There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Most történik
∇ 2019.01.04 - Jump City: Robotméhek támadták meg a belvárost. 3000 ember fertőzött, egy harmada már halott vagy haldoklik. Kijárási tilalmat rendeltek el.
∇ 2019.01.05 - Gotham City: A termőföld öntözővizét megfertőzték. Magas koncentrációjú idegméreg vegyült a vízbe. Batman minden erejével azon van, hogy reggel ne induljon be az automatikus öntözés.
Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Ha melletted ébrednék
by Lobo Yesterday at 2:13 pm
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Batman

Hero

Poison Ivy

Villain
Metropolis

Noname

Hero

Noname

Villain
Central City

Noname

Hero

Noname

Villain
Star City

Noname

Hero

Noname

Villain
Jump City

Noname

Hero

Poison Ivy

Villain
Atlantis

Noname

Hero

Noname

Villain
Top posting users this month
Sandra Wu-San

Faye Fairthorne

John Constantine

Dick Grayson

Song Taewon

Harleen Quinzel

Orin

Raven Roth

Conner Kent

Proinsias Cassidy

Music

Share | 

Zatanna Zatara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
2

TémanyitásTárgy: Zatanna Zatara   Pént. Jan. 11, 2019 4:18 pm

Zatanna ZAtara

kor
36 év

csoport/faj
Sorcerer

beállítottság

play by
Eiza González

megalkotás oka
Már régóta agyalok Zatannán, illetve egyszer be is regisztráltam, teljes értékű karakterként, de akkor visszamondtam. Most viszont, hogy van ez a Kérész rendszer, gondoltam, miért ne tegyek egy próbát így, hogy nincs rajtam akkora nyomás? Három nap győzködés Dorian userétől mondjuk kellett hozzá, hogy jöjjek. xD
Rövid történeted
Oh, kérlek, egy bűvész sosem fedi fel a titkait, nem igaz? A szemeddel láthatsz bármit, de nem értheted meg, mi hogyan történik. A mágia ilyen. Titkos és varázslatos, s én, mint bűvész… ezt azt hiszem, ki is használom. Az embereket képes vagyok teljesen elkápráztatni a „trükkjeimmel”, miközben ők nem is sejtik, hogy mindez mágia. Olyan mágia, melyet az apámtól tanultam – úgy értem, minden varázslat és trükk az ő nevéhez fűződik. Ő nyújtotta át nekem az alapokat, s mindezért roppant hálás vagyok. Az életem legfontosabb személye volt Ő.
S még valaki. Bizonyára hallottál már a sötét varázslatok mesteréről, ugye? Hát persze. John Constantine. Nem is tudom, mit kellene róla mondanom. Hogy érzelmeket ébresztett bennem? Igen. De hogyan lenne képes bízni egy magamfajta nő, egy olyan férfiban, mint Constantine? Még nem tudom, hogyan alakul a kettőnk története, viszonya, de azt hiszem, ideje felkeresnem őt újra.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: Zatanna Zatara   Hétf. Jan. 14, 2019 9:34 pm

Let's go, girl Very Happy

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Zatanna Zatara
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal