There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Témakérő
by John Constantine Today at 9:17 pm

» 1. kötet - Arkham Asylum környékén
by Lobo Yesterday at 9:30 pm

Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Noname

Hero

Noname

Villain
Metropolis

Noname

Hero

Noname

Villain
Central City

Noname

Hero

Noname

Villain
Star City

Noname

Hero

Noname

Villain
Jump City

Noname

Hero

Noname

Villain
Atlantis

Noname

Hero

Noname

Villain
Music

Share | 

Vandal Savage

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
11

TémanyitásTárgy: Vandal Savage   Szomb. Okt. 06, 2018 10:41 pm

Vandal Savage

kor
Több ezer év

csoport/faj
Freak / Metahuman

beállítottság
Rossz

play by
Richard Armitage

státusz
Szabad
Kapcsolatod a karakterrel
Mindig egyedül voltál, és mindig egyedül is leszel. Az ég téged talán még sanyarúbb sorssal vert, mint engem. De mióta az eszemet tudom, figyeltél engem, és én téged. Ott voltunk a háttérben Kleopátra bukásakor, közünk volt Julius Caesar meggyilkolásához, a Thermopüliai és a Peloponészoszi csata kimeneteléhez, jelen voltunk az alexandriai könyvtár leégésekor,  Periklész merénylete a mi kezünkön szárad, Nagy Sándor hódításait befolyásoltuk, keleti gondolkodók fülébe suttogtunk, tőlünk függött, a Római birodalom merre terjeszkedik, és mikor bukik el, mi mondtuk meg Attilának, merre vigye a hunokat, vallásos rendek emelkedtek és hullottak el a kezeink által, aztán jött a mongol terjeszkedés, a száz éves háború, mi irányítottuk a spanyol és a portugál felfedezők útját, mi határoztuk meg, mi legyen Isaac Newton és Galileo Galilei kézirataiban, egymás ellen küzdöttünk az amerikai, majd a francia lázadásban, ott álltunk Napoleon két oldalán, te és én, és küzdöttünk a döntéseiért, az első, majd a második világháború alatt állandó jelleggel viaskodtunk a legfőbb vezetők kegyeiért, ott voltunk a hidegháborúban, és az azt követő Berlini fal leomlásakor, próbáltunk túlélni, holott tudtuk jól: túl fogjuk. A nemezisem vagy, néha egy lépéssel előttem jársz, néha én előtted kettővel, nem tudsz meglenni nélkülem, ahogyan valahol én sem nélküled, de az biztos, hogy nem fogom hagyni, hogy rossz irányba tereld történelmünk lineárját.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vandal Savage
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal