There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Kész vagyok!
by John Constantine Yesterday at 7:47 pm

by John Constantine Yesterday at 7:37 pm

» John Constantine
by John Constantine Yesterday at 7:36 pm

» Ra's al Ghul
by Ra's al Ghul Csüt. Jan. 11, 2018 9:23 pm

» D S H
by Vendég Szomb. Jan. 06, 2018 1:18 pm

» Camp Halfblood
by Alkotó Csüt. Jan. 04, 2018 8:12 pm
Statisztika
Top posting users this month
Alkotó

John Constantine

Dick Grayson

Kory Anders

Sandra Wu-San

Raven Roth

Proinsias Cassidy

Ra's al Ghul

Music

Share | 

Starfire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
1

TémanyitásTárgy: Starfire   Csüt. Jan. 04, 2018 5:43 pm

Kory Anders
becenév/álnév
Starfire, Koriand'r

kor
156 éves a tamarani időszámítás szerint

látszólagos kor
kb. 21

csoport/faj
Hero/Alien

beállítottság

play by
Nadezhda Neyasova

foglalkozás
Modell/Hercegnő
Kinézet
Földi mértékegység szerint 193 centiméter magas vagyok és 72 kg. Bár hozzá kell tennem, hogy ez csont és izom, na meg a 9 gyomrom, ami van még. Hosszú vörösesbarna hajam legalább annyira jellegzetes, mint enyhén sárgás bőrszínem, pici szemöldököm és élénk zöld szemem. Azt mondják csinos vagyok, egy szépség, legalábbis az ellenségeink többsége mindig megjegyezte két ütés között, hogy milyen bájos pofim van. Pedig megfigyeltem az ittenieket, nekik a szemükben fehér az, ami nekem halványzöld eleve. De mit is várok, hiszen én nem idevalósi vagyok. Kedvelem a kényelmes ruhákat, amikor a toronyban vagyok és épp pihenőidő van, akkor kedvtelve hordok laza ruházatot, félvállas kötött pulcsikat, de leggyakrabban azért a lila árnyalatú hősruhámban vagyok, ha szabad így fogalmaznom. Hosszú combcsizma picit magasított talppal, egy miniszoknya és egy ujjatlan felsőruha, amin az ékköves gallérom kapott helyet. Széles övet és ezüst színű kesztyűket is hordok, ugyanolyan kövekkel, mint ami a mellkasomon díszeleg. Ez mondjuk néha változik, több fazonja is van a ruhámnak, igazából kedv kérdése, hogy melyik mellett döntök, mert van egy merész kivágású bodym is ugyan ebben a színben. Egy biztos, a combcsizma örök.
Képesség leírása:
Tamarán élettan: Csillag összes hatalma normális az anyabolygóján, teljesen természetes. Kívülről nézve humanoid formája van, mégis számos biológia különbség van, mint kilenc gyomor, vöröses haj és szemöldök, nagyon halvány narancsbőr. Minden képessége kötődik érzelmi állapotához, és általában csak akkor indítható el, ha egy adott érzelem koncentrálódik, tehát az ő erejét nagyban befolyásolhatja egy érzelmi zűrzavar.

Ultraibolya energiaprojekt: A kísérlet eredményeként Starfire hihetetlenül erőteljes, élénkzöld színű energiát nyerhet a kezéből, amit az igaz lelkű düh aktivál benne. Ez növeli az ütései erejét is, ha előtte ebbe az erőbe burkolja a kezét. Képes égetni vele, forrasztani, robbantani, illetve az idő előrehaladtával már a szeméből is képes sugárban kibocsájtani ezt az erőt. Ebből az erőből erednek a következő képességek:
- Starbolt (csillag villámlás)
- Starbolt hullámok
- Starbolt pajzs
- Starblast (csillag robbanás)
- Lézer szemsugár

Repülés: a határtalan öröm érzet képes őt a levegőbe emelni.
Emberfeletti jellemzők: Nem földi létformaként sokkal erősebb, és szívósabb, mint a földi társai, emberfeletti ereje sok ponton megfigyelhető:
- Erő
- Agilitás
- Reflexek
- Állóképesség
- Kitartás

Félig sebezhetetlen: Mint minden tamarani, ő is immunis a legtöbb fizikai sérülésre, képes erőteljes robbanásokat túlélni anélkül, hogy különösebben megsérülne. Már-már golyóálló bőre van.

Immunis a sugárzásra: Fajából adódóan immunis az ilyesmire.

Túlélő képességek: Az űrben is képes életben maradni mindenféle felszerelés nélkül is, sőt, közel fénysebességgel képes utazni benne.

Nyelvi asszimiláció: Stafire képes azonnal megtanulni bármit bárkitől az ajak kontaktuson keresztül. Ezt a hazájában tudásátadás néven ismerik, itt a földön csóknak tekintik. Jelenleg beszélt nyelvek: Tamarán, Angol, Japán.

Ezeken felül még képzett a közelharcokban, íjászatban, harcművészetekben és fegyvertelen harcban.

Jellem
Jellem leírása

Történet
Ide kerül a történet, LEGALÁBB 300 SZÓ! Igyekezzünk betartani!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Starfire
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal