There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Fight baby, fight! - Shiva & Ares
by Ares Today at 11:35 pm

» Témakérő
by John Constantine Today at 9:17 pm

» 1. kötet - Arkham Asylum környékén
by Lobo Yesterday at 9:30 pm
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Noname

Hero

Noname

Villain
Metropolis

Noname

Hero

Noname

Villain
Central City

Noname

Hero

Noname

Villain
Star City

Noname

Hero

Noname

Villain
Jump City

Noname

Hero

Noname

Villain
Atlantis

Noname

Hero

Noname

Villain
Music

Share | 

Klarion Bleak... bum, bum, bum... The witch boy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
1

TémanyitásTárgy: Klarion Bleak... bum, bum, bum... The witch boy   Pént. Júl. 20, 2018 9:44 am

Klarion Bleak
becenév/álnév
Káosz Kölyök, A Káosz egyik ura, The Witch boy, Horigal, stb.

kor
19

látszólagos kor
17

csoport/faj
Freak/Sorcerer

beállítottság
Semleges-rossz

play by
Nathan Sharp

foglalkozás
Galiba okozás
Kinézet
Oh, ez könnyű! Nos, nézzük csak... Magas vagyok és vékony, olyan fajta, aki nem evett eleget tinédzser korában. Nem vagyok éppen egy izompacsirta, nem is tudnám magam megvédeni, ha csak a két kezemre kéne támaszkodnom. De minek az nekem, amikor tudok varázsolni?!
Fehér, szinte már kékbe forduló bőrömhöz koromfekete haj és szemek párosulnak. Csak akkor kezd el tekintetem vörösen izzani, amikor különösen izgalmas gonoszságot akarok éppen elkövetni és nem tudok uralkodni magamon.
Nagyon fiatalnak nézek ki, pedig már nem vagyok annyira fiatal, de mégsem fog rajtam az idő és nem változom már egy ideje. Ennek ellenére azt hiszem elmondhatom, hogy jóképű vagyok, ha nem vagyok túl szerény.
Az öltözködéshez is egészen jól értek most már, mikor feljöttem Limbo városból, csak az ottani puritán ruháim voltak, utána meg mindig ugyanazt az egy öltönyt hordtam, amit még most is szívesen fel szoktam venni. Most viszont egyre inkább próbálgatom, milyen stílusok vannak és hogyan lehet őket alkalmazni.
Az ékszerek talán nem az én világom, de az emberek között járva megtetszett a fültágító kinézete, így most már azt is megtalálhatod rajtam. És persze velem van mindig kedves kiscicám is, Teekl, akit sosem hagyok egyedül.

Képesség leírása:

• Pszichikai kapcsolat: Teekl és köztem van egy kapcsolat, ami miatt én és ő tudunk egymás szemével látni, valamint kommunikálni szavak nélkül
  • Varázslat: Limbo városban mindenki tud varázsolni, de én különösen tehetséges vagyok benne
  • Dimenzionális utazás: Limbo város, a Kék Gerendák és egyéb dimenziók között minden gond nélkül tudok portálokat nyitni és utazni, ki tudja miért
  • Energia projekció: A varázslat erre is jó, ki gondolta volna?
  • Telekinézis: Mágiával tudok dolgokat mozgatni
  • Energia elnyelés: Más támadásának vagy mágiájának az energiáját képes vagyok elnyelni, bár csak kis mértékben
  • Nekromancia: Fel tudok támasztani halottakat és az akaratom szerint irányítani. De nem maradnak meg túl sokáig és elég zombiszerűek, nem túl okosak
  • Jóslás: Néhány, akár fontos részletet is meg tudok jósolni a jövőből, hasznos kis képesség, amikor Teekl-t kerestem, sokat segített
    0]]Eldritch robbanás: Sima mágia robbanás, nem nagy kunszt
  • Elme irányítás: Át tudom venni a teljes irányítást egy ember elméje felett és nagyjából háromra tudom kiterjeszteni, de ehhez koncentrálnom kell
  • Fázis: Képes vagyok átmenni falakon és tárgyakon, de ez elég új képesség, és annyira nem szeretem
  • Méret változtatás: Meg tudom változtatni a saját és mások méretét az akaratom szerint
  • Transzformáció: Ha én és Teekl összeolvadunk, mi leszünk a Horrigal és ezt csak egy boszorkány tudja visszacsinálni
  • Transzmutáció: Kővé is tudok változtatni, de ezt nem annyira gyakoroltam még, nem a kedvencem
  • Illúzió: A saját kinézetemet át tudom alakítani, hogy másnak tűnjek
  • Energia transzferálás: Tárgyaknak tudok mágikus képességeket és energiát adni
  • Okkultizmus: Gyerekkorom óta tanulom a varázslást, ennél fogva rengeteg tapasztalatom van benne és magabiztosan tudok nehezebb varázslatokat is egyedül végrehajtani
  • Megtévesztés: A szavak mestere is vagyok, nem csak a varázslatoké és elég sokmindenre rá tudok venni embereket. Többek között nem egyszer üzérkedtem lelkekkel is

Jellem
Jellem leírása

Történet
Ide kerül a történet, LEGALÁBB 300 SZÓ! Igyekezzünk betartani!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Klarion Bleak... bum, bum, bum... The witch boy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Genevieve Δ witch from hell
» Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa