There's the whole Universe to have fun. Stay or run?
 

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fórum Kisokos
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Most történik
∇ 2019.01.04 - Jump City: Robotméhek támadták meg a belvárost. 3000 ember fertőzött, egy harmada már halott vagy haldoklik. Kijárási tilalmat rendeltek el.
∇ 2019.01.05 - Gotham City: A termőföld öntözővizét megfertőzték. Magas koncentrációjú idegméreg vegyült a vízbe. Batman minden erejével azon van, hogy reggel ne induljon be az automatikus öntözés.
∇ 2019.04.30 - Central City: A Testvériség eltakarító törekvései kudarcba fulladtak. Mind az Időtlen Szépség, mind a Vér Hordozója túlélte a gyilkossági kísérletet, azonban a város fizette meg ennek az árát. A nyomornegyed fele összeroppant a reá dőlő épülettől. Még zajlik a kutatás túlélők, illetve holtak után. Felújításról még csak nem is beszélnek.
∇ 2019.05.01 - Jump City: Valaki csúnyán elbánt a várossal. Méhek tucatjai gyilkoltak a belvárosban, felelőst még nem találtak minderre. Az érintett részt karanténba zárták, néhányan fogtak el robotméhet, mely segítség lehet egy ellenszerre, mielőtt majdnem 4 ezer ember pusztul el. Az idő most nagyon nem barát. UPDATE: Cyborg elbukott, a gyilkos méhek több száz ember halálát okozták, ellenszer még sehol, egy-két embernek talán sikerült elfogni egy-egy példányt. A városban hírzárlat van, a kórházak és a hullaház is tömve van.
∇ 2019.09.13 - Gotham City: Deathstroke megbízást kapott Ivy likvidálására s bár teljesen eliminálni nem tudta, de kellően sikerült megzavarnia a növénynőt ahhoz, hogy menekülnie kelljen. Ivy otthona porig égett, benne rakás zsoldos holttesttel készül a jövő termőföldjének amit azonban a Zöld anyja most nem tud figyelemmel kísérni. Slade nyomására egy ideig kénytelen Jump Cityben meghúzni magát, de ez nem jelenti azt, hogy világmegváltó terveit feladná... (játék kronológiailag ez után következik Jump city elesése a robotméhek által)

∇ 2020.03.14 - Amerika: Lila ködszerű anyag lepte el a városokat s bár fájdalom nélkül, de földre kényszerítette a lakosságot. Nem tűnik halálosnak, de senki sincs magánál, hogy biztosat mondjon.
Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák

» The Pact
Under that spell - Ivy & Onyx Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:50 pm

» Lena Luthor/Danvers
Under that spell - Ivy & Onyx Emptyby Lena Luthor Csüt. Dec. 23, 2021 9:41 am

» date night with puddin'
Under that spell - Ivy & Onyx Emptyby Joker Szomb. Okt. 23, 2021 9:23 pm

» Gondolkozok... Maria Poppy & Richard E. Wiley
Under that spell - Ivy & Onyx Emptyby Maria Poppy Szomb. Okt. 09, 2021 7:08 pm

» Stillwater Camp
Under that spell - Ivy & Onyx Emptyby Pamela Isley Csüt. Szept. 16, 2021 7:08 pm

» Archiválás kérése
Under that spell - Ivy & Onyx Emptyby Raven Roth Vas. Aug. 22, 2021 7:11 pm
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Slade
Villian
Metropolis

Név
Titulus
Central City

Faye
Hero
Star City

Név
Titulus
Jump City

Ivy
Villian
Atlantis

Név
Titulus
Top posting users this month
Music

Megosztás
 

 Under that spell - Ivy & Onyx

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Song Taewon


Song Taewon


Plecsnik :
Under that spell - Ivy & Onyx Origin12Under that spell - Ivy & Onyx Bushpi10Under that spell - Ivy & Onyx Oracle11Under that spell - Ivy & Onyx Two-fa11Under that spell - Ivy & Onyx Olipic10
Join date :
2018. Sep. 25.
Age :
28
Tartózkodási hely :
Central city
Hozzászólások száma :
30

Under that spell - Ivy & Onyx Empty
TémanyitásTárgy: Under that spell - Ivy & Onyx   Under that spell - Ivy & Onyx EmptyCsüt. Dec. 12, 2019 2:34 pm



Poison Ivy & Onyx
Az éjszaka az én terepem és ezt egyre kevésbé tudom letagadni. Egyértelműen az akaratom szerint mozognak az árnyékok, mindig beborítanak, mintha csak a gazdája lennék egy seregnyi szeretetéhes kutyának, akik nem képesek leszállni rólam. Nem mintha bajom lenne ezzel, mindennél jobb érzés egyedül róni az utcákat és a szembejövő emberek még csak egy pillantásra sem méltatnak, mert nem vesznek észre. Meg tudnám szokni ezt, csak nappal is.
De hogy mit keresek Gothamben ilyenkor...? Hát az egy remek kérdés, mert pontosan tudom, hogy mennyire veszélyes ez a hely. Tele van a legkülönfélébb gonosztevőkkel, és nem csak a késes rabló fajtával, hanem az egészen nagyágyúk is megfordulnak itt, mintha mágnes vonzaná őket ide. Vagy csak Batman létezésének ténye miatt gyűlnek ide. Leginkább egy öngerjesztő folyamatnak tudom elképzelni a helyzetet. Én pedig leginkább a város miatt jöttem, nem a jók és a gonoszok miatt.
Persze érdekes lenne látni valaki izgalmasat, de csak ha elég távolról nézhetem. Nem vagyok én öngyilkos hajlamú és hősként is csak egy szárnysegéd szintjén, ha lehetek. Csak éppen nekem nincsen igazi pártfogóm, aki meglátta bennem az árva tehetséget és a szárnyai alá vett, mert miért ne. Éppen csak nem vagyok árva és Maya adományán túl semmiféle hőstehetségem nincs. Amire most képes vagyok, az is csak rengeteg gyakorlás miatt megy, amit magamtól értem el.
El tudok már tűnni az árnyékok között, teljesen bevonni magam sötétséggel, mintha csak feketére festett tárgyat néznél, nem verődik vissza rólam a fény. Még rövidebb utakat meg is tudok tenni árnyékok között és valamennyire lebegni is, mintha csak nem lenne súlya testemnek. De így... ennyi. Verekedni sem tudok szóval elég bátor döntés volt Gothambe jönni egy hétvégére. És senki sem tudja, hogy itt vagyok.
Befordulok a következő sarkon és... Hoppá. Azt hiszem éppen egy illegális üzletbe sétáltam bele és a közepén Poison Ivy áll, ami nem éppen szerencsés. Fejek fordulnak felém, nincs olyan, hogy nem vettek észre, még ha rejtőzködöm is. Shit.

outfit@music
Vissza az elejére Go down
Pamela Isley


Pamela Isley


Plecsnik :
Under that spell - Ivy & Onyx Origin12Under that spell - Ivy & Onyx Bushpi10Under that spell - Ivy & Onyx Oracle11Under that spell - Ivy & Onyx Baaatp10Under that spell - Ivy & Onyx Two-fa11Under that spell - Ivy & Onyx Batsyp10Under that spell - Ivy & Onyx Olipic10Under that spell - Ivy & Onyx Sladep10Under that spell - Ivy & Onyx Versen10Under that spell - Ivy & Onyx Vzer10Under that spell - Ivy & Onyx Dcnofa10
Join date :
2018. Mar. 18.
Age :
33
Tartózkodási hely :
Gotham City
Hozzászólások száma :
117

Under that spell - Ivy & Onyx Empty
TémanyitásTárgy: Under that spell    Under that spell - Ivy & Onyx EmptyVas. Márc. 08, 2020 5:52 pm



J.C. & P. I.©
I'll curl your toes...
Miután Slade teljességgel a földdel tette egyenlővé a kertemet, nem volt kérdés, hogy elhagyom Gothamet. Bosszúra szomjaztam, de az időzítés a lehető legrosszabb volt. Megváltoztak a prioritások. Most a lehető legfontosabb az volt, hogy eltűnhessek Gothamből, méghozzá minél gyorsabban. Tudtam is ehhez a megfelelő embert, ugyan időbe telt, mire a nyomára bukkantam.
Minden a terv szerint alakult. Az éj leple alatt találkoztunk, a diplomás szakember pedig mit sem sejtett róla, ki keresi a szolgálatait. Egy darabig simán ment minden ― mint fuldokló hal a vízben ― de végül összecivakodtunk a pénzen. Mindig a pénz az oka mindennek.
Kés csillant a holdfényben, de egy gyermekem egy fás szárú, vékonyka kis lián képében gyorsabban tekeredett a támadó nyakára. Rút mosolyra görbültek az ajkaim, különösen ahogy válogatott szitkok árját vágták a fejemhez, ám ekkor váratlan dolog történt.
Az árnyas kis sikátorba betévedt egy egyszerű járókelő, áldozatom, illetve az én tekintetem is egyszerre szegeződött a pórult járt fiókára.  
― Megállj! ― dörrentem fenyegető mezzo-mon a jelenet kellős közepébe betoppanó idegen felé, és anélkül, hogy az előző delikvens gégéjének szorításából engednék, szabad kezemmel a dekoltázsom mélyébe nyúlok, felmarkolok ott valamit, majd egy elegáns mozdulattal az idegen felé fújom gyengéden. ― Nem mész sehová.
A feromon szinte azonnal hatni kezdett, és a vírusokhoz hasonlatosan épp, hogy körbe nem röhögték a fél arcot takaró sálat. Ha egyszer belélegezték, azonnal kifejtette a hatását. Az idegen se volt ez alól kivétel, hamarosan szivárvány színű pókhálókat, tarka, játszótéri macskákat és színes szerpentineket kezdhetett el látni.
― Veled később számolok ― intéztem a korábbi kurafi felé, ahogy elengedtem, az pedig szinte egyből el is iszkolt.
Magam pedig az épp szépeket látó szerencsétlen elé léptem, gyengéden, de erélyesen megragadva az állát, jobbra, majd balra fordítgatva megszemléltem, miféle halat fogtam.
― Upsz. Azt hiszem, ezt egy liliombibényit túlzásba vittem. Sajnálom, kedves. De legalább szépeket látsz.  

Szószám: 302 szó | 命に嫌われている。| Megjegyzés: Lehetőleg nem 2 napon belül kérem vissza x'D


Vissza az elejére Go down
 
Under that spell - Ivy & Onyx
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Universe FRPG :: Játéktér :: Gotham-
Ugrás: