There's the whole Universe to have fun. Stay or run?
 

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fórum Kisokos
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Most történik
∇ 2019.01.04 - Jump City: Robotméhek támadták meg a belvárost. 3000 ember fertőzött, egy harmada már halott vagy haldoklik. Kijárási tilalmat rendeltek el.
∇ 2019.01.05 - Gotham City: A termőföld öntözővizét megfertőzték. Magas koncentrációjú idegméreg vegyült a vízbe. Batman minden erejével azon van, hogy reggel ne induljon be az automatikus öntözés.
∇ 2019.04.30 - Central City: A Testvériség eltakarító törekvései kudarcba fulladtak. Mind az Időtlen Szépség, mind a Vér Hordozója túlélte a gyilkossági kísérletet, azonban a város fizette meg ennek az árát. A nyomornegyed fele összeroppant a reá dőlő épülettől. Még zajlik a kutatás túlélők, illetve holtak után. Felújításról még csak nem is beszélnek.
∇ 2019.05.01 - Jump City: Valaki csúnyán elbánt a várossal. Méhek tucatjai gyilkoltak a belvárosban, felelőst még nem találtak minderre. Az érintett részt karanténba zárták, néhányan fogtak el robotméhet, mely segítség lehet egy ellenszerre, mielőtt majdnem 4 ezer ember pusztul el. Az idő most nagyon nem barát. UPDATE: Cyborg elbukott, a gyilkos méhek több száz ember halálát okozták, ellenszer még sehol, egy-két embernek talán sikerült elfogni egy-egy példányt. A városban hírzárlat van, a kórházak és a hullaház is tömve van.
∇ 2019.09.13 - Gotham City: Deathstroke megbízást kapott Ivy likvidálására s bár teljesen eliminálni nem tudta, de kellően sikerült megzavarnia a növénynőt ahhoz, hogy menekülnie kelljen. Ivy otthona porig égett, benne rakás zsoldos holttesttel készül a jövő termőföldjének amit azonban a Zöld anyja most nem tud figyelemmel kísérni. Slade nyomására egy ideig kénytelen Jump Cityben meghúzni magát, de ez nem jelenti azt, hogy világmegváltó terveit feladná... (játék kronológiailag ez után következik Jump city elesése a robotméhek által)

∇ 2020.03.14 - Amerika: Lila ködszerű anyag lepte el a városokat s bár fájdalom nélkül, de földre kényszerítette a lakosságot. Nem tűnik halálosnak, de senki sincs magánál, hogy biztosat mondjon.
Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák

» The Pact
date night with puddin' Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:50 pm

» Lena Luthor/Danvers
date night with puddin' Emptyby Lena Luthor Csüt. Dec. 23, 2021 9:41 am

» date night with puddin'
date night with puddin' Emptyby Joker Szomb. Okt. 23, 2021 9:23 pm

» Gondolkozok... Maria Poppy & Richard E. Wiley
date night with puddin' Emptyby Maria Poppy Szomb. Okt. 09, 2021 7:08 pm

» Stillwater Camp
date night with puddin' Emptyby Pamela Isley Csüt. Szept. 16, 2021 7:08 pm

» Archiválás kérése
date night with puddin' Emptyby Raven Roth Vas. Aug. 22, 2021 7:11 pm
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Slade
Villian
Metropolis

Név
Titulus
Central City

Faye
Hero
Star City

Név
Titulus
Jump City

Ivy
Villian
Atlantis

Név
Titulus
Top posting users this month
Music

Megosztás
 

 date night with puddin'

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Harley Quinn


Harley Quinn


Join date :
2021. Jul. 31.
Tartózkodási hely :
Belle Reve
Hozzászólások száma :
3

date night with puddin' Empty
TémanyitásTárgy: date night with puddin'   date night with puddin' EmptyHétf. Aug. 23, 2021 7:41 pm








Harley & Mr. J
Stupid bats, you're ruining date night
Gyötrelmes lassúsággal kattan a bilincs a csuklómon – élesen tép bele húsomba, akárcsak a felismerés maga, hogy mi vezetett el idáig. Ugye megérte?
Fagyos tekintettel, fennakadt szemekkel vonszolom magam a bőregér után. Vagy sokkal inkább ő vonszol engem, húz és rángat maga után; bármit, csak végre a rendőrség kezére adhasson. Vicsorgok. Teljes szívemből, fenevadakat megszégyenítő daccal vicsorgok a bőrszerkóba bújt patkányra, életem megkeserítőjére … Aki elragadott tőle!
Mezítláb lépdelek, a talpam csupa seb, a szám felszakadva, gyöngyházfényben tündöklő hajam a bőrömhöz ragadva – csapzott, csatakos én. Ja, és mindenem csuromvíz. Egyenesen a csatornából húzott ki, még mielőtt a járőrök karmai közé lökött volna. Nem mondom, hogy Mr. J nem tud vezetni, hiszen az én pudingom annyira zseniális, hogy mindenhez is ért, de az a kocsi csak belekerült valahogy a csatornába. Velem együtt.
Vicsorgok, dühödt vehemenciával vicsorgok, mert ki akarok szakadni innen, mert nem bírom elviselni a puszta gondolatát sem annak, hogy mi van, ha Mr. J azért nem lett kimentve velem együtt, mert talán valami baja esett. Persze elég élesen él bennem a kép arról, hogyan ugrott ki az autóból azelőtt, hogy az karambolozott volna. Nem, az nem lehet. Csak hallucinálok… Bevertem a fejem, túlságosan nagy volt az ütés, azért hiszem azt, hogy azt láttam, amit. Ugye elég már, Harley? Pulzál a fülemben az ismerős hang, néhai önmagam visszhangja.
- Elkaptam Harley Quinn-t. Javaslom, hogy nagyon körültekintően vigyétek be. Kiszámíthatatlan.
- Hogy kicsodát? – méreget az egyik járőr, látszik a képén, hogy fogalma sincs róla, hova tegyen engem.
- Harleen Quinzel, Joker nője, doktornő volt az Arkham elmegyógyintézetben. Most máshogy néz ki. Csinált vele valamit az az őrült… Azóta Jokerrel kooperál, és ketten még veszélyesebbek, mint Joker egyedül.
Gyalázatos mosolyra rándul az ajkam a Bőregér szavai hallatán. Ha-ha!
- A csodás új külsőmre gondolsz, Bats? – rázom meg a vizes, zilált hajamat. Jobbhíján, ha már körbe-körbe forogni nem tudok bemutatva a gyönyörűséges új önmagamat. Most hasonlítok. És ez mindennél többet ér. –Ezt nem Ő tette velem. Magamtól lettem ilyen! – Én akartam. Én választottam ezt az utat. Félig a sors sodort az ösvényre, de ahogy ráléptem, ahogy megízleltem az életet mellette, ahogy megéreztem a szerelmét … már mindennél jobban vágytam erre. Fejest ugrottam az új életbe, és ezzel egyidejűleg a maró vegyi anyaggal teli tartályba. Ha-ha. Elég őrült, ugye?


néhány órával korábban


Aranyba öltöztetve, gyémántokkal díszítve, belőtt frizurával – egyik felén kék, másik felén rózsaszín színezővel megbolondítva –, extravagáns sminkkel lépek be a Nevető Hal nevezetű night club bejárati ajtaján Mr. J oldalán. Olyan vad az új kinézetem, hogy az egykori önmagam most valósággal csuklik odabent, valahol egy kis dobozkában, ahova száműztem szegényt, hogy az én drága pudingommal lehessek. Kétségkívül úgy nézünk ki, akár a rocksztárok. Egy tetoválás itt, még egy tetoválás amott – kaptam párat én is, igen, ha már Mr. J is olyan látványosan szét van varrva. Kislányos lelkesedéssel, mégis élveteg elánnal az arcomon kapaszkodom Mr. J oltalmat ígérő karjába. Úgy érzem, hogy enyém a világ. Mellette bármit megtehetek, nincsenek határok, nincsenek szabályok. Csak ő van és én, és amit csak akarunk, azt elvesszük, és nem kérünk érte elnézést. Miért is tennénk ilyet?
A világ még alig látott így, még nem ismerik igazán ezt az arcomat, ezt az oldalamat, az igazi ént. Felemelő érzés végre önmagamnak lenni, ennyire elevennek és újnak – szinte még csak most születtem meg! Még csak ízlelgetem a világot, vagyis ízlelgetném, de annyira mohó vagyok, hogy mindent akarok egyszerre, és egyre többet és többet akarok, míg túl nem csordulok az erkölcstelenségtől és az erőszaktól. A bűnben dagonyázom, és egyelőre még fogalmam sincs róla, hogy mekkora árat fizetek érte. A doktornő érzi ugyan. Ugye elég lesz már, Harley? (…) de ki akar pszichoanalízist, amikor a világ az övé és nincsenek korlátok?










 Destruction  | with love  szeret

Vissza az elejére Go down
Joker


Joker


Plecsnik :
date night with puddin' Origin12date night with puddin' Bushpi10date night with puddin' Oracle11date night with puddin' Baaatp10date night with puddin' Dcnofa10date night with puddin' Two-fa10date night with puddin' Joky10
Join date :
2020. Mar. 21.
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
9

date night with puddin' Empty
TémanyitásTárgy: Re: date night with puddin'   date night with puddin' EmptySzomb. Okt. 23, 2021 9:23 pm


Harley & Joker



Fálig ázottan, csatakosan és sérülten kecmergek ki a csatornából, ami elsodort a baleset helyszínéről. Tudni illik, éppen száguldottunk egy zsír új kocsival az én szép királynőmmel, amikor a zsaruk kegyetlen csőcseléke a nyomunkba eredt, ami még nem is lett volna baj! Imádom ingerelni őket, és a szemükbe nevetni mennyire élhetetlen szerencsétlen erkölcsi romok! Mi az erkölcs? Nem tudom, de nekem nincs is rá szükségem! Sosem volt! Nekem aztán nem!
Acsarogva botorkálok biztonságos helyre és lerázom magamról a szennyet és a mocskot és hátrasimítom arcomba lógó hajam.
- Ch, nyomorult Bőregér.... - szitkozódom, ahogy arra gondolok hogy az én drága királynőmet már bilincsbe is verték. A kocsiból kiugorva már nem tudtam kihúzni őt magammal, de ettől még nem felejtettem el, és most majd szétvet az indulat ahogy a klubbomba megyek, hogy felszerelkezzek és tervet kovácsoljak a megmentésére.
- Most azonnal mindenki készültségbe! A királynőm bajba került és azonnal meg kell tudnom hol van most! MOST AZONNAL! - emelem fel a hangom, mire mindenki megmoccan és telefonálni kezd, én pedig a idegbeteg módon fel alá mászkálok amíg nem tudok valami biztosat.

Órákkal korábban....

A nevető hal az én birodalmam, és mint ilyen van egy királya és királynője. A királya természetesen én vagyok, mert ki más lenne ha nem én. Na de hát, kell egy nő is mellé, és ki más lenne ez mint az én kedves kis pszichiáterem, aki belém bolondult, és most egy teljes imidzsváltás után, kifestve és soha nem ismert szertelenséggel sétál az oldalamon. Mint akinek itt a helye, és mint aki az én koronázatlan királynőm.
- Ideje bemutatkoznod az ittenieknek, szépségem, nem igaz? - fordulok hozzá széles, őrült mosolyaim egyikével. Én magam lila öltönyt viselek, és széles vörös mosolyom nem igazán kedves. Sosem volt. Nem tudom hogyan kell kedvesnek lenni, én nem vagyok gyenge. Sosem leszek az, és sosem leszek az emberi érzelmek rabja.
A klub ragyog és nyüzsög. Túlzó giccs és csillogás, mert kell a pompa és a túlzás.
- Emberek! Engem már jól ismertek, de most! Most köszöntsétek a királynőt, Harley Queen-t! Nagy tapsot neki - jelentem be és magasba emelem a derekánál fogva az én imádottamat.


Vissza az elejére Go down
 
date night with puddin'
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Play date

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Universe FRPG :: Valahol, valamikor... :: Múlt-
Ugrás: