There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Kész vagyok!
by Song Taewon Yesterday at 8:31 pm

» Song Taewon
by Song Taewon Yesterday at 8:25 pm

» Easy rider - Lobo és Conner
by Lobo Yesterday at 11:40 am

Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Noname

Hero

Noname

Villain
Metropolis

Noname

Hero

Noname

Villain
Central City

Noname

Hero

Noname

Villain
Star City

Noname

Hero

Noname

Villain
Jump City

Noname

Hero

Noname

Villain
Atlantis

Noname

Hero

Noname

Villain
Music

Share | 

Barry & Zara - The new chance

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: Barry & Zara - The new chance   Csüt. Szept. 13, 2018 9:35 am

Barry & Zara ©️️
- Life doesn't give us purpose. We give life purpose. -

Rengeteg ideje futok  már, és csak futok magam után. Mintha már nem is tudom miért futnék, vagy épp kiért... Olyan gyors lett minden körülöttem. Nem hagyhatom hogy elsuhanjon mellettem az élet. Idő utazás ide, vagy oda.. Visszamegyek oda, ahol jó volt minden, és végig csinálom onnan. Visszamegyek Zarához! A S.T.A.R. laborba rohanva megérkezek a csarnokba. - Hát ismét megteszem... - Mondom ki kicsit aggódva, mert nem tudni milyen következményt fog ez maga után vonni... Ellentétes irányba elkezdek futni, s már-már nem látva az utat hirtelen kikötök egy kávézónál. Ismerős ez a hely.. Hát itt vagyok! Nézek körbe, Zara vonul be. Ez furcsa... Hogy lehetek én-én? Eddig mindig csak kívülről láttam az eseményeket, de most benne vagyok. Wow. Nem tudtam mennyi mindent rejt a képességem. De érzem hogy jó döntést hoztam. Már egyszer meggyűlt a bajom az idővonallal, ez tény.. De most más lesz! Vissza kell kapnom a boldogságom, akár tetszik az életnek, akár nem... - Zara! - benyitok az ajtón és köszönök neki örömmel teli hangon, s látom, hogy furcsán néz. - Az igazat megvallva nem nagyon emlékszem hol tartottunk. Amilyen gyors vagyok, olyan gyorsan felejtek. Habár ezt nem kellett volna elmondanom, és nem tudom miért jártatom tovább a számat, oké befogom. - Csukom össze a számat és nézek rá. Azért azt meg kell hagyni, hogy nagyon hamar hülyének fog nézni, hisz annyi idő eltelt, hogy csak a segges story maradt meg. De kimondva elég filmesen hangzik, hogy : "Azért nem emlékszem Zara, mert a jövőből jöttem, hogy kijavítsam azt a hibámat, hogy eltüntem!" Na ez azért tényleg elég Terminátorosan hangzik. Mondjuk Zara ruháját elnézve, mindig meglepődök hogy, hogy a fenébe tud így felöltözni. Plusz egyszer már láttam ebben, pont itt, pont ebben az időben, de úgy vagyok itt, mintha régen láttam volna egy filmet, de nem emlékszem rá. Hát most már értem, miért nincsenek a valóságban mindent tudó időutazók. Én is egy lányért jöttem vissza, ami azért elég menő, de mégsem vall rám... Sosem voltam az a nagy csajozógép.
- Öhm. Milyen kávét iszol? -
Kérdezem meg ártatlan hangon. Remek Barry! Fő a magabiztosság...  

Note: Minden kezdet nehéz.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Barry & Zara - The new chance
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Barry Benson