There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Rush Judgement - Dinah és Connor
by Dinah Laurel Lance Csüt. Nov. 15, 2018 5:54 pm

» Unnatural Selection - Ivy & Constantine
by Pamela Isley Csüt. Nov. 15, 2018 10:21 am

» John/Slade /Conner modműhelye
by John Constantine Szer. Nov. 14, 2018 4:35 pm

Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Noname

Hero

Poison Ivy

Villain
Metropolis

Noname

Hero

Noname

Villain
Central City

Noname

Hero

Noname

Villain
Star City

Noname

Hero

Noname

Villain
Jump City

Noname

Hero

Poison Ivy

Villain
Atlantis

Noname

Hero

Noname

Villain
Top posting users this month
John Constantine

Faye Fairthorne

Proinsias Cassidy

Pamela Isley

Alkotó

Lobo

Slade Wilson

Ares

Barbara Gordon

Vandal Savage

Music

Share | 

Dark & Light - Gar & Rae

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: Dark & Light - Gar & Rae   Pént. Nov. 09, 2018 4:58 pm

Rae & BB
- Óóó, ember, ne mááár! - ennyivel fogadtam csupán a reggel megszólaló riasztót és bár szinte hallani vélem Robint, amint egy "Akcióba, Titánok" felkiáltással arra buzdít minket, hogy minél előbb reagáljunk a városban felbukkant újabb veszélyre, az első mozdulatom mégis az volt, hogy oldalamra fordulva megpróbáltam elnyomni a dobhártyámba zúduló zajt azzal, hogy fejemre húztam párnámat.
- Nincsen riadó, nincsen riadó, nincsen riadó... - egy próbát megért, hogy mantrázzam magamnak, annak reményében, hogy ha elégszer ismétlem el, akkor a sziréna majd abbamarad. De nem így lett. Előbb találtam magam a hősi szerkómban (merthogy az  az egyenruha bizony hősi szerkó, és nem jelmez!), mint újra álomba merülve. Alig pár perccel később már a szél süvítette zöld tollaimat, miként az eget szántottam. A belváros felé tartva nem sokáig kellett sz utcák felett keringenem, mire megtaláltam, mi is okozta a riadót. A villogó villanypóznák, a robbanó autók éppen eléggé árulkodó jelek voltak. Ahogy a felcsapó villámok is az elektromos képességű metahumántól, aki úgy érezte, hogy ő a mai napon át szeretné rendezni Jump City belvárosát, mert.... ööö... nem is igazán tudom, hogy miért. Talán mert nem kapott Energizer elemeket, vagy mert nem vették fel villanyszerelőnek, akárhogyis, a lényeg, hogy zabos lett és nem úgy tűnt, mint aki mostanában tervez lehiggadni. És mivel ártatlanok kerülhetnek a dühének kereszttüzébe, muszáj voltam közbelépni, hogy keresztülhúzhassam üzelmeit. legalábbis, ez volt az elképzelés.
A valóság ezzel szemben úgy néz ki, hogy miként sólyom alakban berepültem a látóterébe, egy jól irányzott villámcsapás telibetalált mellkas környéken, én pedig úgy éreztem, mintha leírhatatlannak tűnő fájdalom cikázna végig minden egyes sejtemen, azzal a különbséggel, hogy ehhez az érzéshez már hozzá vagyok szokva. Sokan nem tudják rólam, de minden átváltozásom, minden egyes állati alakom hasonló érzéssel jár, így gyakorlatilag hozzászoktam már a fájdalomhoz, a kellemetlen fizikai érzésekhez. Olyannyira, hogy még az olyan erős képességekkel bírók előtt is képes voltam elrejteni ezeket az érzéseket, mint Raven. Tisztában vagyok azzal, hogy képes volna enyhíteni rajta, gyógyítani a fájdalmakat, de... a helyzet az, hogy amennyire szeretek az idegeire menni, amennyire igyekszek is mosolyt csalni az arcára, nem akarok sebezhetőnek, vagy gyengének tűnni. Pedig nem fér hozzá kétség, hogy az ő képessége jócskán felülmúl engem, de... ez ennél többről szól. Nem csak az ereje a dolog forrása, hanem az is, ami véleményem szerint elképesztővé, csodálatossá teszi. Noha nem is fér hozzá kétség, hogy mellette eltörpülök.
- Ez sunyi volt! - nyögöm fájdalmamban, miután egy újabb jól irányzott támadása immáron távolabb taszít, hátra tőle, neki egyenesen egy helyszínen parkoló autó szélvédőjének. Amikor apró patkánnyá változva mászok le a kocsiról, azt egy újabb csapás éri, minek nyomán az felrobban és löketével hátrarepít, neki egyenesen valakinek, mint később realizálom, egy sötét kapucnis hölgyeménynek.
- Raaee.... - csillan fel a szemem örömömben, miközb en a betonon fekve felpillantok rá. Csak éppen ahhoz kell egy-két másodpercnyi fáziskésés, hogy rádöbbenjek, sikerült kibillentenem Ravent az esésemmel egyensúlyából és immáron magamon tartom súlyát, szégyenlősen tartva kezeimet derekán.
- Mindig is tudtam, hogy leveszlek a lábadról! - vigyorgok önelégülten. Az már más kérdés, hogy ha zöld színem nem volna, paprikaszínű lennék mostanra.
Is it me, or are we getting our butts kicked?@
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Dark & Light - Gar & Rae
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yagami Light
» SAO extra fejezetek
» Yagami Light (Kira)
» Lány + Fiú + Sivatag = ???