There's the whole Universe to have fun. Stay or run?
 

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fórum Kisokos
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Most történik
∇ 2019.01.04 - Jump City: Robotméhek támadták meg a belvárost. 3000 ember fertőzött, egy harmada már halott vagy haldoklik. Kijárási tilalmat rendeltek el.
∇ 2019.01.05 - Gotham City: A termőföld öntözővizét megfertőzték. Magas koncentrációjú idegméreg vegyült a vízbe. Batman minden erejével azon van, hogy reggel ne induljon be az automatikus öntözés.
∇ 2019.04.30 - Central City: A Testvériség eltakarító törekvései kudarcba fulladtak. Mind az Időtlen Szépség, mind a Vér Hordozója túlélte a gyilkossági kísérletet, azonban a város fizette meg ennek az árát. A nyomornegyed fele összeroppant a reá dőlő épülettől. Még zajlik a kutatás túlélők, illetve holtak után. Felújításról még csak nem is beszélnek.
∇ 2019.05.01 - Jump City: Valaki csúnyán elbánt a várossal. Méhek tucatjai gyilkoltak a belvárosban, felelőst még nem találtak minderre. Az érintett részt karanténba zárták, néhányan fogtak el robotméhet, mely segítség lehet egy ellenszerre, mielőtt majdnem 4 ezer ember pusztul el. Az idő most nagyon nem barát. UPDATE: Cyborg elbukott, a gyilkos méhek több száz ember halálát okozták, ellenszer még sehol, egy-két embernek talán sikerült elfogni egy-egy példányt. A városban hírzárlat van, a kórházak és a hullaház is tömve van.
∇ 2019.09.13 - Gotham City: Deathstroke megbízást kapott Ivy likvidálására s bár teljesen eliminálni nem tudta, de kellően sikerült megzavarnia a növénynőt ahhoz, hogy menekülnie kelljen. Ivy otthona porig égett, benne rakás zsoldos holttesttel készül a jövő termőföldjének amit azonban a Zöld anyja most nem tud figyelemmel kísérni. Slade nyomására egy ideig kénytelen Jump Cityben meghúzni magát, de ez nem jelenti azt, hogy világmegváltó terveit feladná... (játék kronológiailag ez után következik Jump city elesése a robotméhek által)

∇ 2020.03.14 - Amerika: Lila ködszerű anyag lepte el a városokat s bár fájdalom nélkül, de földre kényszerítette a lakosságot. Nem tűnik halálosnak, de senki sincs magánál, hogy biztosat mondjon.
Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák

» The Pact
Clayton "Sharpshooter" Fraser Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:50 pm

» Lena Luthor/Danvers
Clayton "Sharpshooter" Fraser Emptyby Lena Luthor Csüt. Dec. 23, 2021 9:41 am

» date night with puddin'
Clayton "Sharpshooter" Fraser Emptyby Joker Szomb. Okt. 23, 2021 9:23 pm

» Gondolkozok... Maria Poppy & Richard E. Wiley
Clayton "Sharpshooter" Fraser Emptyby Maria Poppy Szomb. Okt. 09, 2021 7:08 pm

» Stillwater Camp
Clayton "Sharpshooter" Fraser Emptyby Pamela Isley Csüt. Szept. 16, 2021 7:08 pm

» Archiválás kérése
Clayton "Sharpshooter" Fraser Emptyby Raven Roth Vas. Aug. 22, 2021 7:11 pm
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Slade
Villian
Metropolis

Név
Titulus
Central City

Faye
Hero
Star City

Név
Titulus
Jump City

Ivy
Villian
Atlantis

Név
Titulus
Top posting users this month
Music

Megosztás
 

 Clayton "Sharpshooter" Fraser

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Clayton Fraser

In Memoriam
Clayton Fraser


Plecsnik :
Clayton "Sharpshooter" Fraser Origin12Clayton "Sharpshooter" Fraser Bushpi10Clayton "Sharpshooter" Fraser Oracle11Clayton "Sharpshooter" Fraser Two-fa11Clayton "Sharpshooter" Fraser Olipic10Clayton "Sharpshooter" Fraser Batsyp10
Join date :
2019. Jun. 10.
Tartózkodási hely :
ezen a világon, de főleg Jump City
Hozzászólások száma :
8

Clayton "Sharpshooter" Fraser Empty
TémanyitásTárgy: Clayton "Sharpshooter" Fraser   Clayton "Sharpshooter" Fraser EmptyHétf. Jún. 10, 2019 7:37 pm

Clayton Fraser
becenév/álnév
Sharpshooter, Fucking Annoying Idiot!

kor
216 év

látszólagos kor
harmincas

csoport/faj
Metahuman

beállítottság
Hát őőő... Szeretné jónak gondolni magát (Clay) vagy tesz az erkölcsi marhaságkokra (Hank)

play by
James Marsden

foglalkozás
Manikűrös-pedikűrös és műkörömépítő - (önjelölt) igazságosztó
Kinézet
Átlag magas, jó alkatú, bár ez mindig relatív, de összességében azért jóképűnek mondható férfi. Konzervatívan fésült, barna haj, szürkéskék szemek. Jellemző öltözködési stílusa az erősen vadnyugati beütés: cowboy kalap, wesco csizma, farmer nadrág, ing. A hosszú porfogó kabátot manapság bokáig érő Mátrix bőrkabátra cseréli. Vastag bőröv, ha bevetésre megy úgymond, akkor kendőt köt az arcára, oldalán páros pisztolyok, felső testén töltényöv és a hátán egy winchester. Gyakran parázslik a szájában a rövid Viriginia szivar.
Képesség leírása:
Halhatatlan: normális körülmények között Clay gyakorlatilag nem öregszik, vagy ha igen, az valami olyan elképesztően lassú, hogy nem sikerült még orvosilag kimutatni. Ez nem jelenti azt, hogy a karakter teljes mértékben elpusztíthatatlan lenne, minden olyan sérülés, ami azonnal megszünteti az életfolyamatokat, mint pl a fej elvesztése, kitépett szív, stb az vele is végezni fog, de minden olyan sebzés, ami nem azonnali halált jelent, abból ő még felépül, mégpedig veszettül gyorsan. A felületi sebek másodpercek alatt, egy felnyitott gyomor néhány perc alatt jön helyre. A betegségekre immunins, a legtöbb méreganyagnak is ellenáll.
Mesterlövész: ha nagyon finoman akarok fogalmazni, akkor halálpontosan lő gyakorlatilag bármilyen lőfegyverrel. Bár a saját tulajdonú, még a vadnyugatról megmaradt forgótárs coltjaira és a winchesterére esküszik elsősorban, de a modernebb eszközöktől sem ijed meg. Harminc lépésről átlövi a dollárt kapásból, szóval ha jobbat akarsz keresni nála, akkor Deadshotnál érdeklődj minimum.
Ökölharc: két évszázada gyakorolja a világ legkülönbözőbb lebujaiban a verekedést. Bár klasszikus harcművészetnek nem titulálható, de a puszta gyakorlata edzette ki, hogy gond nélkül megállja a helyét kézzel-lábbal egyaránt. Nyilván nincs mondjuk Sheeva szintjén, de jobb mint egy átlagos kommandós.
Járművezetés: kiválóan elkormányoz szinte akármilyen szárazföldi járművet, bár a kedvence mindig a ló marad. De jól vezet autót, kamiont és mesterien motorozik.
Szerelő: a karakter remek mechanikai érzékkel rendelkezik és az elektronikában is fejlesztette a képességeit. Képes a legtöbb technikai eszközt megbütykölni, gyorsjavításokra, tuningolásra, fegyverek készítésére. Át tudja verekedni magát a legtöbb záron.
Edzett test: a karakter igen jó fizikális állapotnak örvend, amiből képessége okán már nem is veszít. Ruganyos, erős férfi, remek edzettségi szinten, sportolókkal felér, Batmannel nem.
Nyelvész: volt rá két évszázada, hogy tanuljon, beszél vagy hat nyelvet (angol, francia, német, ogalalla sziú, spanyol és olasz).
Manikűr-pedikűr-műkörömépítés: a nagy világválság idején... 'ERRŐL NEM BESZÉLÜNK HANK!!!' Hosszú történet na, de van benne gyakorlata...
Felszerelés: mint Sharpshooter vadnyugati, sarkantyús cowboy csizmát, farmernadrágot és széles derékszíjat hord, marhafejet mintázó csattal. Gyapjúinget és bokáig érő bőrkabátot, arcát vörösre festett gyapottkendő fedi el, mint a régi banditáknak, vagy a vadnyugaton porvihar idején kb bárkinek, ezt nemezkalap egészíti ki. Egy feltuningolt Yamaha motoron hasít, aminek a végsebessége háromszáz körül van és képes is nem akárhogy megülni, de egyéb extrákkal nem rendelkezik. Még mindig meg vannak egykori fegyverei, amelyek szintén kaptak a sugárzásból, ez pedig láthatólag jót tett nekik, lévén alapvetően az időtől vagy használattól sosem mennek tönkre. Egy pár 1873-as kiadású forgótáras, hat lövetű Colt a derekán és egy korai medveölő, duplacsöves winchester puska a hátán, amely a felső testen keresztülvetett töltényszíjon függ. Combjára szíjazva alkarhosszú Bowie kés.

Jellem
Clayton a hagyományos értelemben véve nem tekinthető sajnos normálisnak. A baleset során, amely metahumánná változtatta (lásd az előtörténetet) a normális mentálteste két részre szakadt. Fő személyisége Clayton maradt, de egyes jellemelemeiből egy új személyiség is kikovácsolódott, amely elhunyt barátja, Hank alakját ölti magára a gondolataiban. A két személyiség nem külön el szélsőségesen egymástól, amikor az egyikük uralja a testet, akkor a másik is látja-hallja-érzi az eseményeket, gyakorta kommentálják is a másik számára. Éppen ezért nem lehet egységesen beszélni a karakter jellemrajzáról, külön választva kell megtenni.
Clayton: a főszemélyisége. Ő egy romantikus alkat, aki bele tud olykor veszni a világ szépségeibe. Kedves, udvarias természet, de talán túlságosan is visszafogott és pipogya ember. Konfliktuskerülő alkat, hajlamos a verbális küzdelmekből való kihátrálásra, az első keményebb szóra való összerezzenésre, meghunyászkodásra. Van humorérzéke, tud saját magán is nevetni. Venustrfóbiás, vagyis betegesen fél a nőktől, különösen a csinos nőktől. Ha szociális interakcióba kell kerülnie eggyel, akkor testtartása megrogy, hebegni-habogni kezd, kerüli a szemkontaktust, csak hosszas beszélgetés során, nagyon lassan oldódhat fel. Természetesen ez több mint erősen megnehezíti a párkapcsolat bármilyen formájának kialakulását, a karakter bő két évszázad alatt se tudta elveszíteni a szűzességét. Ettől függetlenül mélységesen tiszteli és csodálja a női nemet, de a fóbia az fóbia. Kifejezetten jó szándékú, a hősi babérokra motivált, ugyanakkor mentálisan gyengécske, szubmisszív jellem.
Hank: nos ez a személyiség kapta meg a dominánsabb jellemjegyeket. Ha nagyon röviden akarjuk összegezni ezt a személyiséget, akkor a klasszikus példája az úgy nevezett vállról indítható kabbefaszom esetének. Nagypofájú, szarkasztikus humorú bárkinek, bármikor beszólogató texasi faszagyerek archetípusa. Na ha valakinek, akkor neki aztán nincs venustrofóbiája, kissé le is nézi a női nemet (meg Clayt a szerencsétlen pipogyaságáért), de sajnos egy nővel való szociális interakció mindig Clayt hozza előtérbe. Harcban viszont azonnal ő kerül a kormányhoz, vérbeli küzdő, aki bármikor és bárkivel hajlandó felvenni a harcot. Kemény mint a gyémánthegyű fúrószál és durva mint a három hete mosott lópokroc. Ő is vidám természetű, könnyen barátkozó, nyitott extrovertált, heccelődésre, ökölre, fegyverre mindig kapható fickó. A romantikához nincs érzéke, a legromatikusabb dolog amit maga elé tud képzelni, az legfeljebb Harley, ahogy whiskeyt vedel és az csorog a szája két oldaláról le a mellei felé, amint... 'HANK!!!' Jóvanna...

Történet
Zavartan vörösödve vettem az ölembe az aktuális hölgy lábát a kozmetikai szalonban és kezdtem neki a körmei reszelésének. Milyen szép nő... Valószínűleg őrültnek tartana, ha elmondanám neki az élettörténemet. 'Emiatt nem aggódnék Clay fiam, tekintve, hogy negyedszerre sikerült köszönnöd neki, a lábujjaival tartasz fent szemkontaktust és 20 perce itt ültök néma csendben, ezen a hülyének nézés dolgon tartok tőle már túl vagyunk'. Ha már sikerült egyszer megdöglened Hank, nem tudnál valahogy meg is maradni halottnak? Legalább néha... 'Lesheted. Nélkülem különben is minimum felügyeletre szorulnál te két évszázados pelenkás...' Na szép, ez az én formám... Pedig egyikőnk sem mai bútordarab, igazán benne vagy már te is a korban, ahol a tisztességes emberek meg szoktak halni, ha a koruknak megfelelően viselkednek... Pedig egyébként ez a szép nő is valószínűleg meglepődne, ha elmondanám neki, hogy 1803-ban láttam meg a napvilágot Kentuckyban. Végül is holt találkozhat még egy olyan fickóval, mint én? 'Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyászati Intézet...' Dögölj meg!
Ha belegondolok, hogy míg éltél barátok voltunk... Mondjuk már akkor is szívtad a véremet, meg belerángattál mindenféle ostoba kalandba. Olyan remek életem volt cowboyként. A végtelen prérin terelni a marhákat... 'Azokkal legalább kiválóan meg tudtad értetni magad...' De elég volt ez Hank McCoynak? Egy fenét! Menjünk aranyat ásni, mondtad és nézd meg mi lett a vége? Emlékszel még a meteor becsapódásra? 'Tekintve, hogy engem vágott fejbe, valahogy nem, nem volt érkezésem részletesen megfigyelni, de csak te lehetsz akkora hülye hogy egy zölden világító kavics mellett fekvő holttestet élesztget órákig sőt ott is tölti az éjszakát.' Nem hagyhattalak ott Hank. Ki tudott akkor még bármiféle sugárzásról az isten szerelmére? 1836-ot írtunk, nem volt még meg Csernobil hírneve, hogy a köztudatba kerüljön az ilyesmi. Végül is örök életűvé váltam tőle, ami sokaknak nagy álma... 'Igaz, de az emberek többsége tudna is vele mit kezdeni. Te mégis mit tanultál belőle? Mire használtad? Körmöket reszelsz és festesz. Mondtam már, hogy egy igazi karrierista vagy? Amúgy meg mit tudsz ennyit elszüttyögni a csaj lábával?' Ez művészet kérlek, amihez idő kell! 'Művészet? Méretarányos kicsinyítésben ráfested Rembrandt Éjjeli őrjáratát vagy mi az istennyila?! Művészet egy lótüdőt kisfiam. Olyan vagy, mint tinédzser kölyök, aki még nem meri megszólítani az osztály legjobb nőjét, de veszettül élvezi ha feltűnés nélkül véletlenül hozzáérhet... Ne tökölj ennyit, úgysem tudsz kimondani két értelmes mondatot neki, haladjunk már, hogy a villám vágjon a két füled közé, agyoncsapni akkor sem fog...' Nem érted a lényeget Hank. Ez egy gyönyörű nő, aki a körmeivel még inkább ki akarja majd emelni a szépségét, ehhez pedig megfelelő minőségű munkát kell nyújtanom. Hiszen látod milyen csinos. 'Nem látom baszki. Közös a szemünk, ha elfelejtetted volna, így csak az istenverte lábát látom húsz perce, lévén feljebb nem mersz nézni! De ha arra akarsz utalni, hogy lefeküdnél vele, akkor nem fogom hátráltatni a dolgot, elhiheted!' Na de Hank! Hogy gondolhatsz mindig csak erre?! Ez olyan alpári és ledegradáló a női nemmel szemben... 'Valószínűleg úgy, hogy nekem jutottak a testünk tökei... Egyébként meg tök mindegy. Két értelmes mondatot nem fogsz tudni kinyögni. Ahogy anno a szovjeteknél sem Irinának.' Hé! Én legalább menni akartam Csernobilba, ott minden segítségre szükség volt, emberek ezrei haltak meg teljesen feleslegesen a hibák sorozatából. Én helytálltam, amíg te duzzogtál! 'Nagy cucc! Nem hat ránk a nukleáris sugárzás. Én kerülök előtérbe minden áldott este, amikor neked szuperhősösdit van kedved játszani! Mégis mit akarsz bizonyítani ezzel? Azt hiszed majd a maskarás banda befogad maga közé és lesz ember aki tisztelni fog azért amit csinálsz? Hagyjad már! Előttem a kép, ahogy Fekete Kanári megveregeti a válladat: - Szép volt kolléga, megmentettük már megint a várost. Amúgy holnap háromra mennék a francia manikűr miatt, ugye nam baj? Végül is lehet, hogy Batman életében először elröhögné magát, ha hajnali négykor bejelentenéd, hogy nem tudod tovább folytatni Enigma üldözését, mert hatkor nyit a szépségszalon és Méregcsók már bejelentkezett rózsa mintás lábkörömfestésre...' Hank, te egy rothadt gazember vagy, ezt lássuk be. Egy önző disznó, amilyen életedben is voltál, neked csak a meggazdagodás számít, a vagyon meg a kényelmes élet. Én kezdeni is akarok valamit ezzel a képességgel, ha már egyszer megkaptuk. Ahogy ott voltam az első és a második világháború csataterein, ahogy részt vettem a nyugaton minden önkéntes akcióban a banditák ellen, még Billy a Kölyök bandája ellen is, ha még emlékszel és ahogy a mai napig felöltöm a coltokat és a winchestert esténként, hogy megvédjem az ártatlanokat. Ez nem népszerűséghajhászás Hank! Hiszen ismersz. Nem is akarom, hogy tudják, én vagyok az. 'Pedig feldobná a bolt forgalmát. Egymásnak adnák a kulcsot a világ vezető pszichopata macái röhögni!' Hagyjál már békében! Többek között azért hordom a maszkot, hogy ne ismerjenek fel, mert ez nem erről szól, hanem az emberek segítéséről ebben a kaotikus világban. 'Jah. Meg mert ha egy riporternő jönne veled interjút csinálni, nem tudnál megszólalni, te töketlen. Júúúj! Egy nő! Félelmetes egy teremtmény. Van egyáltalán elképzelésed, mi van a két lába között?' Hát a legtöbb esetben valamiféle selyem avagy egyéb textilanyag, ami... 'Másik testet akarok! Most! Jézus, Mária, Szent József, meg az összes aprószentek, te tényleg reménytelen vagy hombre. Mellesleg akárhogy is villogsz a magad szemében, ha gáz van, azt mindig nekem kell megoldani!' Kettőnk közül te vagy a harciasabb személyiség, lássuk be, de azért én is tudok lőni, ha úgy hozza a sors... 'Persze! De a sztriptízbárba múltkor nem merted követni azt az ukrán gorillát!' Szerencsétlen fiatalasszonyoknak már így is borzasztó lehet közszemlére tenni az intimebb vonáaikat, nem hiányzik még egy szempár azt hiszem... 'Tényleg? Szerintem az ukrán sorozatgyilkos a két géppisztollyal meg az "Állami Börtön Tulajdona" tetoválással valamivel jobban feszélyezte őket...' Ez is egy látásmód. Én tisztelem a női nemet! Szépek, kedvesek, magukban hordják az új élet kihordásának lehetőségét, legtöbbjük okos és... 'Tényleg gerincre kéne vágnod már valakit...' Hát ha muszáj, természetesen használom az ökleimet egy veszélyes női bűnözővel szemben, te is tudod. Vagy... mire gondolsz? 'Édesanyáddal a szexre!!!' Na de, majd egyszer eljön az az idő, mikor találok valakit, akivel én is megoszthatom a lelki szépségeket és a... hogy is mondják? 'Családi kiszerelésű tizenkettes csomag cottont?' A romantikus értékekre gondoltam. 'Kezdhetnéd mondjuk ezzel a pipivel itt, akinek a lába az ölünkben pihen. Valószínűleg bejövünk neki.' Honnan veszed? 'Mert a szabad talpával egy negyed órája simogatja a combunkat? Szerinted vajon miért?' Viszket neki? 'Engedj előtérbe, majd én beszélek!' Nem! Még az kéne! A te modoroddal! Majd én... én... megoldom... "Ecsém, ha te becsajozol, sőt ha csak megpróbálsz, én leteszem a karthauzi szerzetesek némasági fogadalmát egy évre!' Óvatos mozdulatokkal fejeztem be a körmök kifestését, majd lágyan megköszörültem a torkomat. Igen! Megcsinálom! Egyszerű ez Clayton, hiszen csak beszélni kell. Nem, semmi kínos nem fog történni. Semmi különös. Gyerünk! Százötven éve bűnözőket kergetsz, menni fog! Csak egy kis ismerkedés egy kedvesnek tűnő lánnyal. Gyerünk! Gyerünk!
- Öhmm... izé... végeztünk is kisasszony... Remélem elégedett a... szolgáltatásunkkal és... és... legközelebb is minket választ... Én... őőő... köszönöm és... igen...
Megszólítottam! Megszólítottam! 'Igazán te vagy kentucky bikája hallod. Az már igen! Valaki mentsen ki innen!'

Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine


Plecsnik :
Clayton "Sharpshooter" Fraser Origin12Clayton "Sharpshooter" Fraser Bushpi10Clayton "Sharpshooter" Fraser Oracle11Clayton "Sharpshooter" Fraser Baaatp10Clayton "Sharpshooter" Fraser Two-fa11Clayton "Sharpshooter" Fraser Dcunit11Clayton "Sharpshooter" Fraser Olipic10Clayton "Sharpshooter" Fraser Sladep10Clayton "Sharpshooter" Fraser Bats_a10Clayton "Sharpshooter" Fraser Wondip10Clayton "Sharpshooter" Fraser Dickst11Clayton "Sharpshooter" Fraser Mobius11Clayton "Sharpshooter" Fraser Nov12011Clayton "Sharpshooter" Fraser Einste10Clayton "Sharpshooter" Fraser Pedzen10Clayton "Sharpshooter" Fraser Oknyom10Clayton "Sharpshooter" Fraser Projek10Clayton "Sharpshooter" Fraser Tell_v10Clayton "Sharpshooter" Fraser Kezd_g10Clayton "Sharpshooter" Fraser Titzen10Clayton "Sharpshooter" Fraser Turist10
Join date :
2018. Jan. 18.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Ahova a rossz sors vezet
Hozzászólások száma :
379

Clayton "Sharpshooter" Fraser Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton "Sharpshooter" Fraser   Clayton "Sharpshooter" Fraser EmptyCsüt. Jún. 13, 2019 4:12 pm



ELFOGADVA!
Tudtam én, hogy valami egészen egyedien agyament dologra kell számítanom, amikor újra felbukkantál köreinkben, de ez az iromány szinte minden képzeletemet felülszárnyalta.
Nem túlzok, nagyon lassan haladtam ennek a lapnak az elolvasásával, mert minden második mondatban volt valami hol markáns, hol apró humorbomba elrejtve, ami nem hagyta nyugodni a rekeszizmaimat. Clayton és Hank mentális párbeszéde valami egész fantasztikusan volt megírva, minden szavuk sugározta az egy testben lakozó két lélek sajátos kapcsolatát és tökéletesen visszaadta a jellemüket.
Ha valaha fogják valahol tanítani, hogy miként kell szórakoztató módon prezentálni egy előtörténetet, akkor erőteljesen lobbizni fogok, hogy a tananyag része legyen az irományod.
Nem is tartalak tovább fel, csak arra kérnélek, hogy adj le egy példányt a körözési plakátodból az avatarfoglalóban és utána ess neki a játéktér meghódításának.

Avatar foglaló
Bokorugrás jelző

Vissza az elejére Go down
 
Clayton "Sharpshooter" Fraser
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Universe FRPG :: Emlékezés Csarnoka-
Ugrás: