There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Célkeresztben - Joker és Slade
by Joker Yesterday at 10:34 pm

» 1. Minikaland - ismertető és jelentkezés
by Lobo Vas. Ápr. 22, 2018 9:06 pm

» Kész vagyok!
by Dwarfstar Vas. Ápr. 22, 2018 6:42 pm

by Dwarfstar Vas. Ápr. 22, 2018 6:41 pm
Statisztika
Top posting users this month
Zatanna Zatara

John Constantine

Andrej Volkonov

Eric Needham

Pamela Isley

Sandra Wu-San

Slade Wilson

Alkotó

Lobo

Joker

Music

Share | 

You are Beautiful! - Kory & Dick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: You are Beautiful! - Kory & Dick    Szer. Márc. 21, 2018 4:31 pm

Kory

Mivel nem tudok főzni, és nincs Alfredom mint Brucenak, így gyakori vendég vagyok a város éttermeiben, a törzshelyemen még csak foglalnom sem kell, mindig fenn van tartva a számomra egy hely, ahova ülhetek. Most is ide tartottam, kocsival érkeztem, de azt pár utcával arrébb leparkoltam, ugyanis szerettem volna átvágni azon a parkon ami annyira vonzott, jó idő van, csicsereg minden. Romantikusnak is lehetne mondani, de… mindegy. Megállok a patak feletti kőhídon és figyelem az alattam fodrozódó vizet, a kacsák gondtalan életét. Nehéz volt a mostani Batmanes küldetés, a végén lesérült Bruce is, hiába már nem az a régi fazon ő sem. Mindketten öregszünk, és gyakran még mindig elfelejti, hogy én nem Robin vagyok, hanem Nightwing már, így nem hallgatok a korábbi hős nevemre, vagy, én nem Damian vagyok, az a srác katasztrófa, de Rash-al Gul alatt nem csodálom hogy úgy viselkedik mint egy vadállat.
Ebből a szempontból sokkal jobb nekem, nem kell gyermekneveléssel foglalkoznom, a bár a torony is hiányzik, hiszen mégis csak ott nőttem fel. Kék szemeimet végigfuttatom a fákon és a tó további részén. Kellemes virág illat csapja meg az orromat, így elindulok abba az irányba, csak ne Ivy garázdálkodjon, már megint… A beidegződések…pontosan.
De végül csak egy ártatlan jázmin ültetvényre bukkantam, a bokrok rejtekében,  látszik ,hogy szándékosan lettek ideültetve.
Némán gyönyörködöm a virágokban, igen, néha én is lehetek szentimentális, vannak érzelmeim nekem is.
Zsebre dugott kézzel ácsorgok az ágyás mellet és figyelem a kertészt ahogy gondosan ültetgeti sorba egymás után a töveket.  Néha jólesik megállni néhány pillanat erejéig.
A távolban pezsgésre, felfordulásra leszek figyelmes, ami persze hogy felkelti az érdeklődésemet, így oda sétálok, először egy vörös üstökre leszek figyelmes. Majd a szétváló tömegben az érdekes bőrszin is feltűnik, aztán a fekete estélyi is, ahogy ott pózol a ruhában egy játszótéri hálós játék előtt. Kissé eltátom a számat, majd elkapom a pillantásom, végül újra ráemelem a tekintetemet. Gyönyörű, lélegzetelállító és nem az enyém!
Hátrább húzódok, csak állok az egyik fának támaszkodva és figyelem ahogy pózol, ahogy dolgozik, nem volt kifogásom a civil munkája ellen, csak annyira röhejesnek tartottam az embereket, felveszünk egy maszkot, vagy sokkal szexibb ruhát Kory esetében, és már meg sem ismerik, hogy ki is ő valójában.
Figyeltem, amint újabb ruhát aggatnak rá, de a fotós még mindig ezt a feketét akarta erőltetni.
Nekem sem volt kifogásom ellene. Aztán az egyik aszisztens kiszúrta a többszöri összepillantásainkat.
- Ott az a férfi! Nézd! Nézzétek! Jó volna a kiesett férfi szerepre az esküvői fotózáshoz! – én meg meglepetésemben még levegőt is elfelejtettem venni, ezt nem gondolhatják komolyan! Csak egy bámészkodó vagyok, nem szmikingban, csak elegánsabb öltözetben mint az átlag, mert az étterem ahova tartok, dresscode-t követel. Nem-nem. Rázom a fejem.

Nightwing

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: Re: You are Beautiful! - Kory & Dick    Vas. Ápr. 01, 2018 1:05 pm

Dick & Kory ©️
You're my destiny~
Azt hiszem, szeretem ezt csinálni. Mindenki nagyon szokott örülni, amikor sikerül egy csodálatos képet lőni, én pedig nagyon boldogságos vagyok, hogy segíthetek ebben nekik. Nincs kifogásom a munkám ellen, elvégre számomra nagyon érdekes itt minden, ahogy az is, hogy az emberek fizetnek azért, hogy szép képeket készíthessenek rólam magazinokba. Azt nem mondom, hogy teljesen értem a logikát mögötte, de ez ilyen emberi dolog. Egyszerűen elfogadtam, hogy így van és már meg is szoktam. Jópár éve vagyok már itt, s bár már a Tini titánok korszakából kinőttem, én vagyok szinte az egyetlen, aki foglalkozik az új nemzedékkel. Vagy.. mondhatjuk úgy is, hogy az egyetlen, aki nem áll meg a lábán egyedül. Hát igen...
-Így jó?-Kérdezek néha vissza, elvégre én nem azt látom, amit a fotós a lencsén keresztül. Igazítgatnám a fekete estélyit, de az öltöztető lányok mindig kiszúrják az ilyen irányú mozdulataimat és még azelőtt ott teremnének, hogy eldönthetném, merre pakoljam az anyagot. Összességében nem lehet okom panaszra, bár azt nem tudnám megmondani, mit hisznek rólam. A bőrszínemről, vagy a furcsa szememről. Talán valahol tudják, hogy ki vagyok, csak túllendülnek rajta? Nem tudom. Őszintén szólva remélem, hogy ez a helyzet. Éppen a hálós játékba gabalyodott hajamat szedem ki szépen szolidárisan, mikor megérzek egy tekintetet. Egy különlegeset, elvégre mindenki csak néz... de valaki lát is engem. Lopva járatom a tekintetem, miközben pózolok az elvárásoknak megfelelően s szinte levegőt is elfelejtek venni, mikor összetalálkozik a pillantásunk. Az én Robinom! Vagyis most már Nightwing... de nekem örökké az igazi és egyetlen Robin lesz. Igyekszem rejteni a felfedezés adta izgatottságom, de a csillogó szemem talán elárulhat. Mostantól akárhogy fordítanak, mindig az ő irányába pillogok, őt keresem. Mit csinálsz te itt? Hogy kerültél ide? Azt hittem... hogy nem fogsz visszajönni. Gondolataimból az öltöztető lányok kuncogása és csivitelése rángat ki. Elragadó ötlet!
-Szerintem is! Hívjátok ide! - Mosolygom rá szélesen, és integetek neki.

I miss you so much!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

You are Beautiful! - Kory & Dick
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa