There's the whole Universe to have fun. Stay or run?
 

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fórum Kisokos
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Most történik
∇ 2019.01.04 - Jump City: Robotméhek támadták meg a belvárost. 3000 ember fertőzött, egy harmada már halott vagy haldoklik. Kijárási tilalmat rendeltek el.
∇ 2019.01.05 - Gotham City: A termőföld öntözővizét megfertőzték. Magas koncentrációjú idegméreg vegyült a vízbe. Batman minden erejével azon van, hogy reggel ne induljon be az automatikus öntözés.
∇ 2019.04.30 - Central City: A Testvériség eltakarító törekvései kudarcba fulladtak. Mind az Időtlen Szépség, mind a Vér Hordozója túlélte a gyilkossági kísérletet, azonban a város fizette meg ennek az árát. A nyomornegyed fele összeroppant a reá dőlő épülettől. Még zajlik a kutatás túlélők, illetve holtak után. Felújításról még csak nem is beszélnek.
∇ 2019.05.01 - Jump City: Valaki csúnyán elbánt a várossal. Méhek tucatjai gyilkoltak a belvárosban, felelőst még nem találtak minderre. Az érintett részt karanténba zárták, néhányan fogtak el robotméhet, mely segítség lehet egy ellenszerre, mielőtt majdnem 4 ezer ember pusztul el. Az idő most nagyon nem barát. UPDATE: Cyborg elbukott, a gyilkos méhek több száz ember halálát okozták, ellenszer még sehol, egy-két embernek talán sikerült elfogni egy-egy példányt. A városban hírzárlat van, a kórházak és a hullaház is tömve van.
∇ 2019.09.13 - Gotham City: Deathstroke megbízást kapott Ivy likvidálására s bár teljesen eliminálni nem tudta, de kellően sikerült megzavarnia a növénynőt ahhoz, hogy menekülnie kelljen. Ivy otthona porig égett, benne rakás zsoldos holttesttel készül a jövő termőföldjének amit azonban a Zöld anyja most nem tud figyelemmel kísérni. Slade nyomására egy ideig kénytelen Jump Cityben meghúzni magát, de ez nem jelenti azt, hogy világmegváltó terveit feladná... (játék kronológiailag ez után következik Jump city elesése a robotméhek által)

∇ 2020.03.14 - Amerika: Lila ködszerű anyag lepte el a városokat s bár fájdalom nélkül, de földre kényszerítette a lakosságot. Nem tűnik halálosnak, de senki sincs magánál, hogy biztosat mondjon.
Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák

» The Pact
Hiányzásnapló Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:50 pm

» Lena Luthor/Danvers
Hiányzásnapló Emptyby Lena Luthor Csüt. Dec. 23, 2021 9:41 am

» date night with puddin'
Hiányzásnapló Emptyby Joker Szomb. Okt. 23, 2021 9:23 pm

» Gondolkozok... Maria Poppy & Richard E. Wiley
Hiányzásnapló Emptyby Maria Poppy Szomb. Okt. 09, 2021 7:08 pm

» Stillwater Camp
Hiányzásnapló Emptyby Pamela Isley Csüt. Szept. 16, 2021 7:08 pm

» Archiválás kérése
Hiányzásnapló Emptyby Raven Roth Vas. Aug. 22, 2021 7:11 pm
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Slade
Villian
Metropolis

Név
Titulus
Central City

Faye
Hero
Star City

Név
Titulus
Jump City

Ivy
Villian
Atlantis

Név
Titulus
Top posting users this month
Music

Megosztás
 

 Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alkotó

Admin
Alkotó


Join date :
2017. Aug. 22.
Hozzászólások száma :
147

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Márc. 14, 2018 7:52 pm

***
Vissza az elejére Go down
Slade Wilson


Slade Wilson


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Dcunit11Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Versen10Hiányzásnapló Vzer10Hiányzásnapló Pedzen10Hiányzásnapló Flashb10Hiányzásnapló A_csal10Hiányzásnapló Titzen10Hiányzásnapló Bats_a10
Join date :
2018. Mar. 06.
Age :
66
Tartózkodási hely :
Mindig mozgásban
Hozzászólások száma :
110

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Márc. 14, 2018 8:28 pm

Szeretném jelezni, hogy Március 16. és 24. között nem biztos a jelenlétem a játéktéren se Slade-del se John-nal. Igyekszem nyomon követni majd az eseményeket, de a reagolást nem tudok biztosra mondani
Vissza az elejére Go down
Pamela Isley


Pamela Isley


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Batsyp10Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Versen10Hiányzásnapló Vzer10Hiányzásnapló Dcnofa10
Join date :
2018. Mar. 18.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Gotham City
Hozzászólások száma :
117

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Márc. 28, 2018 10:47 pm

Április 2-án csökkentett üzemmódba kerül a wifi, ezért egy új helyre költözöm, ahol remélhetőleg stabil az internet, de ha valami mégis kisiklana, álljon ez itt, mint tanúbizonyság a jövő nemzedékének... Solved. Ellenben április 27 és 30 közt elutazom, és nem viszek laptopot ~


A hozzászólást Pamela Isley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 25, 2018 2:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Pamela Isley


Pamela Isley


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Batsyp10Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Versen10Hiányzásnapló Vzer10Hiányzásnapló Dcnofa10
Join date :
2018. Mar. 18.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Gotham City
Hozzászólások száma :
117

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Pammie off time   Hiányzásnapló EmptyPént. Május 25, 2018 2:43 pm

Sziasztok! ~

Tudom, jól kitoltam mindenkivel, de úgy alakult, hogy holnap babalátogatóba megyek egy kedves gyerekkori barátnőmhöz, aki nem olyan régen sokszorozódott osztódással, és mivel viszonylag messze lakom tőle, ezért holnap (05. 26.) korán reggel el is utazom hozzá, és csak hétfőn (05. 28.) jövök vissza. Türelmetekért és megértésetekért végletesen hálás vagyok ~


A hozzászólást Pamela Isley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 18, 2018 4:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Pamela Isley


Pamela Isley


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Batsyp10Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Versen10Hiányzásnapló Vzer10Hiányzásnapló Dcnofa10
Join date :
2018. Mar. 18.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Gotham City
Hozzászólások száma :
117

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Pammie off time   Hiányzásnapló EmptySzer. Júl. 18, 2018 4:13 pm

Én, megint én... Mindig én... De gondoltam, itt praktikusabb, ezt elolvassa, aki akarja, és így nekem sem kell cseten levadásznom senkit. Itthon vagyok, megfogyva bár, de törve nem (3 órát és 40 percet késett a járatom tegnap előtt, hajnai 5-kor kerültem ágyba, igyekeztem alvással, családdal utolérni magam, haha). Egyelőre rettenetesen sok a tennivaló, találkoznivaló, de hiszem, hogy lesz olyan pár lusta, nyári nap, amikor végre le tudok pötyögni egy-két reagot... Türelmeteket és megértéseteket egész itt-tartózkodásomra kérem, ami nem csekély, de nem felejtettem el senkit, minden csak idő és energia kérdése... [07.16 - 09.04]
Csók:
- Ivy


A hozzászólást Pamela Isley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 05, 2018 2:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Harleen Quinzel


Harleen Quinzel


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Dcunit11Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Dickst11Hiányzásnapló Bats_a10Hiányzásnapló Casano10Hiányzásnapló Batsy10Hiányzásnapló Kezd_g10Hiányzásnapló A_csal10Hiányzásnapló Labora10Hiányzásnapló Einste10Hiányzásnapló Turist10Hiányzásnapló Pedzen10
Join date :
2018. Apr. 24.
Age :
31
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
84

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzom   Hiányzásnapló EmptySzer. Aug. 15, 2018 11:36 pm

Sajnálom, hogy ennyit váratok mindenkit - főleg az én drága Puddin-omat! - de még tovább nem leszek, 08.16 és 08.25. között eltűnök egy kicsit... De még visszatérek! Ígérem!
Vissza az elejére Go down
Pamela Isley


Pamela Isley


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Batsyp10Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Versen10Hiányzásnapló Vzer10Hiányzásnapló Dcnofa10
Join date :
2018. Mar. 18.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Gotham City
Hozzászólások száma :
117

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Wifi disaster   Hiányzásnapló EmptyPént. Okt. 12, 2018 7:31 pm

Csókolom!

Most kaptam a tragikus hírt, hogy vagy ma éjjel, vagy holnap lekapcsolják a wifit, és amíg a B házból vissza nem tudunk költözni az A házba, csak kávézókba beüléskor fogok tudni netezni. Nem feledek senkit, akinek reaggal tartozom, ti se feledjéek, hogy nem csak Ivy, de Faye is pihenőn van!

Minden jót, vigyázzatok magatokra!
Vissza az elejére Go down
Faye Fairthorne


Faye Fairthorne


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Nov12011Hiányzásnapló Wondip10Hiányzásnapló Bats_a10Hiányzásnapló Versen10Hiányzásnapló Vzer10
Join date :
2018. Sep. 09.
Tartózkodási hely :
Metropolis
Hozzászólások száma :
81

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzásom - megint   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Okt. 25, 2018 10:59 am

Holnap elutazok egy nagyon kedves gyerekkori barátnőhöz. Az a jó hírem van ellenben, hogy nála van wifi, én meg viszem a laptopomat. No, de nyilván nem üdülni megyek, de azért esténként fel fogok tudni nézni hozzátok. Ez így is jobb, mint eddig, véleményem szerint. Tudtommal nem tartozok senkinek (és damn büszke vagyok magamra emiatt), ha mégis, rugdossatok meg. Tartózkodásom intervalluma október 26 és október 30 közé esik, utána jövök vissza hozzátok - sejtéseim szerint még wifitlen házba, de lassan csak odajutunk. Legyetek jók, ne okozzatok túl sok gondot Anyánknak, én pedig lehetőség szerint érkezek! Pihenőn lévő karakterek: Pamela Isley és Faye Fairthorne
Vissza az elejére Go down
Pamela Isley


Pamela Isley


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Batsyp10Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Versen10Hiányzásnapló Vzer10Hiányzásnapló Dcnofa10
Join date :
2018. Mar. 18.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Gotham City
Hozzászólások száma :
117

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzásom - megint   Hiányzásnapló EmptySzer. Nov. 07, 2018 12:22 pm

Én, megint én, mindig én... Úgy alakult, hogy a Halacs--- I mean Harley meglátogatja az ő egyetlen Ivy-ját a ködös Albionban, én pedig, ha már jön, igyekszek minden percet kihasználni vele. A hiányzásom november 9 és 11 közt esedékes. Ja, és ha szerencsém van, mire onnan visszajövök, visszatér a wifi is! Very Happy De addig is... Pihenőn lévő karakterek: Pamela Isley és Faye Fairthorne
Vissza az elejére Go down
Vandal Savage


Vandal Savage


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Dcnofa11Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Wondip10Hiányzásnapló Batsy10Hiányzásnapló Hq0110Hiányzásnapló Dickst10Hiányzásnapló Casano10Hiányzásnapló Flashb10Hiányzásnapló Egy_sz10
Join date :
2018. Oct. 23.
Tartózkodási hely :
Ahol tetszik
Hozzászólások száma :
29

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Nov. 07, 2018 12:26 pm

Csatlakozom az előttem szólóhoz, Vandal Savage és Harley Quinn tesz egy látogatást Londonban.
Előbbi a Brexit kapcsán tervezget dolgokat, utóbbi pedig meglátogatja kedvenc Virágszálát.

Távolmaradásuk időtartama: 11.08-11.15.
Vissza az elejére Go down
Dinah Laurel Lance


Dinah Laurel Lance


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Dcunit11Hiányzásnapló Batsyp10Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Nov12011Hiányzásnapló Wondip10
Join date :
2017. Oct. 12.
Age :
34
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
99

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Ápr. 24, 2019 1:49 pm

Nos, az úgy van, hogy május közepével kezdődik a vizsgaidőszak és nagyon seggen akar engem billenteni, én meg nem akarom neki hagyni, szóval háttérbe vonulok egy kicsit. Nem tűnök el, továbbra is itt leszek, de a chattől távol maradok, és igyekszem majd kevesebb időt tölteni a fórumok közelében, hogy tudjak tanulni (lássuk be, ez chaten nem megy XD). Pm-ekre továbbra is válaszolok, reagolni fogok, attól nem kell félni.

Dinah, Raven, Tinder, Taewon, stb.
Vissza az elejére Go down
Vandal Savage


Vandal Savage


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Dcnofa11Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Wondip10Hiányzásnapló Batsy10Hiányzásnapló Hq0110Hiányzásnapló Dickst10Hiányzásnapló Casano10Hiányzásnapló Flashb10Hiányzásnapló Egy_sz10
Join date :
2018. Oct. 23.
Tartózkodási hely :
Ahol tetszik
Hozzászólások száma :
29

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzomb. Júl. 13, 2019 9:48 pm

Egy kis szünetet iktatok be a világuralmi terveim szövögetésében, s ennek örömére viszem magammal Harley-t és a félkész Vanael-t is.
Távolmaradásom időtartama: 07.14-07.24.
Vissza az elejére Go down
Faye Fairthorne


Faye Fairthorne


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Nov12011Hiányzásnapló Wondip10Hiányzásnapló Bats_a10Hiányzásnapló Versen10Hiányzásnapló Vzer10
Join date :
2018. Sep. 09.
Tartózkodási hely :
Metropolis
Hozzászólások száma :
81

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzomb. Júl. 20, 2019 1:12 am

Sziasztok, kedveskék!

Három napra kiesek, 20-21-22, családi nyaralás külföldön, aztán utána remélhetőleg már reagokkal is jövök vissza! Addig jók legyetek, és élvezzétek ki a nyarat!

Pihenőn van:
- Pamela Isley
- Faye Fairthorne
- Filippa Eden
- Eros
Vissza az elejére Go down
Sally Salmon


Sally Salmon


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Wondip10
Join date :
2019. May. 04.
Tartózkodási hely :
Valahol, az államok területén leginkább
Hozzászólások száma :
13

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyHétf. Aug. 12, 2019 7:25 am

Halisztok!
13 és 17 között nem leszek, lehet 18-a is bele esik. Mint kiderült ma, jön a túracsapattal, egy másik tanár is, szóval szurkoljatok, hogy ne győzze meg a csapatot hogy ő tud egy rövidebb utat mert nem tud de tévedtünk már el miatta és nem akarok éjszaka erdőben aludni felkészületlenül. Túra tábor, jövök ^^
Vissza az elejére Go down
Mimosa Isley


Mimosa Isley


Join date :
2017. Oct. 15.
Tartózkodási hely :
Gotham, vagy ahol anyuci van
Hozzászólások száma :
211

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyPént. Aug. 16, 2019 10:56 pm

Nos, elérkezett az a nap, hogy holnap egyik legjobb barátnőm megházasodik, szóval bárkinek bármi baja van, akkor Johnt, Ivyt és Harleyt is ér zaklatni, vagy pedig megvártok engem. Very Happy Akiknek én írtam pm-et, azoktól ugyanúgy Sandra postaládájába várom a választ.

Előreláthatólag vasárnap délután, estefelé feltámadok poraimból. headbang


I'm a survivor~ Cool man
Vissza az elejére Go down
Dwarfstar

In Memoriam
Dwarfstar


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Dcunit11Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Wondip10Hiányzásnapló Dickst10
Join date :
2019. Jul. 27.
Tartózkodási hely :
ahol valami érdekesre bukkan...
Hozzászólások száma :
15

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyPént. Aug. 30, 2019 5:11 pm

Üdvözletem!

Minden kedves játékostárs, aki rám vár bármilyen karakterrel, szíves elnézést kérek, de édesapám napok óta kórházban van és ma kaptam meg a hírt a kezelőorvosától hogy órák, legfeljebb napok vannak hátra, amíg távozik. Valószínűleg a következő időszakban amíg a temetést és a különféle hivatalos ügyeket intézem, addig sem időben, sem agyilag nem igazán leszek alkalmas a posztolásra. A fórumon jelen leszek, de maximum chaten nézelődöm időnként, pontosan nem tudom megmondani ez meddig fog tartani, de feltételezem néhány hétig.

Szíves megértéseket köszönöm!

- Clayton Fraser
- Mr Zsasz
- Baron Samedi
- Dwarfstar
- Kérdés
Vissza az elejére Go down
Sally Salmon


Sally Salmon


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Wondip10
Join date :
2019. May. 04.
Tartózkodási hely :
Valahol, az államok területén leginkább
Hozzászólások száma :
13

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Szept. 11, 2019 7:07 am

Hali! Technikai gondra ébredtem reggel, vagy megtudom csinálni délután és minden oké lesz, vagy nem és határozatlan ideig nem leszek (kivéve ha suliban vagyok)

Napközben
én : öcsi, nem volt kihúzva?
Öcsi : Nem

de, kivolt
Vissza az elejére Go down
Harleen Quinzel


Harleen Quinzel


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Dcunit11Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Dickst11Hiányzásnapló Bats_a10Hiányzásnapló Casano10Hiányzásnapló Batsy10Hiányzásnapló Kezd_g10Hiányzásnapló A_csal10Hiányzásnapló Labora10Hiányzásnapló Einste10Hiányzásnapló Turist10Hiányzásnapló Pedzen10
Join date :
2018. Apr. 24.
Age :
31
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
84

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Szept. 19, 2019 10:26 am

Hellóóóóó~
Megint nem leszek, bicsibocsi, 09.20-23. semmilyen klinikai esettel nem tudok foglalkozni, de sietek vissza az összes látens elmebetegemhez, ígérem! Very Happy

Velem együtt pedig Vandal Savage látogat el Skopjéba - tudjátok, az a fránya politika - illetve Fürge is arra veszi az útját, hogy valami hős is legyen arrafelé. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Harleen Quinzel


Harleen Quinzel


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Dcunit11Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Dickst11Hiányzásnapló Bats_a10Hiányzásnapló Casano10Hiányzásnapló Batsy10Hiányzásnapló Kezd_g10Hiányzásnapló A_csal10Hiányzásnapló Labora10Hiányzásnapló Einste10Hiányzásnapló Turist10Hiányzásnapló Pedzen10
Join date :
2018. Apr. 24.
Age :
31
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
84

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyHétf. Márc. 09, 2020 10:07 am

Haliiii!

Egy kicsit eltűnök, de úgy teljesen, március 11-15 között, és még wifim se lesz T.T - Bosznia kicsit furán értelmezi a world wide web szolgáltatást... xD - de utána teljes pompámban térek majd vissza~
Ja, meg amúgy viszem magammal Vandál urat vandálkodni, és Fürgét is, hogy gyakoroljon íjászkodni kicsit, meg még jön velem Iahmesu is. Majd jövüüüünk~

Addig is... Adieu!!! x3
moonwalk
Vissza az elejére Go down
Satomi Kubo


Satomi Kubo


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Wondip10Hiányzásnapló Hq0110
Join date :
2019. Jun. 17.
Age :
31
Tartózkodási hely :
Japán
Hozzászólások száma :
35

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyHétf. Ápr. 13, 2020 3:57 pm

Szasztok!

Az van, hogy írnom kell ide, mert Harley és Dinah is megerősített abban, hogy ez lesz a megfelelő megoldás.

Ami nem lesz: Az elkövetkező két hétben semmilyen formában nem lesz tőlem érdemi poszt, a Purple Wisdom kalandreagon kívül, mert egyre nehezebb posztolnom és nem megőrülnöm tőle. Gyanúsan Satomi naplóját a Time Capsule-el az élen, folytatni fogom, mert az a gyűjtögetés relaxál, de semmi más nem lesz a kiscsajtól sem.

Ami lesz: Két hét tömény elvonulás a kreatívkodástól. Lehet elkezdek Pokemonozni is, vagy a franc tudja, csak ne kelljen szuperhősökkel és gonoszokkal foglalkoznom, mert kezdek megzavarodni tőlük. Szóval nem leszek elérhető csak Messengeren.

A Purple Wisdom megy tovább, mert az kaland.

Addig is: az okozott kellemetlenségért szíves türelmüket és elnézésüket kérjük:
Karen Starr (Power Girl)
Satomi Kubo
Natalie Kriess (A Mumus)
Richard E. Wiley (Rule)

Szerk.: 04.13-tól, 04.27-ig tart az elvonulás.
Vissza az elejére Go down
Mimosa Isley


Mimosa Isley


Join date :
2017. Oct. 15.
Tartózkodási hely :
Gotham, vagy ahol anyuci van
Hozzászólások száma :
211

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyKedd Júl. 07, 2020 5:17 pm

Drágáim,

Ma utazom haza, családi nyaralás végett és majd csak szombat este térek vissza a kuckómba.

Addig ne égessétek fel a világot nélkülem. Smile

Puszil,
Mimi, Lynn, Gigi és Zara
Vissza az elejére Go down
Harleen Quinzel


Harleen Quinzel


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Dcunit11Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Dickst11Hiányzásnapló Bats_a10Hiányzásnapló Casano10Hiányzásnapló Batsy10Hiányzásnapló Kezd_g10Hiányzásnapló A_csal10Hiányzásnapló Labora10Hiányzásnapló Einste10Hiányzásnapló Turist10Hiányzásnapló Pedzen10
Join date :
2018. Apr. 24.
Age :
31
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
84

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyKedd Aug. 11, 2020 3:39 pm

Megint elmegyek szórakozni, bicsi-bocsi. ^^"

Augusztus 12-13-14-én leruccanunk a Balcsira, és viszem magammal strandolni Vandált, Fürgét és Iahmesu-t!

Majd jövünk!

Pusszantáááás~ <3
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin12Hiányzásnapló Bushpi10Hiányzásnapló Oracle11Hiányzásnapló Baaatp10Hiányzásnapló Two-fa11Hiányzásnapló Dcunit11Hiányzásnapló Olipic10Hiányzásnapló Sladep10Hiányzásnapló Bats_a10Hiányzásnapló Wondip10Hiányzásnapló Dickst11Hiányzásnapló Mobius11Hiányzásnapló Nov12011Hiányzásnapló Einste10Hiányzásnapló Pedzen10Hiányzásnapló Oknyom10Hiányzásnapló Projek10Hiányzásnapló Tell_v10Hiányzásnapló Kezd_g10Hiányzásnapló Titzen10Hiányzásnapló Turist10
Join date :
2018. Jan. 18.
Age :
45
Tartózkodási hely :
Ahova a rossz sors vezet
Hozzászólások száma :
379

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyVas. Május 30, 2021 10:52 pm

Felsőbb utasításra határozatlan ideig hanyagolnom kell a moderátori jogkörben kifejtett tevékenységemet.
Remélem, hogy valamikor majd tovább segíthetem tolni előre a STAFF-nak az oldal szekerét, de addig is csak játékosi minőségemben tudok rendelkezésre állni.
Vissza az elejére Go down
Roman Sionis


Roman Sionis


Plecsnik :
Hiányzásnapló Origin11Hiányzásnapló Bush10Hiányzásnapló 34874410Hiányzásnapló Baaat10Hiányzásnapló Dcnofa10Hiányzásnapló Oli10
Join date :
2021. Apr. 04.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
13

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzomb. Júl. 17, 2021 11:16 pm

Elég elfoglalt vagyok mostanában, ezért még legalább két hétig nem igazán leszek aktív.
Köszönöm a türelmet!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Universe FRPG :: OOC :: Csevegő-
Ugrás: