There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Most történik
∇ 2019.01.04 - Jump City: Robotméhek támadták meg a belvárost. 3000 ember fertőzött, egy harmada már halott vagy haldoklik. Kijárási tilalmat rendeltek el.
∇ 2019.01.05 - Gotham City: A termőföld öntözővizét megfertőzték. Magas koncentrációjú idegméreg vegyült a vízbe. Batman minden erejével azon van, hogy reggel ne induljon be az automatikus öntözés.
Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Ha melletted ébrednék
by Lobo Yesterday at 2:13 pm
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Batman

Hero

Poison Ivy

Villain
Metropolis

Noname

Hero

Noname

Villain
Central City

Noname

Hero

Noname

Villain
Star City

Noname

Hero

Noname

Villain
Jump City

Noname

Hero

Poison Ivy

Villain
Atlantis

Noname

Hero

Noname

Villain
Top posting users this month
Sandra Wu-San

Faye Fairthorne

John Constantine

Dick Grayson

Song Taewon

Harleen Quinzel

Orin

Raven Roth

Conner Kent

Proinsias Cassidy

Music

Share | 

A célpont bemérve - Shiva és Marcus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: A célpont bemérve - Shiva és Marcus   Szomb. Okt. 20, 2018 2:57 pm

Shiva & Marcus ©️️️️️️

A Gothami éjszaka gyönyörű. Ahogy a csillagok jelzik a botorkáló vándorok felé az útirányukhoz tartozó segítő ösvényt.
Ahogy a hold megvilágítja az emberek alkotta színpadot, melyen sokszor pompás darabok szolgálnak az emberiség
számára szórakoztatás gyanánt. Tücskök és békák adják a zenei aláfestést ehhez a nem mindennapi műsorhoz, és ahogy
a folyó párás levegője körbeöleli a színészeket, annál kellemesebb, szebb próbaruhát el sem képzelhet az ember. Na de
ezt nézzük Gotham szemszögéből…A csillagok itt a talajrészeg szerencsétlenek vergődését világítja meg, mely tartalmaz
egy kis drámát, néhol vígjátékot, az eredmény minden esetben ugyanaz, visszatapsolják őket egy-egy újabb rundóra. A
hold is megvilágítja, mit az emberek itt leginkább nem szeretnének látni, vagy eltakarnának. A végén tanúkká vagy
áldozatokká válhatnak, s mint ahogy tudjuk, itt azt senki sem szeretné. A zenei aláfestést a már dramaturgiának is
gyenge, műsorhoz pár punk zenének merészen nevezhető nyekergése és a szomszédok trágár üvöltözése adja meg, míg
ami itt körbeöleli az embert…szippantott egy mélyet Marcus a levegőbe…az az áporodott dög és sz*r szag…
~ Ez Gotham…~ gondolta magában a férfi lenézve a magasból, a szemben lévő raktárépület egyik ablakára, honnan fény és árnyékok mozgása szűrődött ki az ütemesen eltűnő közeli lámpa fényébe. Zavaró lehetett a folyamatos ütemben
ugráló közvilágítás, de egy idő után a férfi megszokta és felmérte lehetőségeit a rajtaütésre. Alatta egy tűzlétra terült el,
mely nem ért le egészen a talajig, míg a magasság elég nagy ahhoz, hogy ha egy ember nyakába ugrana, saját segge az
agyáig behatolna, viszont túl magas ahhoz, hogy lábaival talajt fogjon. Nem tervezi megvárni, míg a rossz fiúk végeznek
odabenn, az idő fogyott és már későre is járt. A csatornákon keresztül érkezett, így a kamerák biztos elkerülték
mozgását, a délelőtt folyamán pedig a belvárosban lévő egyik körzet kameráinak karbantartásának tervét "valaki" átírta az
itteni raktár körzetének fejlesztésére, így most azok vakok és nem működnek.
A fején a gyors-reagálású erőknél is használt fekete, kötött maszk volt, amire ráhúzott egy egyszerű fehér sí maszkot. A
fejfedőn egy kék színű, kézzel nyomott ökölféleség volt látható, ami emberünk nevét volt hivatott jelezni leendő ellenfelei
számára. Bal Horog. Dupla falú kevlár mellényt viselt, melyet még egy korábbi fegyverneppertől szerzett egy rajtaütését
követően. Két lőfegyvere hátul pihent a derekán lévő fegyvertáskákban, hátára egy bozótvágó kés volt felcsatolva, míg
Katonai bakancsában egy vadászkés pihent. Nadrágja és a kevlár alatt egyaránt fekete ruházatot viselt.
Óvatosan próbál lemászni a tűzlétrán, hogy még csak zajt se csapjon vele, s mivel nincsenek nyitva ablakok a raktárban,
talán észre sem veszik. Mielőtt földet érne, gondosan körbekémleli a helyszínt, nehogy valami kóbor lélek meglássa őt,
majd ha tisztának látja a terepet, leérkezését követően pisztolytáskájába nyúl és előveszi stukkereit, melyek már oly sok
szerencsétlent küldtek a másvilágra.

I'm not a hero,

I have my own Justice,

justice of my weapon...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hozzászólások száma :
110

TémanyitásTárgy: Re: A célpont bemérve - Shiva és Marcus   Vas. Okt. 21, 2018 2:24 pm

Bal Horog

& Shiva @
Egy újabb név egy cetlin, egy újabb hájas pofa, akit át kell vezetnem a túlvilágra. Vagy legalábbis adni neki egy határozott kezdőlökést. Már az elő összeg is tetszetős, okom sincsen, hogy válogatósan visszamondjam, elvégre a kedvenc sarki fűszeresemet is elteszem láb alól, ha elég szép az összeg a képzeletbeli csekken. Márpedig Shívát nem lehet aprópénzért felbérelni és ezt már a kuncsaftkörömben is eléggé tudják, ugyanúgy ahogy azt is, hogy nem érdemes játszani a pénzemmel. Néha hajlamosak elfelejteni, hogy nem véletlenül aggatták rám a becenevem. Botorság volna azt gondolni, hogy ez pusztán önajnározás volna részemről, elvégre egy becenevet pont az tesz azzá, ami, ha mástól kapod. Lady Shiva, ez vagyok én. A pusztító, a könyörtelen. Az egyszerű emberek nem is tudják, hogy ez mit jelent, egészen addig a pontig, míg valakinek nem szúrják a szemét. Noha tény, hogy azokban a körökben, ahol én mozgok, nem egyszerű emberek vannak. Inkább ember formájú pénzéhes szörnyek, ami nekem éppen kapóra jön. Erkölcs és moralitás? Ugyan kérlek, ez is Gotham... ölsz vagy megölnek. Ennyire egyszerű.
- Nézzük csak...
Dünnyögöm az orrom alá, miközben kaptatok fel a lépcsőn a tetőre s még egyszer kiveszem a képet tanulmányozásra, majd megy vissza oda ahova való. Fentről nézve a várost még mindig nem lett szebb a nyomor, de legalább hangulatosan van megvilágítva. Felkelti a figyelmemet az utca végén felállított szerelő állomás, elvégre, az ütemtervek mindig közzé vannak téve a lakosságnak és nem rémlik, hogy ezen a héten ez a részleg lenne soron. Érdekes, felettébb érdekes, a végén még kiderül, hogy valami meglepetés is vár rám odabent. A felszerelésem a szokásos, térdig érő bőrcsizma, acélszálakkal átszőtt nadrág és felső, rajtam az elmaradhatatlan barna hosszúkabát, telve a kincseimmel. Szó se róla, a testem minden pontján vannak fegyverek elrejtve, de ez talán nem nevethető paranoiának egy bérgyilkos esetében. Hogy van-e rajtam bármi is? Nincs, hosszú fekete hajam vígan táncol körülöttem, elvégre, nem szokott utánam túlélő maradni. Ezt ezt a jó szokásomat, nem áll szándékomban felfüggeszteni. Kezembe veszem a számszeríjat, és átlövöm a kis horgos kötelemet a túloldalra, némi megszorítás, feszítés, no meg egy csiga, és már át is szelem Gotham égboltját. A tetőről érkezve csatolja le magát a kötélről s ujjait megropogtatva sétál be az ajtón. Az elrohadt zárak a kedvenc barátai, így minden hangoskodás nélkül már bent is van, korlátokon átszökkenve szeli lejjebb a távolságot a célpont szintjétől, bár a random mászkáló őröknek csúfolt idióták üde színfoltjai a közlekedésnek. Mielőtt még megrökönyödhetett volna, vagy kiálthatott volna szerencsétlen, a kezéből kirúgva a fegyvert döntöm meg s zuhanó testét elkapva egy laza mozdulattal töröm ki a nyakát. Ejj babám, útban vagy, behúzom inkább egy szobába, csak csendben, csak cikkcakkban.

Meet me halfway~

Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: A célpont bemérve - Shiva és Marcus   Hétf. Okt. 22, 2018 6:26 pm

Shiva & Marcus ©️️️️️️

Az épület igen magas volt, az árnyakból ítélve, mik benntről szűrődnek ki, Marcus azt következteti le, hogy ketten őrködhetnek az ajtón belül, aminek volt egy kis kukucskáló retesze is. Nyílván itt kell leadni a titkos kódot, melynek segítségével nem lővik szitává a vásárolókat, de természetesen Bal Horog ezen tudásnak nem volt birtokában. Más alternatívát kell keresnie. Az ablakokon betörve a meglepetés ereje vele lenne, de megvan a lehetősége annak, hogy rálőnek és ezzel hangzavart keltenek, az nem lenne túl jó, így a földszinten. Körbe kellene mennie és úgy lehet találna egy hátsó bejáratot, vagy egy tűzlétrát, melynek segítségével bejuthatna.
Ezen elmélkedett a férfi, miközben a sötét sikátor felé osont. Óvatosan próbált mozogni, nem akart feltünést kelteni, ha már itt az utcán kiszúrják, nem fogja tudni leszámolni az egész bandát.
~ Hogy is lehetne...hm... ~ Torpant meg egy pillanatra a férfi, mikor fütyörészésre lett figyelmes a sikátorban lévő konténer mellől. Próbált halkan mozogni, kifigyelni mi is folyhat ott, és pár lépést követően kiderült, nem lőtt annyira mellé. Egy sötét ruházatban lévő fickó csövelt a konténer mellett, amin talán valamilyen alkohol tartalmú üveget tárolt. Fegyvere nem volt, csak amit épp a kezében lógatott, az nem túl veszélyes, már ha az ember gusztusát nem bántja. Amilyen halkan csak lehet elteszi fegyvereit azok tokjaiba, majd bakancsa szárához nyúl, vadászkéséért matatva. A páciens éppen most fejezi be a műveletet, s igaz nem túl fer, nem túl elegáns, de kihasználja Bal Horog a helyzet adta szerencsét és a fickó mögé lép. Egyik kezével az úriember száját ragadja meg, kést tartó kezét pedig annak nyakához emelte.
- Jóestét. A belépő kódot, különben felhasítom a torkod. - dünnyögte a férfi, mire emberünk remegni kezdett a vadászkés hideg érintésétől annak egyre érzéketlenebb nyakán.
- Ha kiáltani mersz, akkor is annyi, nem viccelek. - tette hozzá, majd hogy ijesztgetését a férfi komolyan vegye, egy apró vágást ejtett annak nyakán. A gengszter erre felsikított, de Marcus szerencséjére keze valamelyest tompította annak hangját.
- Mondod a kódot ordibálás nélkül cimbora? - kérdezte végül, mire a férfi ijedten bólogatni kezdett.
- A kód..."havazik Gothamben." Kérem ne bántson, én csak őrséget vállalok itt a...khhhrrr! - próbálta volna a jól betanult szöveget, de a kés gyorsabban szelte végig annak nyakát, minthogy végig könyörögte volna az éjszakát.
~ Havazik Gothamben...komolyan? ~ dobta le a konténer mellé a férfi az őrt, pont oda, ahová korábban az dolgát végezte.
~ Manapság már a bűnözők sem olyan menők...havazik Gothamben... ~ suttogta alig hallhatóan elővéve másik kezével Bozótvágó kését. Még mindig a hideg futkosott a hátán, miközben kikukucskált a sarkon, s miután megbizonyosodott arról, hogy senki nincs a közelben, az ajtó mellé lépett. Óvatosan bekopogott rajta, majd várta a választ egyik kezében a Machetét, másikban vadászkését szorongatva.
- Ki az? - kérdezett benntről egy marcona hang, félrehúzva a kukucskáló reteszét.
- Havazik Gothamban...engedjetek be, váltás van... - suttogott Marcus, próbálván fedni mély hangját.
- Miről beszélsz Horas? Most váltottál le engem?! - válaszolt ingerülten a férfi, majd zár kattanás kíséretében nyílt ki az ajtó...
~ Showtime... ~

I'm not a hero,

I have my own Justice,

justice of my weapon...

Hozzászólások száma :
110

TémanyitásTárgy: Re: A célpont bemérve - Shiva és Marcus   Kedd Okt. 23, 2018 10:00 pm

Bal Horog

& Shiva @
Odabent masírozok immáron, de a harmadik főszer nyakának eltörése után már sejtem, hogy ez nem lesz jobb, így az első adandó alkalommal kapok a lehetőségen, amikor meglátok egy szellőzőnyílást. Két hullát egymásra téve rájuk állok és a rács levétele után bemászok a járatba, aztán visszateszem,mintha mi se történt volna. Éppen a járatban osonok s távolabbról hallok egy párbeszédet lezajlani. Kódok, morgások, értetlenkedések. Látom, itt is tökéletesre van fejlesztve a kommunikáció. Egyébként nem is nagyon érdekelne, ha fél percre rá az egyik nem adna ki halálhörgést. Hoppá... lehet nem csak én vagyok itt kakukktojás. Pár méterre a helyszíntől kiakasztom a rácsot, és kidugom a fejem. Amit látok, nem tesz boldoggá. A símaszk egyértelmű jelzés számomra hogy valami úton módon szakmabeli. Legalábbis, receptre gyilkol. Azonban, nem szeretem ha elorozzák a zsákmányom, így leugorva elé fedem fel magam.
- Nocsak, nocsak, szép szúrás. Ellenben ha a hájfejűre pályázol, akkor van egy rossz hírem. Az az én prédám.
Pillantok rá jeges tekintettel, botomat kicsúsztatom a tokjából s kinyitás tán megpörgetve a hátam mögé eresztem.
- Persze, ha másik prédád van, az engem nem érint, de a földi Jabba hullája nekem fog tejelni. Remélem nincs harag. Mondjuk ha van is, az sem érdekel. Elvégzem a feladatom akár tetszik, akár nem. Plusz pátyolgatni sincs kedvem, de azért elővigyázatos vagyok. Tartásom laza, de amúgy minden izomszálam pattanásig feszül, hogy ha kell mozdulhassak.

Meet me halfway~

Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: A célpont bemérve - Shiva és Marcus   Szer. Okt. 24, 2018 8:18 pm

Shiva & Marcus ©️️️️️️

A tervet kieszelte, és éppen azon volt, hogy a kóddal a zsebében a kapuhoz sétáljon, mikor előtte az ég felöl hangokra lett figyelmes. Megtorpant és végignézte, ahogy kinyílik a szellőző rácsa és egy női alak ugrik ki belőle pont olyannyira kecsesen, mint amennyire morbidul.
Meghökkenve figyeli, ahogy a hölgy kiegyenesedik és közli vele ma esti céljait. Bal Horog kicsit megdöntötte fejét, ahogy hallgatta a lány mondanivalóját, majd arcára mosoly ült ki.
- Kis egér a szellőzőből. - kezdte mondanivalóját.
- A célpont megnevezésről arra következtetek, hogy valami bérgyilkos féleség lehetsz, bár nem túl profi, ha szabadon hagyod az arcod. Szerencséd, hogy a kamerákat kiiktattam még mielőtt idejöttem volna. - mutatott a távolban lévő kerítésen lógó szerkezetre.
- Én azért jöttem ma ide, hogy azok a férgek odabenn ne adjanak több drogot a városnak...az, hogy ki öli meg a vezérüket, nagyon nem érdekel. - közölte a lánnyal hüvösen.
- A belépő kód "Gothamban havazik"...csak Ön után. Vagy vissza is mászhat a szellőzőbe, tartok bakot ha úgy gondolja kis kezit csókolom. - mosolygott a maszk alatt a férfi, kezeivel megformálva az előbb említett kezekből épült létrát. Kését és Bozótvágóját nem teszi el, felkészül arra, hogy a lány zokon venné cinikus, néhol gúnyos humorát, bár, ha valóban a dagadt vezérre pályázik egy a céljuk. Ez Gotham...hol több az ellenség, mint barát, de nem zárhatja ki a lehetőségét annak, hogy a kettőből egy ilyen nevetséges estén egy legyen.
- Nos? Szétcsapunk köztük Mrs...? - kérdezte végül.

I'm not a hero,

I have my own Justice,

justice of my weapon...

Hozzászólások száma :
110

TémanyitásTárgy: Re: A célpont bemérve - Shiva és Marcus   Vas. Jan. 06, 2019 4:48 pm

Bal Horog

& Shiva @
Okos lépés vagy sem, nagyon is érdekel, hogy ki az, aki még az én prédámra pályázik, ugyanis ebből a pénzből tervezek új játékokat szerezni. Azokra pedig szüksége van az én kis balzsamos lelkemnek. Az, hogy szemmel láthatóan, vagy legalábbis jól hallhatóan lebecsül, nekem csak jó, ha arra kerülne a sor. Édesen mosolygom a szavaira, s sajnálkozva tárom szét a karom. Annyi eltöltött idő után a szakmában, már bilivel a fejemen is felismernének, plusz a nemem miatt is már felismernek. Nem sok nő űzi ezt a fajta ipart.
- Kedves tőled, hogy aggódsz, de ennek a kerek popsinak a gazdáját már jó ideje félik a népek.
Mosolyodom el szélesen, miközben csípőre teszem a szabad kezem. Nem is rá gondoltam, mielőtt még kitalálná. Azonban egy gyors muszklifelmérést azért végzek rajta a pillantásommal. Ő sem ma kezdte az ipart, ez tisztán látszik rajta. A gúnyolódását nem veszem magamra, már egészen megszoktam hogy a formás kis testemből nem nézik ki azt a brutalitást, amivel felküzdöttem magam az elit bérgyilkosok listájára s mellyel Ares figyelmét élvezem.
- Jobb szeretem a leütöm és ottmarad kódokat... De hát a megbízásom csak a főfejesre szól. Noha erősen érdekel, hogy milyen lehet a stílusa és mennyire lehet erős... bár első blikkre nem tűnik harcművésznek, de valljuk be, rólam sem ez jut eszébe másoknak először.
- Legyen hát... társulhatunk a minionok eltávolítása érdekében, de a mufti az enyém... Rendben van így?
Kérdem őt s nyújtom a kezem is egyben, amolyan megerősítésre az alkuhoz. Nem mintha szükségem lenne rá... de a kíváncsiság ugye, az fog a sírba vinni.
- Shiva. A nevem Lady Shiva. Mosolygom rá, bár kellett hogy halljon rólam, ha valóban ilyen kevésbé legális berkekben mozog. Bár.. sose lehet tudni. Ha önjelölt Tarzan, akkor végül is mindegy. Bár akkor megkérdőjelezem az emberi mivoltát, ha még újságot sem olvas.
- És kinek sikíthatok, ha megfogják a fenekem? Ez is ironikus volt, fogamat villantó félvigyorom teljes komolytalanságról mesél a kérdést illetően.

Meet me halfway~
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A célpont bemérve - Shiva és Marcus   

A célpont bemérve - Shiva és Marcus
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal