There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» New aqua life? Enemy or...what the awesome ass?
by Orin Vas. Aug. 12, 2018 11:13 pm

by Kara Zor-El Vas. Aug. 12, 2018 5:02 pm

» Kész vagyok!
by Mera Szomb. Aug. 11, 2018 9:06 pm

» Dinah Firkái
by Dinah Laurel Lance Pént. Aug. 10, 2018 8:07 pm
Statisztika
Music

Share | 

New aqua life? Enemy or...what the awesome ass?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: New aqua life? Enemy or...what the awesome ass?    Vas. Aug. 12, 2018 11:13 pm

Aquawoman & Aquaman

Hogy mit kerestem, pont itt a Bermuda Háromszög közelébe? Semmi jót igazából, pár rebellis tagot, aki lázadást próbált szítani a birodalomban, már megöltem őket. Bezzeg Batmen itt erkölcsi filozofálgatna az ölésről, ám ez a tenger én pedig a királya vagyok ennek a helynek, senki se szóljon bele abba, hogy mit csinálok a területemen. Elegem volt abból, hogy elnyomtak, amíg még ember voltam, de itt megtaláltam magamat. Nem kell visszafognom az erőm és mindenkinek nekimehetek, aki ellenem tör.
Épp az egyik fehércápával etettem meg az egyik tagot, aki Aqualad életére próbált törni. Ő az egyetlen a népemből, akiben megbízom, amióta itt vagyok, történt némi változás, már nincs annyira megbélyegezve senki sem, a mássága miatt. Ők is teljes értékű életek. Igen, két világban éltem, megtapasztaltam jót is és rosszat is.  A másik két tetemet elintézik majd a halak, nekik is kell enniük valamit.
Most csend van, odafent is, de nem voltam hajlandó elfogadni semmiféle eszközt a Denevértől, azért nem vagyok minden piti ügybe bevonható, ha akarnak valamit keressenek meg, néhány hal figyeli az izlandi falu környékét, ha netán arra tűnne fel, akkor elhozhassák hozzám az üzenetét.  Mikor végeztem a csendes vérengzésemmel, leültem az egyik zátonyra és háromszöget figyeltem, a tenger hullámai másképp rezegtek, másképp hullámzottak most körülötte.
Különösnek véltem, és tudni akartam eme változás okát.  Vártam egy darabig, majd felkeltem a helyemről és elindultam, vissza onnan ahonnét jöttem, Atlantisba, ám egy robbanás taszított hátba, vagy tudom is én mi. De nekirepültem az egyik zátonynak, aztán felkászálódtam, és óvatosan kikukkantottam a sziklák mögül, hogy mégis mia fene történt. Az örvénylés közepén pedig megláttam egy igazán gyönyörű teremtést, kapott levegőt, ergo fajtánk béli, és a ruhájából ítélve harcos lehet. Gyönyörű harcos, Wonder Womannél is gyönyörűbb, bár… közelebb kellene mennem, hogy jobban lássam. Micsoda hülyeséget beszélek, innen is jól látom.  Ám mivel én vagyok itt, ő meg ott, és ez az én területem, jobb ha fogadom.
- Hé! Te! – hát semmi köszönés, na… Előbb találjuk ki, hogy érti-e amit mondok, mert lehet akár UFO is, mint a lézer szemű.
- Érted, amit mondok? – nincs nálam fegyver, elvégre puszta kézzel is képes vagyok leverni az iménti alakokat, és a cápaetetés a hobbim. Nekik is enniük kell valamit.
Csak egy nadrágot viselek, hogy ne legyen teljesen fedetlen a testem, ennyire ne mvagyok civilizálatlan, még ha úgy is látszik.

megjegyzés █ Way down we go █ szószám █
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

New aqua life? Enemy or...what the awesome ass?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Second Life Kristálybolt
» Hela; the queen of life&death