There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Célkeresztben - Joker és Slade
by Joker Yesterday at 10:34 pm

» 1. Minikaland - ismertető és jelentkezés
by Lobo Vas. Ápr. 22, 2018 9:06 pm

» Kész vagyok!
by Dwarfstar Vas. Ápr. 22, 2018 6:42 pm

by Dwarfstar Vas. Ápr. 22, 2018 6:41 pm
Statisztika
Top posting users this month
Zatanna Zatara

John Constantine

Andrej Volkonov

Eric Needham

Pamela Isley

Sandra Wu-San

Slade Wilson

Alkotó

Lobo

Joker

Music

Share | 

Lean back and enjoy the show... - Shiva & Lobo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Lean back and enjoy the show... - Shiva & Lobo   Szomb. Márc. 31, 2018 9:51 pm

To my Sweetie

"Let him burn, what he said, Let him burn...what he did...I am relentless, until the day I die"

Későre jár az idő, a lakosság nagy része már alszik, vagy lefekvéshez készülődik, de egy magas, magányos alak még csak most indul neki a városnak. A motorja igazodik a jelen kor divatos sportmotorjaihoz, de ez csak egy álca. Ez sokkal nagyobb és sokkal többet tud mint bármilyen emberek által kreált kétkerekű. A motor mellett álló alak magas, rasztaszerű haja koromfekete, bőre egészségtelenül fehér, de a szemei... vörösben izzanak, és széles vigyora szinte csak úgy szikrázik. Feketében és bőrben van, egyi kkarján vastag láncot visel feltekerve, karkötő gyanánt és motoros kesztyűbe bújtatott kezekkel markol rá a kormányra, és csizmás lábaival taszítja meg a motrot a támasztékról, hogy elinduljon.
Felbőg a motor, ami Lobo fülének kellemes dorombolás, és neki is lendül hoyg cikázzon egy kicsit a városban, és részt vegyen az egy óra múlva tartandó gyorsulási versenyen. Általában szívesen látott vendég ott, és jó versenyző is, bár nem minden esetben a pénzért hajt, bár néha nem árt neki. Általában mindig van neki valahonnan, de inkább ne kérdezze senki hogy honnan. Elég intelligns hozzá hogy a modern technolgiát felhasználva megcsapoljon pár bankszámlát amikor kedve tartja.
Kényelmes tempóban zötyögve esik be a verseny helyszínére, fél órával kezdés előtt, hogy még egy kicsit igyon és szórakozzon is a résztvevőkkel.
- Nézzétek, megjött a Hiéna! - kiált fel valaki aki elsőnek veszi észre a vad figurát a motoron, és nem tagadja meg szolgálta ezt a nevet hiszen a röhögése tud olyan lenni. Ugatásszerű és gúnyos. Kitámasztja a motort és lepacsizik néhány ismerőssel akit nem akar éppen megölni. Ha nincs gyilkos kedve, akkor még akár jó társaságnak is nevezhető. Egy sört bont magának és pillantása végigsiklik a tömegen, és megakad egy nőn, aki nem emberi. Érzi valahogy hogy nem tartozik ide, és oda is lép hozzá.
- Hát helló angyalom - vigyorít szélesen, mint valami ragadozó. Lobo nem éppen visszahúzódó jellem, így a nő már talán ismerheti hírből.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: Lean back and enjoy the show... - Shiva & Lobo   Vas. Ápr. 01, 2018 7:36 pm

Lobo & Shiva @
Senki sem róhatja fel nekem, hogy hébe-hóba szükségem van egy kis kikapcsolódásra. Az elmúlt időszak igen termékeny volt megbízások szempontjából, bár egy kis információs elcsúszást eltekintve hiba nélkül telt a hónap. Lettek új gyakorlóbabáim, új fegyvereim és a legutóbbi megbízásom is kellőképpen átmozgatott. Remélem nem szaglik rólam messziről, hogy kvázi vérben fürödtem az eset miatt, bár vagy háromszor tusoltam és mostam hajat, mert biza kaptam az anyagból rendesen. Így jár az, akivel elszalad a paci és nyaki artériát nyiszatol el. Azt hiszem, most jöhet a jól megérdemelt pihenés és Hawaii. No nem szó szerint, a világért se adnák ki annyi pénzt egy földkupacért az óceán közepén, ami igazából bármikor elsüllyedhet. Szóval magamra kaptam a fekete oldalt fűzős bőrnadrágomat, hozzá egy sötétszürke passzos felsőt, meg egy motoros bőrdzsekit. Sötétbarna hajam enyhe hullámokban omlik a vállamra, sminkelni meg lusta vagyok. Mint általában mindig. Nem vagyok az a jókislány fajta, szóval egy llegális motorverseny bennem semmiféle maradandó lelki sérülést nem okoz, főleg mert csak nézőnek jöttem. Egyrészt félig-meddig hasznos is, elvégre, a színtiszta hülyeségért nem fáradnék ide, azonban érdemes néha nyitott szemmel és füllel járni-kelni a világban. ezért is vagyok ma itt. Információt szerezni, fogadni, és legurítani pár habos folyékony kenyeret. Éppen az egyik sörkimérős lakókocsi oldalának támaszkodva iszogatom a sörömet, mikor egy... hegy lép oda hozzám? Egy szőrös hegy. enyhén felvont szemöldökkel emelem meg a tekintetem és futtatom végig a széles vigyorán át a kidolgozott karizmain keresztül a csizmája végéig. Iszok egy kortyot, és lenyalom a habot a felső ajkamról és biccentek a köszöntésre.
- Az angyalokkal nem jövök ki túl jól...Folyton panaszkodnak, hogy túl sok melót adok nekik.
Mosolygom rá, majd kissé megdöntve a fejem próbálok ellátni mellette, nem akarok lemaradni az indításról. Vagy várjunk csak... minek is nevezték? Valahol a perifériás látószögembe került, mikor elhangzott az imént. Hümmentve fordítom vissza a tükreimet felé.
- Te is indulsz... - mérem végig- Macisajt? 
Music

Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Lean back and enjoy the show... - Shiva & Lobo   Szomb. Ápr. 21, 2018 11:19 am

To my Sweetie

"Let him burn, what he said, Let him burn...what he did...I am relentless, until the day I die"

Még bő háromnegyed óra, mire a futam elkezdődik, és a motorja már fel van lobogózva hogy lássák ki hol tart a versenyben. Ez egy piszkos játék, minden eszköz megengedett és Lobo mestere annak hogyan ejtse ki a versenytársait a játékból ha nem kívánja őket.
Most viszont még alapozni akar, sörözni és egy whiskeyüveget sem utasít vissza, így a csapszék felé indul hogy szerezzen magának. A költségek úgyis megtérülnek és mindenki tudja hogy jobb ha adnak neki amit csak akar. Az alien mindig állja a szavát, és ezt tudhatja is aki ismeri. Betartja a szavát, legyen az bármi is. Ha azt ígéri hogy valaki meghal... akkor valaki meghal. egy óra múlva, egy nap után, egy hét után... de meghal.
A nőt viszont még nem látta itt, és ösztönösen érzi hogy más, mint az emberek. Nem tartozik közéjük, már a tartása is más. Nem zavarja ha végigmérik, méretei miatt ez gyakran esik meg vele, de azzal is tisztában van hogy nem éppen visszataszító látvány, hacsak nem vesszük annak a vörös szemeit. Az nem éppen hétköznapi de az emberek csak lencsének fogják fel.
- Velem sem állnak szóba, de már lassan az ördögök sem néznek rám jó szemmel - vigyorodik el, ahogy megtámaszkodik a nőtől nem messze. Nem tud meghalni, de ha tudna is, semmiféle másvilág nem fogadná be, és kárhozott lélekként maradna itt. A pokol is kitagadta hiszen ördögibb mint maga a sátán.
- Indulok, és nyerni fogok. Lobo vagyok - mutatkozik be a nőnek visszafogott mosollyal. Egyenlőre nyugalmas kedve van és tetszik neki a sötéthajú formás szépség. veszélyesnek sejti és ez még inkább érdeklődést kelt benne iránta.
- Na és te? Szintén? - kérdez vissza ahogy a versenyzők felé pillant, akik még hozzá hasonlóan iszogatnak, cigiznek, röhögcsélnek.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Lean back and enjoy the show... - Shiva & Lobo   

Lean back and enjoy the show... - Shiva & Lobo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I won't turn my back on you -[Nat&Clint]