There's the whole Universe to have fun. Stay or run?
 

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fórum Kisokos
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Most történik
∇ 2019.01.04 - Jump City: Robotméhek támadták meg a belvárost. 3000 ember fertőzött, egy harmada már halott vagy haldoklik. Kijárási tilalmat rendeltek el.
∇ 2019.01.05 - Gotham City: A termőföld öntözővizét megfertőzték. Magas koncentrációjú idegméreg vegyült a vízbe. Batman minden erejével azon van, hogy reggel ne induljon be az automatikus öntözés.
∇ 2019.04.30 - Central City: A Testvériség eltakarító törekvései kudarcba fulladtak. Mind az Időtlen Szépség, mind a Vér Hordozója túlélte a gyilkossági kísérletet, azonban a város fizette meg ennek az árát. A nyomornegyed fele összeroppant a reá dőlő épülettől. Még zajlik a kutatás túlélők, illetve holtak után. Felújításról még csak nem is beszélnek.
∇ 2019.05.01 - Jump City: Valaki csúnyán elbánt a várossal. Méhek tucatjai gyilkoltak a belvárosban, felelőst még nem találtak minderre. Az érintett részt karanténba zárták, néhányan fogtak el robotméhet, mely segítség lehet egy ellenszerre, mielőtt majdnem 4 ezer ember pusztul el. Az idő most nagyon nem barát. UPDATE: Cyborg elbukott, a gyilkos méhek több száz ember halálát okozták, ellenszer még sehol, egy-két embernek talán sikerült elfogni egy-egy példányt. A városban hírzárlat van, a kórházak és a hullaház is tömve van.
∇ 2019.09.13 - Gotham City: Deathstroke megbízást kapott Ivy likvidálására s bár teljesen eliminálni nem tudta, de kellően sikerült megzavarnia a növénynőt ahhoz, hogy menekülnie kelljen. Ivy otthona porig égett, benne rakás zsoldos holttesttel készül a jövő termőföldjének amit azonban a Zöld anyja most nem tud figyelemmel kísérni. Slade nyomására egy ideig kénytelen Jump Cityben meghúzni magát, de ez nem jelenti azt, hogy világmegváltó terveit feladná... (játék kronológiailag ez után következik Jump city elesése a robotméhek által)

∇ 2020.03.14 - Amerika: Lila ködszerű anyag lepte el a városokat s bár fájdalom nélkül, de földre kényszerítette a lakosságot. Nem tűnik halálosnak, de senki sincs magánál, hogy biztosat mondjon.
Chatbox
Oldalunk
Legutóbbi témák

» The Pact
Play date Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:50 pm

» Lena Luthor/Danvers
Play date Emptyby Lena Luthor Csüt. Dec. 23, 2021 9:41 am

» date night with puddin'
Play date Emptyby Joker Szomb. Okt. 23, 2021 9:23 pm

» Gondolkozok... Maria Poppy & Richard E. Wiley
Play date Emptyby Maria Poppy Szomb. Okt. 09, 2021 7:08 pm

» Stillwater Camp
Play date Emptyby Pamela Isley Csüt. Szept. 16, 2021 7:08 pm

» Archiválás kérése
Play date Emptyby Raven Roth Vas. Aug. 22, 2021 7:11 pm
Statisztika
Hatalmi Harcok
Gotham

Slade
Villian
Metropolis

Név
Titulus
Central City

Faye
Hero
Star City

Név
Titulus
Jump City

Ivy
Villian
Atlantis

Név
Titulus
Top posting users this month
Music

Megosztás
 

 Play date

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Amor


Amor


Plecsnik :
Play date Origin12Play date Bushpi10Play date Oracle11Play date Olipic10
Join date :
2019. Oct. 01.
Tartózkodási hely :
Gotham
Hozzászólások száma :
14

Play date Empty
TémanyitásTárgy: Play date   Play date EmptyHétf. Júl. 27, 2020 11:13 am

Vattacukor és éget popcorn illata úszott a levegőben, összekeveredve az egymást túlharsogó gyerekek és felnőttek zsivaját. Az évszakhoz képest szokatlanul meleg időjárás tömegeket vonzott a szabadba bőséges bevételt biztosítva a vidámparknak.
A színkavalkád közepén ücsörgő fiú épp egy újabb élénk vörös színben pompázó szív alakú lufit durrantott ki az árus háta mögött. Egyszerűen gyűlölte a Valentin napot. Persze miért is kedvelné épp azt az ünnepet aminek hatására az első dolog ami megjelenik a legtöbb ember lelki szemei előtt a neve hallatán az egy púfok kis angyalka szívecskés nyilakkal. Így is az övé a világ legbénább munkája olyan nagy kérés lenne, hogy ne tegyék még kínosabbá?
Az utcákat ilyentájt rendre elárasztották a gyomorforgatón rózsaszín giccsbe csomagolt édességek, plüssmacik és túlméretezett virágcsokrok. Egyszóval minden amitől a rosszullét kerülgette. A jelenség ellen azonban ő sem tehetett többet mint az ízléstelen dekorációk rongálása (a nap talán egyetlen fénypontja volt minden évben kalapáccsal porrá törni a gipszből öntött zseb Cupidókat) és természetesen a 24 órás sztrájk. Lehet akármilyen romantikus a Valentin nap ha rajta múlik ezen a napon senki sem lesz szerelemes. Amúgy is rossz kedve van miért kéne még dolgoznia is?
A hangulatán pedig sem az ölében helyet foglaló hatalmas  adag pattogatott kukorica, sem az árus komikusan vörös arca nem tudott javítani. Utóbbi még viccesebb neki tűnt amikor rájött, hogy a nagydarab fickó egyenesen felé tart. 
- Mégis mit képzelet mit csinálsz itt? -
- Meg szabadulok az szeméttől.- Vetette oda olyan hangsúllyal mintha csak a cipőtalpára ragadt kosszal beszélne. A férfi ormótlan tenyere magasba lendült neki pedig ideje volt átgondolni a helyzetét. Akármit is tesz az alsó hangon is legalább húsz halandó szeme láttára fog megtörténni. Nem éppen szerencsés, ráadásul túl sok nyűggel járna elhitetni az emberekkel mit nem láttak. Jó pofizni azonban végképp nem volt kedve így ez a lehetőség is ugrott. Maradt tehát a harmadik vagyis a futás.
Legalább öt kisgyereket felborított és három virslis kocsin ugrott át miközben keresztül vágott a tömegen nyomában a felbőszített árussal. Végül egy szerencsésen az útjába kerülő vészkijárati ajtó mentette meg. Megkönnyebbülten dőlt neki a nyílászárónak örülve, hogy végre levegőhöz juthat. Boldogsága azonban nem tartott sokáig. Egészen pontosan addig amíg alaposabban szemügyre nem vette hová is került. A helyiségben lágy piros színben világító lámpák teremtettek kellemes félhomály, nem sokkal előtte pedig egy mesterséges folyó hömpölygött. Amikor pedig meghallotta a hangszórókból sugárzott agyrohasztóan nyálas dallamot már biztos volt benne, hogy sikerült megtalálnia a szerelmesek alagútját. Lehetne ennél is rosszabb?
Vissza az elejére Go down
Dante


Dante


Plecsnik :
Play date Origin11Play date Bush10Play date 34874410
Join date :
2020. Jun. 26.
Tartózkodási hely :
Sehol és mindenhol
Hozzászólások száma :
3

Play date Empty
TémanyitásTárgy: Re: Play date   Play date EmptySzer. Júl. 29, 2020 5:43 pm

MMMMM... Imádom a fagyit.  Kevés ehhez fogható földi csoda van amiért ennyire élek halok. Csak ne lenne ekkora sor a bolt előtt. Meg ennyi undorítóan jókedvű ember. Komolyan itt ma mindenkinek fülig ér a szája. Rájuk se bírok nézni, nem hogy sorba álljak. Miért is vagyok tulajdonképpen itt? Ülök a sikátorban kezemben a csokifagyival és jön a zaj. - Anyaaaaaa! - Igen... ez a kislány akitől elvettem a fagyit és mint egy kopó valahogy megtalált és épp jelenetet rendez. Hogy lett ilyen kis nyomozó? Miért egy kukán ülve fagyizok? Jobban körülnézve egy kukán, benne egy feldarabolt kurvával és vérnyomok vezetnek a cipőmig. Hmmmm... úgy fest az alkohol mégis csak hat rám. Mentális napló. Kedves naplóm, tegnap istenesen berúgtam. Ejj ez a kölyök egyre hangosabb.
- Szeretnél egy kiskutyát? - Varázsige varázslat nélkül, mégis csendet hoz és kerek boldog szemeket, amikre visszamosolygok. - Igeeeeen! - Tündéri a válasza, hát kapjon kiskutyát. Visszapillantok a hullára és csettintek majd hagyom, hogy átjárja az elemi káosz. Az élettelen test inai szakadnak, húsa megvadul és elfeketedik. Szép orgánumban ropognak csontjai és parányi vádlóm azért elbizonytalanodik. Nem tudja, hogy készül a kiskutyája, de ez olyan mint a bolti parizer. Jobb ha nem látod mert elmegy az étvágyad. Végül egy gyönyörű, fényes szőrű labradorkölyök lesz a darabokból, olyan 6-7 hónapos méretű. Kiveszem a szemétből és a kezébe adom.
- Tessék aranyom. - A kislány szemei tündökölnek, ajkai megremegnek és megöleli a játékosan vakkantó kutyát. Aztán az eb feje szétnyílik mint egy rózsa kb 4000 fogat rejtve magában körös körül és egyetlen gyors harapásból letépi és elnyeli a gyermek fejecskéjét.
Nézem a remegő hullát és meg is szólítom. - Tanulság... ne baszogass amíg nem ittam kávét. Főleg másnaposan. - Megüt a realizáció és az orrnyergem dörgölöm. - OOO... Én butus. Kévézni akartam. Nem is szeretem a fagyit. - Dobom a tetemre ezt a csokis förmedvényt, a kiskutya meg a testtel együtt felfalja és elmegy valamerre. Hmmm pedig nem volt rossz íze. Lehet még is szeretem?  Kell az a kávé... hopi.. csupa vér vagyok. Akkor, először is saját testemre koncentrálok és pár röpke pillanata elemi valómmá válok. Kavargó sötétség véletlenszerű szervek burjánzása és földöntúli vérfagyasztó hangok egyvelege, majd újraformálom testem és a ruházatom, ezúttal vér nélkül.  Megigazítom a cilinderem és irány valamerre, ahol van kávé.
2 órával később.
Bezárom magam mögött az ajtót. Ez ... ez a vég. Mi a bánat történt? Mindenhol enyelgő párok! Love is in the air... én meg vért hányok. Nem, ez nem hasonlat. Fekete ragacsot köhögök fel ami egy darabig vonaglik a betonon majd lábakat növeszt és visítva elszalad. Ő legalább boldog.
Huh... na szedjük össze magunkat hova keveredtem. Jééé van nálam kávé! Starbucks? Na épp ideje volt. Belekortyolok és ez isteni. Tovább sétálok és már ki is köpöm az egészet, még a szemem is tikkel.
Víz... csónakok, szívecskék, és turbékoló gerlepárok. 3...2...1... és elengedem az erőm.
Sikolyok és hörgés veszi át a szerelmes sugdolózások hangját én pedig tovacsónakázok új hajómon ami 3 párocska egybe fúzionált teste hattyúformába. Kilóg egy két borda és csigolya. A madár arca a hat személy egybegyűrt képe úgy 7 szemmel 2-3 szájjal amik halkan valamit panaszkodnak. Szóval jó kis mix. Tetszetős. Dúdolászva úszok tova mikor megint egy gyereket látok meg. Eh....
- Pssszt öcskös. Akarsz egy kisutyát? -
Vissza az elejére Go down
 
Play date
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» date night with puddin'

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Universe FRPG :: Játéktér :: Star City-
Ugrás: