyugodtan célozhatok a fejére. Ha betalálok túl nagyot nem fog sérülni, ellenben átrepülhet a városnegyeden és lesz ideje gondolkodni a világ dolgain míg földet nem ér.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Easy rider - Lobo és Conner   Easy rider - Lobo és Conner Empty

Easy rider - Lobo és Conner
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal