There's the whole Universe to have fun. Stay or run?
 

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fórum Kisokos
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Most történik
∇ 2019.01.04 - Jump City: Robotméhek támadták meg a belvárost. 3000 ember fertőzött, egy harmada már halott vagy haldoklik. Kijárási tilalmat rendeltek el.
∇ 2019.01.05 - Gotham City: A termőföld öntözővizét megfertőzték. Magas koncentrációjú idegméreg vegyült a vízbe. Batman minden erejével azon van, hogy reggel ne induljon be az automatikus öntözés.
∇ 2019.04.30 - Central City: A Testvériség eltakarító törekvései kudarcba fulladtak. Mind az Időtlen Szépség, mind a Vér Hordozója túlélte a gyilkossági kísérletet, azonban a város fizette meg ennek az árát. A nyomornegyed fele összeroppant a reá dőlő épülettől. Még zajlik a kutatás túlélők, illetve holtak után. Felújításról még csak nem is beszélnek.
∇ 2019.05.01 - Jump City: Valaki csúnyán elbánt a várossal. Méhek tucatjai gyilkoltak a belvárosban, felelőst még nem találtak minderre. Az érintett részt karanténba zárták, néhányan fogtak el robotméhet, mely segítség lehet egy ellenszerre, mielőtt majdnem 4 ezer ember pusztul el. Az idő most nagyon nem barát. UPDATE: Cyborg elbukott, a gyilkos méhek több száz ember halálát okozták, ellenszer még sehol, egy-két embernek talán sikerült elfogni egy-egy példányt. A városban hírzárlat van, a kórházak és a hullaház is tömve van.
∇ 2019.09.13 - Gotham City: Deathstroke megbízást kapott Ivy likvidálására s bár teljesen eliminálni nem tudta, de kellően sikerült megzavarnia a növénynőt ahhoz, hogy menekülnie kelljen. Ivy otthona porig égett, benne rakás zsoldos holttesttel készül a jövő termőföldjének amit azonban a Zöld anyja most nem tud figyelemmel kísérni. Slade nyomására egy ideig kénytelen Jump Cityben meghúzni magát, de ez nem jelenti azt, hogy világmegváltó terveit feladná... (játék kronológiailag ez után következik Jump city elesése a robotméhek által)

∇ 2020.03.14 - Amerika: Lila ködszerű anyag lepte el a városokat s bár fájdalom nélkül, de földre kényszerítette a lakosságot. Nem tűnik halálosnak, de senki sincs magánál, hogy biztosat mondjon.
Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák

» The Pact
Aranyköpések Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:50 pm

» Lena Luthor/Danvers
Aranyköpések Emptyby Lena Luthor Csüt. Dec. 23, 2021 9:41 am

» date night with puddin'
Aranyköpések Emptyby Joker Szomb. Okt. 23, 2021 9:23 pm

» Gondolkozok... Maria Poppy & Richard E. Wiley
Aranyköpések Emptyby Maria Poppy Szomb. Okt. 09, 2021 7:08 pm

» Stillwater Camp
Aranyköpések Emptyby Pamela Isley Csüt. Szept. 16, 2021 7:08 pm

» Archiválás kérése
Aranyköpések Emptyby Raven Roth Vas. Aug. 22, 2021 7:11 pm
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Slade
Villian
Metropolis

Név
Titulus
Central City

Faye
Hero
Star City

Név
Titulus
Jump City

Ivy
Villian
Atlantis

Név
Titulus
Top posting users this month
Music

Megosztás
 

 Aranyköpések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alkotó

Admin
Alkotó


Join date :
2017. Aug. 22.
Hozzászólások száma :
147

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Aranyköpések   Aranyköpések EmptySzomb. Okt. 14, 2017 11:56 pm



ARANYKÖPÉSEK
Történt valami vicces chaten vagy a játékéteren, akkor itt megörökítheted, hogy mások is láthassák és jót derülhessenek rajta később.
Vissza az elejére Go down
Dinah Laurel Lance


Dinah Laurel Lance


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Wondip10
Join date :
2017. Oct. 12.
Age :
34
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
99

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyVas. Ápr. 15, 2018 8:28 pm

ANDREJ VOLKONOV :
golyóálló batzoknira többet költ sanszosan Very Happy
[20:27:29]
DINAH LAUREL LANCE :
Golyóálló batzoknik XD
Vissza az elejére Go down
Mimosa Isley


Mimosa Isley


Join date :
2017. Oct. 15.
Tartózkodási hely :
Gotham, vagy ahol anyuci van
Hozzászólások száma :
211

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyVas. Ápr. 22, 2018 4:21 pm

ANDREJ VOLKONOV :
előre félek milyen neveket fogsz te aggatni Dwarfstarra... *sóhaj*

[16:16:27]
ANDREJ VOLKONOV :
Andrejnek mindegy, a user fogja a fejét Very Happy

[16:17:02]
JOHN CONSTANTINE :
xD

[16:17:07]
JOHN CONSTANTINE :
Psyhobbit. Very Happy

[16:17:43]
JOHN CONSTANTINE :
A halál törpe árnyalata

[16:18:44]
JOHN CONSTANTINE :
Ölnikék Törpike. Very Happy

[16:18:55]
JOHN CONSTANTINE :
Add az ötleteket. Wink


*totális kiégés xD *
Vissza az elejére Go down
Slade Wilson


Slade Wilson


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Versen10Aranyköpések Vzer10Aranyköpések Pedzen10Aranyköpések Flashb10Aranyköpések A_csal10Aranyköpések Titzen10Aranyköpések Bats_a10
Join date :
2018. Mar. 06.
Age :
66
Tartózkodási hely :
Mindig mozgásban
Hozzászólások száma :
110

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyCsüt. Május 17, 2018 4:20 pm

DWARFSTAR :
"A részecskefizika szemszögéből a fehér törpe nagy nyomású anyagkoncentráció, melyben az elektrongáz kvantumfizikailag degenerált formában van jelen." - a Törpecsillag tudományos meghatározása.
"A biológia szemszögéből Dwarfstar egy homo sapiens sapiens, akiben az intelligencia embertanilag degenerált formában van jelen." - Dwarfstar tudományos meghatározása
Vissza az elejére Go down
Pamela Isley


Pamela Isley


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Versen10Aranyköpések Vzer10Aranyköpések Dcnofa10
Join date :
2018. Mar. 18.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Gotham City
Hozzászólások száma :
117

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptySzomb. Jún. 02, 2018 6:23 pm

Ezt csak úgy kommentár nélkül itt hagyom ~

Aranyköpések AbsgKcEtFUML9SBjylA2
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Bats_a10Aranyköpések Wondip10Aranyköpések Dickst11Aranyköpések Mobius11Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Einste10Aranyköpések Pedzen10Aranyköpések Oknyom10Aranyköpések Projek10Aranyköpések Tell_v10Aranyköpések Kezd_g10Aranyköpések Titzen10Aranyköpések Turist10
Join date :
2018. Jan. 18.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Ahova a rossz sors vezet
Hozzászólások száma :
379

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyCsüt. Jún. 21, 2018 4:00 pm

JOHN CONSTANTINE :
Diana korai inkarnációi esetében még akár poén is lenne a kikötözés.Very Happy

[15:51:50 21/06/2018]
ARTHUR CURRY :
fúúú abba már csak belegondolni is jó Razz

[15:51:58 21/06/2018]
JOHN CONSTANTINE :
Tisztelném őket? Razz

[15:52:16 21/06/2018]
ZATANNA ZATARA :
és te John Szívecském? végignéznéd, hogy engem kikötöznének a sziklához?? Sad

[15:52:47 21/06/2018]
JOHN CONSTANTINE :
Csak amíg el nem durvulnak a dolgok.Very Happy

[15:52:57 21/06/2018]
ZATANNA ZATARA :
kösszz.

[15:52:58 21/06/2018]
ORION BLACK :
pont

[15:53:06 21/06/2018]
JOHN STEWART :
az elejét mindenképpen megnézné mindenki XD

[15:53:30 21/06/2018]
ZATANNA ZATARA :
mert én egy szó nélkül hagynám is, nem?

[15:54:06 21/06/2018]
JOHN STEWART :
ki tudja? Arthur elvileg elég jó pasi, hogy talán hagyd is... Razz

[15:54:14 21/06/2018]
ARTHUR CURRY :
háááát a szádat leragasztanám Rolling Eyes

[15:54:20 21/06/2018]
ARTHUR CURRY :
szóval igen, hagynád Razz

[15:55:14 21/06/2018]
ZATANNA ZATARA :
az egy dolog hogy cuki pasi.. de nem vagyok senki tulajdona.. és nem igazán díjaznám, hogy kikötve lennék.

[15:55:22 21/06/2018]
JOHN STEWART :
"Kedves gyerekek, ezek voltak az Igazság Ligája főhadiszállás étkezdéjének azon beszélgetései, amik nem kerültek bele a rajzfilmekbe" Razz
Vissza az elejére Go down
Dinah Laurel Lance


Dinah Laurel Lance


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Wondip10
Join date :
2017. Oct. 12.
Age :
34
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
99

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyCsüt. Jún. 21, 2018 6:06 pm

Kettő az egyben Very Happy


DINAH LAUREL LANCE :
Na jó, zenék letöltve, most találjam meg magamban az autistát
[17:59:40]
VICTOR SAGE :
hajrá, hajrá! autista, autista gyere ki / vár a Dinah ideki / Kapsz tejet vajat / Ha gyorsan hozod magad Smile
[18:00:52]
Zatanna Zatara has been disconnected on 2018-06-21, 18:00 (session timeout)
[18:03:25]
John Constantine has been disconnected on 2018-06-21, 18:03 (session timeout)
[18:05:32]
VICTOR SAGE :
mágus eső van, hullanak rendesen. több milliméternyi mágus esett ma Smile
[18:06:07]
DINAH LAUREL LANCE :
XDDDD
Vissza az elejére Go down
Pamela Isley


Pamela Isley


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Versen10Aranyköpések Vzer10Aranyköpések Dcnofa10
Join date :
2018. Mar. 18.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Gotham City
Hozzászólások száma :
117

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyHétf. Szept. 17, 2018 12:44 pm

Megörökítettem a mai alkotást Very Happy
Aranyköpések 35FTjV3lbdf10OTg7soT2q
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Bats_a10Aranyköpések Wondip10Aranyköpések Dickst11Aranyköpések Mobius11Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Einste10Aranyköpések Pedzen10Aranyköpések Oknyom10Aranyköpések Projek10Aranyköpések Tell_v10Aranyköpések Kezd_g10Aranyköpések Titzen10Aranyköpések Turist10
Join date :
2018. Jan. 18.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Ahova a rossz sors vezet
Hozzászólások száma :
379

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyCsüt. Szept. 27, 2018 9:30 pm

[21:19:39]
KEISHA :
jé egy vigyori

[21:20:25]
JOKER :
hejhó Bongyorka

[21:20:42]
KEISHA :
bagoly monda Very Happy

[21:20:46]
KEISHA :
+j

[21:22:21]
JOKER :
beletúrnék a hajadba Wink

[21:24:04]
JOHN CONSTANTINE :
Vigyázz J nehogy #metoo legyen belőle.xD

[21:29:30]
DINAH LAUREL LANCE :
Joker maga egy #Metoo
Vissza az elejére Go down
Dinah Laurel Lance


Dinah Laurel Lance


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Wondip10
Join date :
2017. Oct. 12.
Age :
34
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
99

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyHétf. Okt. 08, 2018 3:52 pm

Komolyan imádlak titeket XD

DINAH LAUREL LANCE :
Valaki rúgjon már el vásárolni

[15:51:03]
FAYE FAIRTHORNE :
Dinah, this. iS. SPARTAAAA
Vissza az elejére Go down
Faye Fairthorne


Faye Fairthorne


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Wondip10Aranyköpések Bats_a10Aranyköpések Versen10Aranyköpések Vzer10
Join date :
2018. Sep. 09.
Tartózkodási hely :
Metropolis
Hozzászólások száma :
81

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Vandal & Faye - Riposte   Aranyköpések EmptyVas. Nov. 04, 2018 12:57 pm

Sziasztok! Gondoltam, kedveskedek nektek egy kis csemegével, ha már van egy frissen elfogadott Vandal-unk, akit Faye úgy várt, mint a messiást – haha. Rövid kis useri karaktermegragadó-gyakorló magáninterkurzus részleteket hoztunk nektek abból, ami várható lesz a mi játékaink során – az epés, humoros, szerelmes, vagy épp szívfájdító megjegyzések tekintetében. Kicsi háttérinfó, egyszer s mint célkitűzés, amit el szeretnénk érni a játékainkkal: A közel 50.000 éves Vandal-ból az öröklét gyakorlatilag kiirtotta az embert, és fricskát mutatva a sorsnak úgy döntött, ha már megeszi az unalom, elüti az időt a történelem manipulálásával. Azonban váratlanul éri, és valahol mélyen legbelül meg is könnyebbül tőle, amikor Faye megszületik Kr. e. 394-ben, Luxor közelében. Végre adott neki a sors azután a sok évezrednyi magány után valakit, aki ugyanolyan, mint ő, megérti, ki is ő és mi is ő, de a céljaiban nem (mindig) tud osztozni – ugyanis Faye inkább az emberiség javára fordítja a tudását, energiáit és végtelen idejét. Előfordult párszor, hogy egymás oldalán küzdöttek, de gyakoribb volt az ellenkezője. Azonban van, ami sosem változik: Az idő csak háttértáncos az ő történetükben. Dőljetek hátra, és élvezzétek ezt az érzelmi kavalkádot! Jó szórakozást kíván:
Faye & Vandal
Részletek Madách Imre: Vandal Savage c. regényéből
Amerika, napjainkban:

A jó és a rossz természetéről:


- Tudom, mit tettél Athénnál.
- Akkor nyilván azt is tudod, miért tettem.
- Tudom. Ezért nem álltam még bosszút érte.
- Kedves tőled. Ugyanez érvényes részemről Berlinre.
- *bántóan csúnya vigyor* Akkor egálban vagyunk.
- Mint mindig. Az istennek nem tudunk megszabadulni egymástól.
- Muszáj volt az isteneket is belekeverni? Melyik istenséget hibáztatod emiatt - miattunk?
- Miért, drágám, nem mi vagyunk a világunk istenei?
- *egy nagyon hosszú, dermedt percnyi némaság után, miután leküzdötte a reszketését* Nem akarok istent játszani.
- Kár, hogy ez nem színjáték.
- Olyanok vagyunk, te meg én, mint a nappal és az éjszaka. Vagy akár csak a Hold két arca. Sosem fogunk egy valóságban élni
- Heh, ironikus, nem? Te vagy az egyetlen ember, aki megért, és mégse ért meg... *fejet ingat*
- *szomorkás mosoly* Nem egy valóságot látunk, az igaz... De egy világban élünk, Te meg én. A Hold két arca

Élcelődés egymás korával, koráról:

- ...Nem vagy te egy kicsit fiatal hozzám?
- Öregszel, megesik, nagypapi. Talán lassan elgondolkozhatnál azon, hogy visszavonulsz.
- Talán. De előtte még kicserélem a pelusod.
- *fintorog* Ez övön aluli volt. És unfair. Helyzeti előnyöd van hozzám képest. Meg amúgy is, velem kell beérned.
- Az élet sem fair. És ha nem érném be veled, nem baszogatnálak állandóan. Én legalább jobban csinálom, mint az élet. És jobb a humorom is.
- *kacér egyszemöldök felvonás* Oh, fogd be. Inkább gyere ide, és mutasd meg, mi nyűgözte le oly nagyon a szeretőidet...

Valamikor Kr. e 350 és 300 közt:
miután Faye először és utoljára felvette a kelta pigmentációkat, és arról, hogy kitől is kapta a viselt nevét

-... Mit nézel?
-...Új frizura?
-... Ez egy igen érdekes történet.
- Hallgatlak. Miénk az örökkévalóság, mesélj. Teát?
- Egy cukorral, citrom nélkül, kérlek. *rövid szünetet tart, amíg leül vele szembe, és keresztbe teszi a lábait. Mély levegőt vesz, mielőtt belekezd* ... Van egy új... minek is hívjam. Képességem, azt hiszem.
- Ezzel a hajjal úgy nézel ki, mint egy Faerie...*
- Vandal, nem.
- Dehogynem.
- Nem is illik hozzám *fintorog*
- *elneveti magát * Pedig a te tested ilyen külsőt választott.
- És most mi? Mindjárt a tündérkédnek* fogsz becézni?
- Ha szeretnéd… *nevet*
- *olyan kifejezés uralkodik az arcán, amiből nem egyértelmű, hogy épp sírni akar, vagy nevetni* Teát...?
- Egy cukorral, citrom nélkül. Tündérkém.

*A „Faye” név jelentése: tündér

Értekezés a halálról:

- Ha előbb születek... Ha előbb válok olyanná, mint Te... Még talán segíthettem is volna... De elkéstem... Elkéstem.
- Negyvenezer évvel. De legalább most itt vagy.
- *legyőzött bólintás* Ez a legtöbb, amit érted tehetek.
- És ennél többet nem is kell tenned.

Érzelmek kavalkádja, melyekre nem érkezett válasz:

- *A hideg, csillagos ég alatt amaz vállának dől, mintha mindig is odavaló lett volna* Félsz a haláltól, Vandal?

- Bárcsak ismerhettelek volna, mielőtt... Mielőtt.
Vissza az elejére Go down
Faye Fairthorne


Faye Fairthorne


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Wondip10Aranyköpések Bats_a10Aranyköpések Versen10Aranyköpések Vzer10
Join date :
2018. Sep. 09.
Tartózkodási hely :
Metropolis
Hozzászólások száma :
81

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptySzomb. Május 18, 2019 9:31 pm


 








 





to: Faye





from: Savage



Én ezt nem hiszem el...! Mit akarnak ezek az anyaszomorítók Alabamában?!


Végre, végre nem kellett a nőknek fű alatt elvetetni a gyermekeiket, erre...!!


Visszafejlődtek.


Uuugh, én megverem... !!


Menj, szivem. Rúgd szét a seggét. Megfogjam a virágod?


Légy oly kedves.


Menj, szivem. Úgyis túl vagyunk népesedve. Hmm... Kellene egy nagyobb háború. Vagy egy járvány. Az oltásellenes liga már dolgozik az ügyön.


...Emlékeztess, hogy miért is tartom veled a kapcsolatot.


Mert a lapos Föld hívőket én is szeretném lerugdalni a Földjük feltételezett pereméről.


Jó vicc volt, úgy 100 évig. Most már inkább bosszant.


Szegény öreg Galilei forog a sírjában.


Legalább ő, ha már vannak, akik szerint a Nap forog a Föld körül.


Hehe. Na, és mit tippelsz, mikor lesz a legújabb boszorkányégetés?


Amikor te megint pápa leszel.


Régi szép idők. Császár mondjuk szívesebben lennék.


Az alkotmányos monarchia már egy ideje kiment a divatból, kedves.


Ki beszélt itt alkotmányról?


Touché.





 



 

Vissza az elejére Go down
Faye Fairthorne


Faye Fairthorne


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Wondip10Aranyköpések Bats_a10Aranyköpések Versen10Aranyköpések Vzer10
Join date :
2018. Sep. 09.
Tartózkodási hely :
Metropolis
Hozzászólások száma :
81

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyPént. Május 24, 2019 11:15 pm


 








 





to: Faye





from: Savage



Mondd csak.


Lehet veled a politikán kívül másról is beszélgetni?


Hogyne. Ne kímélj.


Remek. Holnap este 9-re kész leszek, menjünk el vacsorázni"


Micsoda üdítő változatosság. Azt hittem, neheztelsz rám


Neheztelek is.


Megnyugtató. Ezúttal ne arzént csempéssz a borba, nagyon elrontja az ízét.


.......... Hát hová gondolsz engem?


Hogy én hová gondollak, az attól függ, mennyire neheztelsz rám


Rugalmas vagyok. A neheztelésben is.


Tudom, hogy rugalmas vagy. Nem csak a neheztelésben.


Ez most bók volt, vagy sértés?


Vágy.


Kössünk egyezséget. Békén hagyom a borodat, ha a kedvenc öltönyömet veszed fel. A feketét.


Azt, amelyiket Kennedy temetésén, vagy amelyiket Vilmos herceg keresztelőjén viseltem?


Előbbi még rád megy?


Kikérem magamnak. negyvenezer éve ugyanúgy nézek ki. Különben, az a fülbevaló, amit Nagy Sándortól kaptál, megvan még


Tudod, hogy megvan. Akarod, hogy felvegyem?


Szeretném, ha mindössze csak azt vennéd fel. De manapság ilyesmiért kihajítanak minket egy étteremből


Alighanem az ilyesféle kéréseidet, és azok teljesítését vacsora utánra leszünk kénytelenek halasztani. De majd úgy veszem, hogy nálad éjszakázom


Csak ha nem bánod. Kifejezetten kedvedre lesz.


Mire gondoltál?


Legyen meglepetés


Rossz emlékeim vannak rólad és a meglepetésekről egy mondaton belül.





 



 

Vissza az elejére Go down
Dinah Laurel Lance


Dinah Laurel Lance


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Wondip10
Join date :
2017. Oct. 12.
Age :
34
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
99

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptySzomb. Május 25, 2019 9:38 pm

Úgy érzem, ezt mindenkinek látnia kell:

DINAH LAUREL LANCE :
You're so adorably a weirdo XD

[19:25:20 25/05/2019]
TED GRANT :
wow, thanks *-*

[19:29:01 25/05/2019]
DINAH LAUREL LANCE :
You're welcome Cool

[19:30:22 25/05/2019]
TED GRANT :
so..

[19:30:27 25/05/2019]
TED GRANT :
who's your daddy

[19:31:05 25/05/2019]
DINAH LAUREL LANCE :
Oliver...? ._.

[19:31:42 25/05/2019]
TED GRANT :
f*ck, really

[19:32:07 25/05/2019]
TED GRANT :
who's your grandpa then?

[19:33:02 25/05/2019]
DINAH LAUREL LANCE :
You rabol

[19:34:11 25/05/2019]
TED GRANT :
right Cool
Vissza az elejére Go down
Dinah Laurel Lance


Dinah Laurel Lance


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Wondip10
Join date :
2017. Oct. 12.
Age :
34
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
99

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyHétf. Jún. 17, 2019 7:02 pm

* Victor Zsasz igyekszik tanulni a híres patrafenoméntól és integet a fórum felé: MUKODJ!
Vissza az elejére Go down
Slade Wilson


Slade Wilson


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Versen10Aranyköpések Vzer10Aranyköpések Pedzen10Aranyköpések Flashb10Aranyköpések A_csal10Aranyköpések Titzen10Aranyköpések Bats_a10
Join date :
2018. Mar. 06.
Age :
66
Tartózkodási hely :
Mindig mozgásban
Hozzászólások száma :
110

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyCsüt. Jún. 20, 2019 7:20 pm

SATOMI KUBO :
Tudjátok hogy hívhatjuk Song user karaktereit összefoglalóan?

[19:19:31]
SATOMI KUBO :
Dinahsztia!
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Bats_a10Aranyköpések Wondip10Aranyköpések Dickst11Aranyköpések Mobius11Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Einste10Aranyköpések Pedzen10Aranyköpések Oknyom10Aranyköpések Projek10Aranyköpések Tell_v10Aranyköpések Kezd_g10Aranyköpések Titzen10Aranyköpések Turist10
Join date :
2018. Jan. 18.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Ahova a rossz sors vezet
Hozzászólások száma :
379

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyVas. Júl. 21, 2019 9:24 pm

Amúgy, tudjátok kinaz oldal legmuzsikálisabb

[21:10:35]
SALLY SALMON :
*legmuzsikálisabb karaktere?

[21:12:37]
DINAH LAUREL LANCE :
.

[21:12:49]
@ JOHN CONSTANTINE :
Érzem, hogy ez is fájni fog.xD

[21:13:08]
@ SANDRA WU-SAN :
tuti

[21:13:11]
@ SANDRA WU-SAN :
na ki?

[21:14:50]
SALLY SALMON :
Vandal, mert nála mindig van dal

[21:15:45]
@ JOHN CONSTANTINE :
Mindjá' Shiva' fakadok.xD
Vissza az elejére Go down
Lobo


Lobo


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcnofa11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Legsze10
Join date :
2017. Oct. 23.
Tartózkodási hely :
Valahol a motoromon
Hozzászólások száma :
67

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyPént. Aug. 09, 2019 1:12 pm


Dinah Laurel Lance :

Nem emlékszem a saját fajleírásunkra
.

[13:00:05]
Dinah Laurel Lance :

Szégyen-szégyen
.

[13:00:12]
Lobo :

Én se mindig
.

[13:00:25]
Lobo :

Pedig sokat írtam
.

[13:00:58]
Dinah Laurel Lance :

Hát ez az, pedig én is sokat turkáltam benne
.

[13:03:43]
Victor Sage :

hát a tiéd Dinah homo sapiens superior (homo sapiens némi továbbfejlett vonallal) Lobé meg a homo brutalikus alcoholikus (nem igényel magyarázatot) mire akarsz emlékezni? XD
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Bats_a10Aranyköpések Wondip10Aranyköpések Dickst11Aranyköpések Mobius11Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Einste10Aranyköpések Pedzen10Aranyköpések Oknyom10Aranyköpések Projek10Aranyköpések Tell_v10Aranyköpések Kezd_g10Aranyköpések Titzen10Aranyköpések Turist10
Join date :
2018. Jan. 18.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Ahova a rossz sors vezet
Hozzászólások száma :
379

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyCsüt. Aug. 15, 2019 7:22 pm

Dwarfstar és a szertornával kifaragott bohóchátsó esete:

"Ugye mindenki tisztában van vele, hogy mennyire akrobatikus Harley? Hogy ez rengeteg edzésébe kerülhet? És hogy ennek okán olyan kemény segge van, mint az észak koreai élet bassza meg!"
Vissza az elejére Go down
Dinah Laurel Lance


Dinah Laurel Lance


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Wondip10
Join date :
2017. Oct. 12.
Age :
34
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
99

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptySzomb. Aug. 24, 2019 2:06 pm

Elnézést, hogy megint, de ezt muszáj:


DWARFSTAR :
Dwarf és Dinah ülnek egymás meleltt a felhőkarcoló tetején lábat lógatva két szuperbunyó között. * - Te Dwarf! .... - No? .... - Gondolkodtál már rajta, miért verjük össze rendszeresen egymást, mi jók és ti gonoszok? ... - Jah. ... - És mire jutottál? ... - Semmire. ... - Az jó. ... - És te gondolkodtál rajta? ... - Jah. ... - És te mire jutottál? ... - Hát mert egy kibaszott szociopata hülye vagy. ... - Mondjuk jah. (DC Universe Székelyföld edition Smile)
Vissza az elejére Go down
Dinah Laurel Lance


Dinah Laurel Lance


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Wondip10
Join date :
2017. Oct. 12.
Age :
34
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
99

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptyVas. Szept. 08, 2019 3:59 pm

#sorrynotsorry


MIYAGI YAZUHIRO :
- Fél egy öregembertől?

[15:48:38]
SALLY SALMON :
Csak van életben maradási ösztönöm

[15:49:56]
* Dinah Laurel Lance ezen a ponton felhorkan

[15:51:50]
* Agyagpofa átváltozik Miyagivá és nézegeti a vadiúj testét hökkenten

[15:52:40]
* Sally Salmon szemet forgat, nem jankáról vagy az useréről van szó

[15:53:11]
* Dinah Laurel Lance emlékszik még, amikor Sally megpróbált Lobóval barátkozni és majdnem letépték a karját

[15:54:07]
MIYAGI YAZUHIRO :
- Ezek a mai fiatalok...

[15:55:25]
* Agyagpofa kívánciságból átveszi Sally alakját. nem tud keresztülmenni a szobán, elbotlik a saját lábában, lefejel egy asztalt, elszaggatja a nem is létező szandálját és már nincs biztosító, ahol válthatna egy életbiztosítást. rémülten visszaalakul szörnnyé
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Oracle11Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcunit11Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Bats_a10Aranyköpések Wondip10Aranyköpések Dickst11Aranyköpések Mobius11Aranyköpések Nov12011Aranyköpések Einste10Aranyköpések Pedzen10Aranyköpések Oknyom10Aranyköpések Projek10Aranyköpések Tell_v10Aranyköpések Kezd_g10Aranyköpések Titzen10Aranyköpések Turist10
Join date :
2018. Jan. 18.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Ahova a rossz sors vezet
Hozzászólások száma :
379

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptySzomb. Ápr. 04, 2020 6:21 pm

Mia a Purple Wisdom kalandban, amikor három oroszlán támad rá az ürgére és Lobora a vadkanra.

"Ha ezt túléljük, szeretnék elbeszélgetni az Oroszlánkirály készítőivel. Hakuna matata, mi? Szép az élet itt lent, meg a seggem, az!!"
Vissza az elejére Go down
Lobo


Lobo


Plecsnik :
Aranyköpések Origin12Aranyköpések Bushpi10Aranyköpések Baaatp10Aranyköpések Two-fa11Aranyköpések Dcnofa11Aranyköpések Batsyp10Aranyköpések Olipic10Aranyköpések Sladep10Aranyköpések Legsze10
Join date :
2017. Oct. 23.
Tartózkodási hely :
Valahol a motoromon
Hozzászólások száma :
67

Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések EmptySzomb. Ápr. 25, 2020 2:29 pm

Ha már kaland.... Mia Kisegerem sziporkázik Very Happy

"Remek. És ha ez még nem lenne elég, ránk borult egy akkora adag csillámpor is, hogy a vadkan ezután akár Jeffree Star-nak is elmenne - de én is úgy csillogok, mint egy Alkonyatos vámpír a déli napon. Pazar."
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aranyköpések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Aranyköpések Empty

Vissza az elejére Go down
 
Aranyköpések
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Universe FRPG :: OOC :: Csevegő-
Ugrás: