There's the whole Universe to have fun. Stay or run?
 

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fórum Kisokos
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Most történik
∇ 2019.01.04 - Jump City: Robotméhek támadták meg a belvárost. 3000 ember fertőzött, egy harmada már halott vagy haldoklik. Kijárási tilalmat rendeltek el.
∇ 2019.01.05 - Gotham City: A termőföld öntözővizét megfertőzték. Magas koncentrációjú idegméreg vegyült a vízbe. Batman minden erejével azon van, hogy reggel ne induljon be az automatikus öntözés.
∇ 2019.04.30 - Central City: A Testvériség eltakarító törekvései kudarcba fulladtak. Mind az Időtlen Szépség, mind a Vér Hordozója túlélte a gyilkossági kísérletet, azonban a város fizette meg ennek az árát. A nyomornegyed fele összeroppant a reá dőlő épülettől. Még zajlik a kutatás túlélők, illetve holtak után. Felújításról még csak nem is beszélnek.
∇ 2019.05.01 - Jump City: Valaki csúnyán elbánt a várossal. Méhek tucatjai gyilkoltak a belvárosban, felelőst még nem találtak minderre. Az érintett részt karanténba zárták, néhányan fogtak el robotméhet, mely segítség lehet egy ellenszerre, mielőtt majdnem 4 ezer ember pusztul el. Az idő most nagyon nem barát. UPDATE: Cyborg elbukott, a gyilkos méhek több száz ember halálát okozták, ellenszer még sehol, egy-két embernek talán sikerült elfogni egy-egy példányt. A városban hírzárlat van, a kórházak és a hullaház is tömve van.
∇ 2019.09.13 - Gotham City: Deathstroke megbízást kapott Ivy likvidálására s bár teljesen eliminálni nem tudta, de kellően sikerült megzavarnia a növénynőt ahhoz, hogy menekülnie kelljen. Ivy otthona porig égett, benne rakás zsoldos holttesttel készül a jövő termőföldjének amit azonban a Zöld anyja most nem tud figyelemmel kísérni. Slade nyomására egy ideig kénytelen Jump Cityben meghúzni magát, de ez nem jelenti azt, hogy világmegváltó terveit feladná... (játék kronológiailag ez után következik Jump city elesése a robotméhek által)

∇ 2020.03.14 - Amerika: Lila ködszerű anyag lepte el a városokat s bár fájdalom nélkül, de földre kényszerítette a lakosságot. Nem tűnik halálosnak, de senki sincs magánál, hogy biztosat mondjon.
Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák

» The Pact
Játékostárs kereső Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:50 pm

» Lena Luthor/Danvers
Játékostárs kereső Emptyby Lena Luthor Csüt. Dec. 23, 2021 9:41 am

» date night with puddin'
Játékostárs kereső Emptyby Joker Szomb. Okt. 23, 2021 9:23 pm

» Gondolkozok... Maria Poppy & Richard E. Wiley
Játékostárs kereső Emptyby Maria Poppy Szomb. Okt. 09, 2021 7:08 pm

» Stillwater Camp
Játékostárs kereső Emptyby Pamela Isley Csüt. Szept. 16, 2021 7:08 pm

» Archiválás kérése
Játékostárs kereső Emptyby Raven Roth Vas. Aug. 22, 2021 7:11 pm
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Slade
Villian
Metropolis

Név
Titulus
Central City

Faye
Hero
Star City

Név
Titulus
Jump City

Ivy
Villian
Atlantis

Név
Titulus
Top posting users this month
Music

Megosztás
 

 Játékostárs kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Alkotó

Admin
Alkotó


Join date :
2017. Aug. 22.
Hozzászólások száma :
147

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptySzomb. Okt. 14, 2017 11:56 pm



JÁTÉKOSTÁRS
Itt tudsz magadnak játszópartnert kereseni a meglévő szálaid mellé, vagy az első játékod is meghirdetheted itt, ha nincs kinek írnod. Ha már van pár hirdetés feladva, írjatok egymásnak, de csak gyűljenek itt a jelentkezők, aztán senki se játsszon.
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Baaatp10Játékostárs kereső Two-fa11Játékostárs kereső Dcunit11Játékostárs kereső Olipic10Játékostárs kereső Sladep10Játékostárs kereső Bats_a10Játékostárs kereső Wondip10Játékostárs kereső Dickst11Játékostárs kereső Mobius11Játékostárs kereső Nov12011Játékostárs kereső Einste10Játékostárs kereső Pedzen10Játékostárs kereső Oknyom10Játékostárs kereső Projek10Játékostárs kereső Tell_v10Játékostárs kereső Kezd_g10Játékostárs kereső Titzen10Játékostárs kereső Turist10
Join date :
2018. Jan. 18.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Ahova a rossz sors vezet
Hozzászólások száma :
379

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyPént. Jan. 19, 2018 2:41 pm

Keresem játékostársamat.

Amit kínálni tudok:
- Kaland, izgalom és állandó életveszély (Jobb helyeken izgalmas munkakörülménynek becéznék ;D)
- Epés megjegyzések tömkelege
- Ipari mennyiségű dohányfüst


A hozzászólást John Constantine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 25, 2018 9:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Raven Roth


Raven Roth


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Baaatp10Játékostárs kereső Dcnofa11Játékostárs kereső Olipic10Játékostárs kereső Dickst11Játékostárs kereső Nov12011
Join date :
2017. Dec. 30.
Age :
28
Tartózkodási hely :
Jump city
Hozzászólások száma :
18

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptySzomb. Márc. 03, 2018 4:44 pm

Én is idedobom magam az oroszlánok közé, hátha megtetszem valakinek Very Happy

Sokszínű vagyok, ha érdekel a szarkasztikus humorú démon kölyök, akkor dobj meg egy pm-mel, nem vagyok gyors, de biztosan írok legalább havonta, vagy korábban, ha megrúgsz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pamela Isley


Pamela Isley


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Baaatp10Játékostárs kereső Two-fa11Játékostárs kereső Batsyp10Játékostárs kereső Olipic10Játékostárs kereső Sladep10Játékostárs kereső Versen10Játékostárs kereső Vzer10Játékostárs kereső Dcnofa10
Join date :
2018. Mar. 18.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Gotham City
Hozzászólások száma :
117

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: This rose surely has its thorns...   Játékostárs kereső EmptySzomb. Márc. 24, 2018 11:28 pm

Bódító éjszakát mindenkinek! Játékostársaimat keresem, régi és új szeretőimet, ellenségeimet és barátaimat, tanáraimat, és akiket én tanítok, bárkit, aki vállalja a kockázatot, hogy ez a rózsaszál bizony szúr, kacér, csábos, és szexi, ugyanakkor felkészült rá, hogy normális mércével nem mérhető, mégis saját világa legelhivatottabb aktivistája, legmerészebb csatalova, legbátrabb hőse...
Vissza az elejére Go down
Tinder Baara


Tinder Baara


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Olipic10
Join date :
2018. Mar. 31.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Jump city
Hozzászólások száma :
20

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyHétf. Ápr. 16, 2018 11:44 pm

Üdvölet hát minden kedves kispajtásnak! Én is árúba bocsátom magam, ha már voltak olyan kedvesek itt, hogy beengedtek maguk közé. Lassú vagyok, mint a csiga, ami remélhetőleg nyárra változni fog, de addig is jelentkezem. Mit tudok ajánlani?

Vannak nálam drogok és egyéb tárgyak, amikre neked szükséged lehet. Mindenféle nehezen beszerezhető dolgot tárolok a raktáraimban, néhány okkult és lehet, hogy ritkaság is, ha éppen arra van szükséged. Meg is tudom neked szerezni, ha van rá pénzed. Néha az utcasaroka is kiállok árulni, de csak az anyagot, nem magamat, szóval ott is megtalálhatsz engem.

Ha éppen az egyik emberemmel van gondod, akkor is hozzám kell jönnöd, csak úgy, mint ha én bérellek fel, mert az is megtörténhet. Vagyunk itt elegen és sokféle szerepkör van a kartellemben, szóval mindenképpen lesz neked is hely.

Ha megtetszettem, akkor jelezd nekem egy pm formájában, pörgessük fel a dolgokat!
Vissza az elejére Go down
Tinder Baara


Tinder Baara


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Olipic10
Join date :
2018. Mar. 31.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Jump city
Hozzászólások száma :
20

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptySzer. Aug. 15, 2018 3:56 pm

Ismét játékos társak után kajtatnék!!!1!!1

Most éppen kicsit izgalmasabbakat keresnék, kergetőzést és szoros tárgyalásokat, természet fölötti, természet alatti, legyen az akármi. Beszerzek én neked akármit, információktól kezdve alkatrészeken át, csak egy szavadba kerül. Bármiben benne vagyok, ami kicsit feljebb tornázza az adrenalin szintemet, csak gyertek-gyertek! Jump City legszebb bűnözőjével találkozni mindig öröm Wink


Tinder, the Matchgirl
Vissza az elejére Go down
Song Taewon


Song Taewon


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Two-fa11Játékostárs kereső Olipic10
Join date :
2018. Sep. 25.
Age :
28
Tartózkodási hely :
Central city
Hozzászólások száma :
30

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptySzer. Okt. 10, 2018 7:11 pm

Sziasztok Smile

A bokrom megugrása alkalmából szeretnék én is több játékot vállalni, hogy egy kicsit megismerjem a képességeim. Főleg Central Cityben vagyok megtalálható, de város nézés ürügyén sokfelé tudok utazni, szóval nem vagyok lekorlátozva. Üzenetben és chaten utolérsz, ha megtetszettem.

Tae
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
avatar



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyVas. Dec. 16, 2018 9:49 pm

Helló, helló, hellóóó!

Tudom kicsit lassú vagyok, de szívesen játszanék még. Akinek megfelel a heti, vagy két heti reag, az keressen meg bátran. Harcolhatunk egymás ellen, vagy egymás oldalán, lophatunk, csalhatunk és mókázhatunk! Very Happy

Joker
Vissza az elejére Go down
René Starlight


René Starlight


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Olipic10Játékostárs kereső Kezd_g10Játékostárs kereső Gyakor10
Join date :
2019. Jan. 17.
Tartózkodási hely :
A csúcson
Hozzászólások száma :
11

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptySzer. Jan. 23, 2019 8:06 pm

Sziasztok!

Játékra vihető vagyok Very Happy Divattanácsadás, elrablás és megmentés, egy könnyű kávé, de még be is szervezlek modellnek ha szeretnéd Édes!

Egy pm az ára mindennek Very Happy
Vissza az elejére Go down
The Batman Who Laughs


The Batman Who Laughs


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Baaatp10Játékostárs kereső Dcunit11Játékostárs kereső Olipic10
Join date :
2019. Apr. 15.
Tartózkodási hely :
Legtöbbet Gotham
Hozzászólások száma :
29

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyCsüt. Ápr. 18, 2019 8:29 pm

Keresnék valakit, akinek volna kedve játszani egyet, és segíteni átugrani azt a bizonyos bokrot. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
avatar



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyPént. Ápr. 26, 2019 5:34 pm

Helló, helló, hellóóóóóó

Drága vigyori barátom, ha érdekel, akkor én szívesen elviszlek játszani. Nem ígérem, hogy mellettem átugrod a bokrot, mert esélyes hogy belelöklek Rolling Eyes Viszont ha szeretnél játszani, akkor szerintem együtt hamar káoszba borítjuk a világot. Ha érdekel, akkor itt a kártyám *átnyújt egy kártyalapot*

J
Vissza az elejére Go down
Sally Salmon


Sally Salmon


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Olipic10Játékostárs kereső Wondip10
Join date :
2019. May. 04.
Tartózkodási hely :
Valahol, az államok területén leginkább
Hozzászólások száma :
13

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyVas. Május 26, 2019 4:14 pm

Vigyél a málnásba, vagyis segíts bokrot ugrani! Nem ígérek semmit, csak azt, hogy nem hagylak faképnél, éppen ezért a lehetőségek határa a csillagos ég! Jelentkezz még ma! lett emberem Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
avatar



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptySzer. Május 29, 2019 7:43 am

Helló helló, énekes kismadarak!
A bokorugráshoz keresi társát a legpokolibb show legördögibb tehetségkutatója. Bűnös lelkek előnyben, de ha nincs kedved beállni a kórusba, akkor is szólj.

Volt szerencsém úgy megalkotni karakterem, hogy alkalmas legyen a szociális játékokra, szóval, ha nincs kedved dédelgetett karakteredet kitenni mindenféle borzalomnak, de játszani azért van kedved, akkor Pm formában kapálózhatnál... megígérhetem, hogy kedves leszek, nem hazudok. Démoni becsületszavamra.
Vissza az elejére Go down
Clayton Fraser

In Memoriam
Clayton Fraser


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Two-fa11Játékostárs kereső Olipic10Játékostárs kereső Batsyp10
Join date :
2019. Jun. 10.
Tartózkodási hely :
ezen a világon, de főleg Jump City
Hozzászólások száma :
8

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyCsüt. Jún. 13, 2019 11:16 pm

Üdv, üdv urak és hölgyek! Hosszabb kihagyás után vissza kéne rázódni a fórum életébe, ha lenne ehhez vállalkozó szellemű partner. Smile Ízléstől függően egy félénk kiscserkész vagy egy Eiffel torony méretű pofával megáldott úgy nevezett idült szemétláda várja lelkesen a vállalkozó szellemű egyént. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
avatar



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptySzomb. Jún. 15, 2019 6:21 pm

Friss varázsló keresi társát első játékára! Jelenleg Gotham-ben tartózkodom, szóval ottaniak előnyben Smile
Vissza az elejére Go down
Satomi Kubo


Satomi Kubo


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Olipic10Játékostárs kereső Wondip10Játékostárs kereső Hq0110
Join date :
2019. Jun. 17.
Age :
31
Tartózkodási hely :
Japán
Hozzászólások száma :
35

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyHétf. Jún. 17, 2019 7:24 pm

15 az egyben karakter keresné az első játékát. Japán területen tartózkodók előnyben. Hogy épp a sok közül kivel játszol, az kiderül. DE egy biztos. Rajtad múlik elég nagy százalékban, mivé válik Satomi. No pressure.

Come and get your love.
Vissza az elejére Go down
Oliver Queen


Oliver Queen


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Baaatp10Játékostárs kereső Dcnofa11Játékostárs kereső Two-fa11Játékostárs kereső Olipic10Játékostárs kereső Sladep10Játékostárs kereső Pedzen10Játékostárs kereső Kezd_g10Játékostárs kereső Labora10Játékostárs kereső Kupidz10
Join date :
2019. Jun. 05.
Tartózkodási hely :
Star City
Hozzászólások száma :
36

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyVas. Jún. 23, 2019 9:52 pm

Akinek kedve támadna céltáblát játszani, vagy közös rajtaütést véghezvinni nyugodtan dobjon meg egy PM-mel. Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
avatar



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyKedd Júl. 09, 2019 11:39 pm

Sziasztok! Smile
Bokorugráshoz szeretnék egy vállalkozó szellemű személyt keresni, amennyiben lehetséges Gotham területére.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
avatar



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyVas. Júl. 21, 2019 7:53 am

Mint az oldal ügyeletes démona, keresem játszópartnerem. Akár közös világvége tervek szövögetésébe is benne vagyok, segítek bűnözni, ha nagyon akarod pokolra is juttatlak.

De vállalkozó kedvű Heronak is segítek megbüntetni a gonosz és elvetemül gonosztevőket. Szó mint száz, bármilyen játékba benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Satomi Kubo


Satomi Kubo


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Olipic10Játékostárs kereső Wondip10Játékostárs kereső Hq0110
Join date :
2019. Jun. 17.
Age :
31
Tartózkodási hely :
Japán
Hozzászólások száma :
35

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyHétf. Júl. 29, 2019 2:45 pm

Khm. Itt kell sírni a játékostársakért? Oks.
*könnyes szemekkel*
PLAY WITH MEEEE! I'M BORED! Még kezdőt is írok, csak játszon velem valaki. T.T

Közérdekű közleményünket hallhatták.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
avatar



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyVas. Aug. 25, 2019 2:11 pm

Akkor aktiválnám magam és a már tervben lévő szálam mellé még keresnék még valakit.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
avatar



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyVas. Aug. 25, 2019 4:23 pm

Yooo! Itt van Ő, az Egyetlen, az Utánozhatatlan, a Nők vágyálma, a Férfiak irigységének tárgya. SuperHeero Oji-sama!

Keresem játszótársam. Lehetsz nevelés célzatú sallerre vágyó huligán vagy éppen megmentésre szoruló formás hölgyemény. Esetleg nevelés célzatú sallerre vágyó formás huligán hölgyemény.

De az se baj, ha egyik sem vagy és szimplán összefutunk a helyi ABC-ben. Very Happy Megjött a nyugdíj, szóval be kell vásárolni.
Vissza az elejére Go down
Amor


Amor


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Olipic10
Join date :
2019. Oct. 01.
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
14

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptySzomb. Okt. 05, 2019 9:27 am

Hello!
Első játékomhoz keresnék partnert.
Vissza az elejére Go down
Amor


Amor


Plecsnik :
Játékostárs kereső Origin12Játékostárs kereső Bushpi10Játékostárs kereső Oracle11Játékostárs kereső Olipic10
Join date :
2019. Oct. 01.
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
14

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyPént. Nov. 29, 2019 6:24 am

Játszótársat keresnék!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
avatar



Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső EmptyHétf. Dec. 09, 2019 8:09 pm

Sziasztok! Smile
Játszótársat keresek, főleg Gotham területén, de nyitott vagyok egyéb helyszínekre is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játékostárs kereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Universe FRPG :: OOC :: Csevegő-
Ugrás: