There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Fight baby, fight! - Shiva & Ares
by Ares Yesterday at 6:36 pm

Statisztika
Music

Share | 

You are Beautiful! - Kory & Dick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
10

TémanyitásTárgy: You are Beautiful! - Kory & Dick    Szer. Márc. 21, 2018 4:31 pm

Kory

Mivel nem tudok főzni, és nincs Alfredom mint Brucenak, így gyakori vendég vagyok a város éttermeiben, a törzshelyemen még csak foglalnom sem kell, mindig fenn van tartva a számomra egy hely, ahova ülhetek. Most is ide tartottam, kocsival érkeztem, de azt pár utcával arrébb leparkoltam, ugyanis szerettem volna átvágni azon a parkon ami annyira vonzott, jó idő van, csicsereg minden. Romantikusnak is lehetne mondani, de… mindegy. Megállok a patak feletti kőhídon és figyelem az alattam fodrozódó vizet, a kacsák gondtalan életét. Nehéz volt a mostani Batmanes küldetés, a végén lesérült Bruce is, hiába már nem az a régi fazon ő sem. Mindketten öregszünk, és gyakran még mindig elfelejti, hogy én nem Robin vagyok, hanem Nightwing már, így nem hallgatok a korábbi hős nevemre, vagy, én nem Damian vagyok, az a srác katasztrófa, de Rash-al Gul alatt nem csodálom hogy úgy viselkedik mint egy vadállat.
Ebből a szempontból sokkal jobb nekem, nem kell gyermekneveléssel foglalkoznom, a bár a torony is hiányzik, hiszen mégis csak ott nőttem fel. Kék szemeimet végigfuttatom a fákon és a tó további részén. Kellemes virág illat csapja meg az orromat, így elindulok abba az irányba, csak ne Ivy garázdálkodjon, már megint… A beidegződések…pontosan.
De végül csak egy ártatlan jázmin ültetvényre bukkantam, a bokrok rejtekében,  látszik ,hogy szándékosan lettek ideültetve.
Némán gyönyörködöm a virágokban, igen, néha én is lehetek szentimentális, vannak érzelmeim nekem is.
Zsebre dugott kézzel ácsorgok az ágyás mellet és figyelem a kertészt ahogy gondosan ültetgeti sorba egymás után a töveket.  Néha jólesik megállni néhány pillanat erejéig.
A távolban pezsgésre, felfordulásra leszek figyelmes, ami persze hogy felkelti az érdeklődésemet, így oda sétálok, először egy vörös üstökre leszek figyelmes. Majd a szétváló tömegben az érdekes bőrszin is feltűnik, aztán a fekete estélyi is, ahogy ott pózol a ruhában egy játszótéri hálós játék előtt. Kissé eltátom a számat, majd elkapom a pillantásom, végül újra ráemelem a tekintetemet. Gyönyörű, lélegzetelállító és nem az enyém!
Hátrább húzódok, csak állok az egyik fának támaszkodva és figyelem ahogy pózol, ahogy dolgozik, nem volt kifogásom a civil munkája ellen, csak annyira röhejesnek tartottam az embereket, felveszünk egy maszkot, vagy sokkal szexibb ruhát Kory esetében, és már meg sem ismerik, hogy ki is ő valójában.
Figyeltem, amint újabb ruhát aggatnak rá, de a fotós még mindig ezt a feketét akarta erőltetni.
Nekem sem volt kifogásom ellene. Aztán az egyik aszisztens kiszúrta a többszöri összepillantásainkat.
- Ott az a férfi! Nézd! Nézzétek! Jó volna a kiesett férfi szerepre az esküvői fotózáshoz! – én meg meglepetésemben még levegőt is elfelejtettem venni, ezt nem gondolhatják komolyan! Csak egy bámészkodó vagyok, nem szmikingban, csak elegánsabb öltözetben mint az átlag, mert az étterem ahova tartok, dresscode-t követel. Nem-nem. Rázom a fejem.

Nightwing

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: You are Beautiful! - Kory & Dick    Vas. Ápr. 01, 2018 1:05 pm

Dick & Kory ©️
You're my destiny~
Azt hiszem, szeretem ezt csinálni. Mindenki nagyon szokott örülni, amikor sikerül egy csodálatos képet lőni, én pedig nagyon boldogságos vagyok, hogy segíthetek ebben nekik. Nincs kifogásom a munkám ellen, elvégre számomra nagyon érdekes itt minden, ahogy az is, hogy az emberek fizetnek azért, hogy szép képeket készíthessenek rólam magazinokba. Azt nem mondom, hogy teljesen értem a logikát mögötte, de ez ilyen emberi dolog. Egyszerűen elfogadtam, hogy így van és már meg is szoktam. Jópár éve vagyok már itt, s bár már a Tini titánok korszakából kinőttem, én vagyok szinte az egyetlen, aki foglalkozik az új nemzedékkel. Vagy.. mondhatjuk úgy is, hogy az egyetlen, aki nem áll meg a lábán egyedül. Hát igen...
-Így jó?-Kérdezek néha vissza, elvégre én nem azt látom, amit a fotós a lencsén keresztül. Igazítgatnám a fekete estélyit, de az öltöztető lányok mindig kiszúrják az ilyen irányú mozdulataimat és még azelőtt ott teremnének, hogy eldönthetném, merre pakoljam az anyagot. Összességében nem lehet okom panaszra, bár azt nem tudnám megmondani, mit hisznek rólam. A bőrszínemről, vagy a furcsa szememről. Talán valahol tudják, hogy ki vagyok, csak túllendülnek rajta? Nem tudom. Őszintén szólva remélem, hogy ez a helyzet. Éppen a hálós játékba gabalyodott hajamat szedem ki szépen szolidárisan, mikor megérzek egy tekintetet. Egy különlegeset, elvégre mindenki csak néz... de valaki lát is engem. Lopva járatom a tekintetem, miközben pózolok az elvárásoknak megfelelően s szinte levegőt is elfelejtek venni, mikor összetalálkozik a pillantásunk. Az én Robinom! Vagyis most már Nightwing... de nekem örökké az igazi és egyetlen Robin lesz. Igyekszem rejteni a felfedezés adta izgatottságom, de a csillogó szemem talán elárulhat. Mostantól akárhogy fordítanak, mindig az ő irányába pillogok, őt keresem. Mit csinálsz te itt? Hogy kerültél ide? Azt hittem... hogy nem fogsz visszajönni. Gondolataimból az öltöztető lányok kuncogása és csivitelése rángat ki. Elragadó ötlet!
-Szerintem is! Hívjátok ide! - Mosolygom rá szélesen, és integetek neki.

I miss you so much!

Hozzászólások száma :
10

TémanyitásTárgy: Re: You are Beautiful! - Kory & Dick    Pént. Jún. 01, 2018 2:07 pm

Kory

Bevallom őszintén a merengésem és a távoli csodálásom közepette erre számítottam a legkevésbé. Sóhajtottam, magam elé néztem, majd a felém közeledő nőkre pillantottam, és fejcsóválva kezdtem hátrálni, miközben feltartottam a kezeim.
- Na de hölgyeim, hol a vacsora meghívás, vagy a telefonszám cserélés, rögtön a közepébe? – néhány nevetgélni kezdett, a harmadik pedig célirányosan a hátam mögé lépett és elkezdett tolni a tömeg irányába. Ebből baj lesz! Lassú voltam, túlságosan elmerengtem azon, hogy mit is keresek itt újra. Hiszen miatta szeretnék újra visszatérni a Titánokhoz, de már nem kicsiben szeretnék működni. A Liga ügyei valahogy jobban foglalkoztatnak, egy központi irányító rendszer kellene, és összefogni a többi hőssel. Supermannek talán lenne ehhez alkalmas eszköze, vagy bánom is én, még a hős ügyeken se tudtam igazán töprengeni, mert hölgykoszorúba voltam véve. Rövidesen azon kaptam magam, hogy rám erőszakolták az öltönyt, mert a modell kisasszony mint kiderült különösen elégedett volt a fizimiskámmal, hogy ne lenne az? Elvégre ismer, én törtem össze a szívét. Ez egész biztos,hogy egy bosszú a részéről, most élvezi, hogy rivalda fénybe állíthat, de nem… tudom, hogy Csillagnak sosem voltak efféle hátsó szándékai, egyenes tamarani, sosem hazudott semmiről, legalábbis nem az erőssége a hazudozás, és egyébként is kiszúrnám. épp ezért áll tőle távol a csapda állítás.
- Ááá, elég! torpantam meg a smink szoba előtt. – Semmi púder, és semmi más egyéb mázolmány. Hol a szerződés az alkalmi munkáról, a feltételekről és a többi? Egyáltalán mennyit kapok ezért? Manapság vigyázni kell az embernek ha csak járókelőként is, de rögtön bevonhatják egy kampányba?  - cövekeltem le az ajtóban és nem mozdultam tovább. Végül megláttam kikelni a székből Koryt és elhallgattam,csak elég volt ránéznem és tudtam, hogy hiába az eddigi ellenállásom, miatta beadom a derekam.
Őt néztem az új ruhájában és felsóhajtottam, kiálltam az útból, és utat engedtem neki. Gyönyörűen festett, szép és lélegzetelállító, mint minden darab, amit épp viselt fotózáskor, vagy a kifutón. Tényleg tudja viselni ezeket a holmikat és büszke vagyok rá, amiért megtalálta a civil munkáját is a földön.
Végül elrángattak mellőle, nekem még kellett az útbaigazitás, megtudtam, hogy azért lettem random kiválasztva, mert feltűntem Korynak, és egyébként is valami balfék lebetegedett, vagy visszamondta.
Nem bánom, legyen, bár férfi jelenlét nélkül is ragyog Kory, végül oda egyengetnek a közelébe. Valamit magyaráznak arról, hogy mire kell figyelnem, és milyen témájúaknak kellene lennie a képeknek. De néhány pillanatig csak állok és figyelem őt.

Nightwing

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: You are Beautiful! - Kory & Dick    Csüt. Jún. 21, 2018 11:51 am

Dick & Kory ©️
You're my destiny~
A szívem majd kiugrik a helyéről, ahogy fess alakját figyelem, a szemeit, a zavarodott tekintetét és azt, ahogyan látszólag ellenáll, mégis lépdel ide, hozzám. Furcsa érzések keringenek bennem. Haragudnom kellene, utálni őt, ezt írták a Woman's-ben. De én... képtelen vagyok erre. A lányokkal bemegyek az öltöztető sátorba, seperc alatt lekapják rólam az estélyit, és könnyed, fehér selyembe öltöztetnek. Kiosontunk a sminkes székemhez, hogy ott is kezelésbe vehessenek. A hajamat kibontják és lágyan a bal oldalamra rendezik a loknikat. Egy szolidabb smink és egy fehér körömcipő kerül rám, így kelek fel onnan. Lassan lépdelve sétálok el Dick mellett, épp csak egy kicsit reá pillantva, elpirulva. Annyira jól áll neki a szmoking... de nem tudom mit mondhatnék neki, csupán... rámosolygok. Én már a helyemre sétáltam, őt még okítják, elvégre én tudom mi a dörögés errefelé. Végül csak befut mellém, halom, hogy magyaráz a fotós, a lányok igazgatják az áttetsző uszályomat, én meg csak nézem őt és ő engem. Ránézek a stábra, biccentek.
-Kezdhetjük.-Kérdés nélkül lépek közelebb Dickhez, két kis kezem simítom fel a bordái mentén s fenekem kitolva fekszem fel művészien a mellkasára az első képhez. Elvégre... esküvői magazinba fognak menni a képek. Közbenalányok csinosítják a csokrot, mert kiestek belőle a gyöngyök.
[color=#453B29]-Régen találkoztunk...
Suttogom közben életem meghatározó férfiának, a karjaiba bújva. Ez hosszú fotózás lesz...

I miss you so much!
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: You are Beautiful! - Kory & Dick    

You are Beautiful! - Kory & Dick
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa