There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Hiányzásnapló
by Pamela Isley Yesterday at 4:13 pm

» Hírek, újdonságok
by Sandra Wu-San Yesterday at 9:21 am

» Dinah Firkái
by Dinah Laurel Lance Vas. Júl. 15, 2018 10:10 pm

» Harley és Joker - Love is in the air
by Joker Vas. Júl. 15, 2018 9:27 pm

» You're late... - Tinder & Lobo
by Tinder Baara Vas. Júl. 15, 2018 8:48 pm

» Shinigami
by Slade Wilson Szomb. Júl. 14, 2018 3:10 pm
Statisztika
Music

Share | 

Easy rider - Lobo és Conner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Easy rider - Lobo és Conner   Szomb. Júl. 07, 2018 6:34 pm

Lobo & Conner ©️️️️️️

Bár a hős karrierem legelső akciója nem éppen úgy sült el, ahogy elképzeltem, attól még nem ment el a kedvem attól, hogy segítsek az embereken.
Attól tartottam, hogy Kal dühös lesz, amiért ilyen emberesen elszúrtam a dolgokat, de nagy meglepetésemre nem kaptam egy jókora fejmosást tőle, hogy tapasztalatlanul belerohantam egy szupercsatába.
Következménye persze lett a dolognak, de nem éppen olyan, amivel ne tudnék kiegyezni vagy tanulni belőle.
Járhatom az utcákat Superboyként, de csak és kizárólag olyan dolgokba avatkozhatok bele, amivel a rendőrség munkáját segítem. Félisteni erejű lényekkel semmiféleképpen nem akaszthatok tengelyt.
Mondhatni örülök, hogy így alakultak a dolgok, de mindemellett sejtem, hogy Kal külső forrásból is kap tanácsot azzal kapcsolatban, hogy mit kell tennem. Nevezzük megérzésnek, ha úgy tetszik, de ez a fajta megközelítés túlságosan körmönfont ahhoz, hogy az ő agyából pattanjon ki.
Kaptam is az alkalmon, hogy üldözhessek egy kis bűnt, mert ha már a nagyvilág előtti bemutatkozásom elszúrtam, akkor a többi tettemmel kellene azt sugallnom, hogy nem vagyok méltatlan a jelvényre, amit a mellkasomon viselek.
A Planet ilyen szempontból egész jó munkahely. A lótifuti munka, a fénymásolás és a korrektúrázás közti szünetekben volt időm arra, hogy utána nézzek néhány apróbb bűnesetről szóló cikknek.
A netes kiadás és az újság facebook oldalán rábukkantam néhány olyan cikkre, ami az egyre szaporodó gépjármű lopásokról szól. A tolvajok a legújabb védelmi technológiákkal ellátott kocsikat fújják meg szinte semmi perc alatt.
Jó néhány metropolisi gazdag, vagy tehetséges középosztálybeli vállalkozó kocsija tűnt így el. A probléma szinte minden esetben az, hogy nem tudják visszakövetni a GPS jelet, amit a kocsi lopásgátló rendszerének kellene kiadnia.
Egy kicsit gyanúsnak tűnik a dolog, de végső soron a rendőrség hatáskörébe tartozik, így még akkor sem szólhat meg senki sem, ha éppen valami földönkívüli technológiával dolgozó bandát kapok rajta. Sőt sokat javíthat a megítélésemen, ha sikerül egyedül a végére járnom a dolognak.
Az egyetemi órák és a munkaidő lejárta után gyorsan haza megyek, hogy a munkához öltözzek és átalakítsam a megjelenésemet.
Kal mutatott egy-két trükköt, amivel az embereknek eszébe sem jutna kapcsolatba hozni Conner Kentet Superboyjal.
A szemüveg csak a legalapvetőbb álca, de nagyon sokat segít az is, ha egy kicsit bővebb ruhákban járok  és a civilként a görnyedt testtartást veszek fel. A frizuráról már nem is beszélve. Néhány ujj hegyni zselé csodákat tud tenni.
Lényegében csak beköszönök a bátyámnak és Loisnak, váltok velük néhány szót vacsora közben az iskoláról, a melóról, megy hogy hogy érzem magamat a nagyvárosban.
A vacsora után átöltözöm és nekivágok az utcáknak. Ideje a körmére nézni ezeknek az autótolvajoknak...

No capes. No tights. No offense.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Easy rider - Lobo és Conner
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jester és Shadow búvóhelye
» George Ethan