There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Célkeresztben - Joker és Slade
by Joker Yesterday at 10:34 pm

» 1. Minikaland - ismertető és jelentkezés
by Lobo Vas. Ápr. 22, 2018 9:06 pm

» Kész vagyok!
by Dwarfstar Vas. Ápr. 22, 2018 6:42 pm

by Dwarfstar Vas. Ápr. 22, 2018 6:41 pm
Statisztika
Top posting users this month
Zatanna Zatara

John Constantine

Andrej Volkonov

Eric Needham

Pamela Isley

Sandra Wu-San

Slade Wilson

Alkotó

Lobo

Joker

Music

Share | 

Célkeresztben - Joker és Slade

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Célkeresztben - Joker és Slade   Szer. Ápr. 04, 2018 5:40 pm

Assassin: Deathstroke

Target: Joker ©️️️️

Az a tény, hogy a világ egyik legkeresettebb bérgyilkosa vagyok nem jelenti automatikusan azt is, hogy a legfoglalkoztatottabb képviselője vagyok a szakmámnak.
A jól végzett munka jobb reklám, mint bármelyik szépen megszerkesztett honlap a Dark Weben. Én pedig nagyon jól végzem a munkámat. Arról már nem is beszélve, hogy eljutottam arra a szintre, amikor egy megbízás árából képes lennék biztosítani az egész hátralévő életem kényelmét és még az unokáim unokáinak is ki tudnám fizetni az egyetemi képzését.
Ezért is tehetem meg, hogy válogassak a megbízók és célpontok között.
Ugyan a jogom megvan rá, hogy önhitt legyek, de az egomnak kevés beleszólása van abba, hogy miként döntök, ha kapok egy felkérést.
A legtöbb politikai gyilkosságra manapság már csuklóból nemet mondok.
Megölni egy diktátorocskát, vagy ellenzéki vezetőt olyan piszlicsáré megbízás, amire már ujjgyakorlatként sem tudok tekinteni, annyira rutin feladat lenne.
Az ilyeneket inkább meghagyom Lawtonnak.
A választott szakma hosszútávú sikeres művelésének két fontos feltétele van:
Mindig keressük a szakmai kihívásokat és szeressük azt amit csinálunk. Anélkül nincs értelme semminek.
Pont emiatt olvastam el legalább hatszor azt az e-mailt, amit a Dark Weben használt fiókomra kaptam.
Bár nem volt olyan kaliberű feladat, mint a Titánokkal való hadakozás, mégis olyan célponttal állt elő az ismeretlen megbízóm, aminek egyszerűen nem lehet ellent mondani.
Nem a nehézsége, vagy a bonyolultsága miatt, bár el kell ismernek, hogy a lőfegyverek mellőzéének kérése igencsak csábító kihívással kecsegtet.
Egyszerűen nem minden nap keresik meg azzal az embert, hogy ölje meg Gotham legelvetemültebb félnótását.
Már maga a megbízás is elég érdekes ahhoz, hogy elvállaljam, de siker esetén olyan döfést tudnék bevinni a Sötét Lovagnak is, ami komolyan megrázná a bűnüldözéshez való viszonyulásának alapjait.
Nem hiszem, hogy jól viselné a tényt, hogy megszabadítanám az egyik legnagyobb ellenlábasától. Talán még a bosszú esztelen gondolata is megfordulna a fejében.
A megbízónak szánt válasz levelet pillanatok alatt legépelem, majd nekilátok az adatgyűjtésnek.
Jokerről azt mondani, hogy kaotikus és nehezen kiszámítható, olyan mintha Muhammed Alira azt mondanám, hogy nagyot tud ütni. De ennek ellenére kell legyen valamilyen mintázat és motívum a cselekedeteiben, ami alapján rá tudok jönni, hogy az anarchián kívül mi hajtja. Ezzel pedig akár lépéselőnybe is kerülnék....

I'm called Deathstroke.

It's a bit flamboyant. I like it.
Music
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Célkeresztben - Joker és Slade   Vas. Ápr. 08, 2018 9:45 pm

Nincs is jobb annál, mint kiszakadni az unalmas hétköznapokból. Na nem, mintha nem lenne jó folyamatosan hadakozni Batman-nel, de azért néha kell a változatosság. Persze nem arra gondolok, hogy jó útra térek és lelépek valahová kirándulni. Na nem, arról szó sem lehet. Inkább keresek magamnak egy új játszótársat.
Így jutok el a Dark Webre, ahol számos hasznos dolgot lehet találni. Percekig csak böngészgetek, keresem a legmegfelelőbb lehetőséget egy kiadós szórakozásra. Majd hamarosan támad egy zseniális ötletem. Tárcsázok egy számot, majd bemondom a telefonba a szükséges kódokat. Ezt követően átkapcsolnak egy másik számra, ahol újabb kódokat kérnek. Amikor ez is meg van, egy harmadik hely következik. Újabb jelszó következik, majd két csöngés. Végül egy fiatalos női hang szólal meg.
- Miben segíthetek? - kérdezi, mire köhintek egyet.
- Szeretnék leadni egy megbízást - mondom.
- Adja meg a célpont nevét és a vérdíj értékét!
- A név: Joker. A vérdíj legyen tíz millió, viszont ez ne legyen nyitott. Egyetlen személyt szeretnék felbérelni, azt a Deathstroke nevezetű bérgyilkost.
- Máris intézem.
Ezután rövid ideig csak a billentyűzet kattogását hallom. A nő valószínűleg most készíti el a megbízatás hivatalos verzióját. Majd egyszer csak abba marad a kattogás és egy köhintést követően újra megszólal a hang.
- Van esetleg bármilyen kikötése feladatot illetően? - rövid szünet, hiszen agyalok. Majd hamarosan egy vigyor kíséretében szólalok meg.
- Nem használhat lőfegyvereket, élve kell elkapni! Második megjegyzésnek pedig írja be, holnap este a célszemély a Miller Kikötőben lesz az egyik raktárépületben. Más megjegyzés nem lesz!
Ezt követően még elintézem a szükségem munkálatokat, majd leteszem a kagylót. Hamarosan bejön az egyik emberem, de nem szólal meg.
- Szólj a fiúknak, van egy kis melóm számotokra! Meg kell keresnetek valakit...

Másnap este
A Vasöklűek mind összegyűltek, hogy beolvadjanak a csapatomba. A raktárépület gyér világítása mellett éppen csak látom az arcukat. Mind be vannak rezelve, hisz úgy tudják, valamilyen őrült dolgot kell teljesíteniük.
- Jóóóó estét Uraim! - köszöntöm őket. - Mind tudják, hogy miért vagyunk itt, ugye?
A kérdésemre nem érkezik válasz, így odalépek a legközelebbi emberhez, majd elhaladok a bandatagok előtt és megnézem őket magamnak.
- Nem is olyan régen végeztem a bandavezérrel és átvettelek titeket. Azonban hátra van még a beavatás. Készen álltok? - kérdezem, mire csak kisebb dörmögéssel felelnek.
- Azt kérdeztem, készen álltok?! - kiáltok rájuk, mire mindannyian azt üvöltik:
- IGEN!!!
Már csak egy dolog van hátra, de a vendég még nem futott be.

Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Célkeresztben - Joker és Slade   Hétf. Ápr. 09, 2018 5:20 pm

Target: Joker ©️️️️

Nagy meglepetésemre a megbízó megadja a célpont holnap esti tartózkodásának pontos helyét is, valamit az átadás helyét is.
Ez az információ arra utal, hogy valaki olyan küldte a megbízást, akinek személyes kapcsolata van a Jokerrel. Talán az egyik rivális bandavezér, vagy a bandája egyik magasabb beosztású tagja, aki kezdi megelégelni a főnöke szeszélyeit.
Az áldozat kiszámíthatatlan és kaotikus jellemét figyelembe véve, azt
az eshetőséget sem szabad kizárnom, hogy saját magára tűzött ki vérdíjat. Bár ennek a cselekedetnek a motivációjára semmilyen formális logikát használva nem tudok rájönni.
A kutatómunkám során felfedezem, hogy a célpont mostanság átvette a Vasöklűek nevű, korábban a triádhoz tartozó banda felett az irányítást. Régimódi, kínai gengszterek, akiknek még fontos az, hogy ne csak pisztollyal tudják megvédeni magukat.
Egy kis nehezítő tényező, de nagyon nem fognak lelassítani. Bemelegítésnek éppen jók lesznek.

Másnap nem strapálom agyon magam a felkészüléssel.
Természetesen nem veszem félvállról a felszerelés ellenőrzését, de nagyban megkönnyíti a dolgomat, hogy nem kell törődnöm a lőfegyverekkel. Így csak a kardom élezésével és a botom teleszkóp-mechanikájának az ellenőrzésével kell törődnöm a páncélom szokásos generálozása mellett.
A képességeim szinten tartását sem lazsálom el, még annak ellenére sem, hogy a mai nap folyamán bevetésre megyek. A gyors regenerációs képességeim lehetővé teszik, hogy ugyanolyan intenzitással és mennyiségben tudjam végezni a napi edzésmunkámat, mintha csak egy átlagos szabadnapomon edzenék.
Már a megadott időpont előtt egy órával ott vagyok a helyszínen és felmérem a terepet.
A gyülekező Vasöklűek számából ítélve a Joker most akarja "hivatalosan" is átvenni a hatalmat a banda felett.
Ismerve, hogy milyen kifacsart logika alapján működik az elméje, egyre inkább valószínűnek tartom, hogy ő küldte a megbízást abból a célból, velem tesztelje le az újdonsült verőembereit.
Amint megérkezik rögtön akcióba is lendülök.
Nem finomkodok a lopakodással, az egyik tetőablakot betörve ugrok rá az a legkomolyabb veszélyt jelentő Vasöklűre.
A zuhanás adta plusz lendület olyan erőt a támadásomba, ami felér egy teherautóval való frontális találkozással. A fickó vállöve ripityára törik, miután készületlenül éri a becsapódás, a feje pedig nagyot csattanva koccan a betonon.
A növekvő vörös tócsa a tarkója körül nem sok jót sejtet.
Kigurulom az esést, majd a botomat magam elé tartva megnyomom a teleszkóp kioldó gombját.
A fegyver egy tizedmásodperc alatt megnégyszerezi a hosszát. Adok egy kis időt arra, hogy összeszedjék magukat, miközben a szememet a célpontra szegezem.
Nem kezdek bele keménykedő szövegek mantrázásába. Amatőr és hozzám méltatlan viselkedés lenne.
Úgy is kitalálták már, hogy miért lehetek itt....

I'm called Deathstroke.

Music

Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Célkeresztben - Joker és Slade   Kedd Ápr. 10, 2018 10:41 pm

Deathstroke és Joker
@

Minden szem rám szegeződik, várják a feladatot amit eléjük állítok hamarosan. A beavatási próba... na meg a nagy francokat. Hehehehe... Majd hirtelen a madárka berepül a kelepcébe. Mínusz egy ember, nagyszerű.
- Áh a híííres Deathstroke! Csak nem csatlakozni szeretnél hozzám? - kérdezem, majd röviden kuncogok.
- Uraim, itt az idő, hogy megmutassák milyen fából faragták önöket. Végezzenek ezzel a bérgyilkossal!
Ezt követően a bandatagok nem hezitálnak túl sokat, azonnal neki esnek. Sajnos lőfegyver nincs náluk sem, de azért néhány kés, baseball ütő és hasonló közelharci nyalánkság így is előkerül. Az eredményt viszont nem várom meg.
Amint megindul a csetepaté, elrohanok a legközelebbi ajtó irányába, ami a gyár egy másik pontjára vezet. Egy kisebb csomagolóba, ahol három emberem várakozik. Az egyik egy Uzi-t nyom a kezembe, majd mind pisztolyt rántanak. Bólintok egyet, majd keresztül rohanok a csomagolón és újabb ajtót hagyok el.
Ekkor már egy sokkal nagyobb csarnokba érek. Különböző lomokkal van tele a hely, ráadásul az egész végében van két nagyobb tartály. Nem tudom régen milyen folyadékot tartottak bennük, de számomra nagyon is jól jöttek a méregkutyuláshoz. Gyorsan fedezékbe húzódom, majd várok. Ha bárki kinyitja az ajtót, azonnal tüzet nyitok!

Hail the Apocalypse

Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Célkeresztben - Joker és Slade   Szer. Ápr. 11, 2018 9:01 pm

Target: Joker ©️️️️️

Az eddigi események annak ellenére alakulnak a tervezettek szerint, hogy Joker híresen kiszámíthatatlan.
Bár rám nem feltétlenül jellemző, hogy a célpontomat ilyen direkt és figyelemfelkeltő módon közelítsem meg, a támadás ezen variációjának következményeivel is számoltam.
Nem tagadom, hogy élvezni fogom azt a kis testmozgást, amit ezeknek a magukat harcosnak képzelő suhancoknak a megleckéztetése fog jelenteni, de munkaügyben jöttem, így rövidre kell majd zárnom az esetleges harcot.
Mármint akkor, ha Joker nem áll elő egy teljesen váratlan húzással, ami ellent mond minden logikának.
Úgy tűnik megérte az a sok fáradtság, amit a hírnevem építésébe fektettem. Legalábbis a bohóc felismer, bár nem tudom milyen logika alapján gondolja azt, hogy szeretnék egy lenni a nem éppen tisztességesen megfizetett verőlegényei közül.
Még lehetséges opcióként tekintek arra, hogy ő a megbízóm. Bár néhány utcai vagányt tűzpróba gyanánt nekem ereszteni kicsit költséges mulatság. Arról nem is beszélve, hogy ha egy kicsit önérzetesebb lennék még sértve is érezném magamat egy ilyen gyatra kihívás láttán.
Kicsit furcsállom, hogy Joker arra biztatja a Vasöklűeket, hogy essenek nekem. Ez a lépés nem vall egy kiszámíthatatlan és kaotikus elmeháborodottra, sokkal inkább egy számító és saját bőrét féltő maffiózóra.
Egy kicsit csalódtam, de ebbe fog beleszakadni a szívem.
Nem érzem szükségét annak, hogy bármit is szóljak. A szájkaratét megtartom azoknak, akiknek a szövegeléssel próbálják meg kompenzálni a hiányzó önbizalmukat, vagy rettenetesen ragaszkodnak a morális szempontból "helyes" elveikhez.
Joker szavaira elkezdenek körözni körülöttem a Vasöklűek, amitől úgy érzem magam, mintha egy Bruce Lee filmbe keveredtem volna.
Ezek a balfácánok tényleg azt hiszik, hogy néhány baseball ütővel, meg egy kis utcai tapasztalattal egy az egy ellen le tudnak nyomni egy prométheum páncélos bérgyilkost, aki negyven éve gyűri az ipart.
Jokerre szegezem a tekintetem, miközben az első nekem szánt csapást megakasztom. Bár nem tudom, hogy lehet-e védekezésnek hívni azt, amikor egy pördülő rúgással egyszerre töröm ketté a fejemet célzó baseball ütőt és rúgom nyakon a sporteszköz tulajdonosát. Nem fogom vissza magam, így a támadásom egy hangos reccsenés kíséretében elég természetellenes pózba kényszeríti a bátor, de botor utcai vagány nyakát.
Nem vesztegetem az időmet arra, hogy figyelmeztessem a többit. Akinek van esze közülük úgy is rájön, hogy nem érdemes kekeckedni velem.
Kilövök abba az irányba amerre Joker menekült és aki elém áll, azt egy jól irányzott csapással eltüntetem az utamból.
Az ajtóhoz közelítve nem lassítok le. Bár kicsit túlzó és elhamarkodott csak úgy átrohanni egy bezárt ajtón vállalom a kockázatot.
Taktikailag előnyöm származik ebből, ha az áldozatomhoz hasonlóan kiszámíthatatlanul viselkedek, mivel így olyan manővereket hajthatok végre, amire nem készült fel.
Ez jár némi előre be nem kalkulált rizikóval, de nem véletlenül hordok egy egész testet védő szupererős páncélt.
Rohanás közben ráfordulok az ajtóra és a jobb vállammal belököm.
A nyílászáró zsanérostól szakad ki a félfából és néhány méter zuhanás után a padlón ér földet.
Ideje kézre kerítenem a célpontomat....

I'm called Deathstroke.

Music

Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Célkeresztben - Joker és Slade   Hétf. Ápr. 16, 2018 11:22 pm

Deathstroke és Joker
@

Mivel elhagyom a korábbi helyet, csak a hangok alapján tudom megítélni mi is történik odaát. Azok pedig nem sok jót mondanak. Így hát nincs más hátra, várok.
- Chaj, hol vagy már? - szólalok meg. - Hol vagy? Nem érek rá egész este...
Ahogy mérgelődök, hirtelen kiszakad az ajtó a helyéről és meglátom a betolakodót. Azonnal megeresztek felé egy sorozatot, de csak vaktában, egyáltalán nem célzok. Esélyes, hogy el sem találom, bár ki tudja....
- Vááhááhááháááá! - kezdek hisztérikus nevetésbe, majd megteszek pár lépést felé. - Fel a kezekkel hapsikám!
Ha engedelmeskedik, akkor csak rászegezem a fegyvert, de ha nem, akkor újabb sorozatot lövök ki vaktában.
- Mi a fenét akarsz itt? He?! - a kérdésemet újabb sorozat követi. - Azt hiszed, csak úgy minden bejelentés nélkül zavarhatsz? Azok ott nagyon jók lettek volna a piti munkákra. Erre jössz és elintézed őket?! Ezt még nagyon, nagyon, naaaaaagyon megbánod!
Ekkor újabb sorozatot lövök ki az irányába, majd ahogy kiürül a tár, csak kattanást lehet hallani. Határozottan a fickóra tartom a fegyvert, majd újabb lövéssel próbálkozom. KLIKK
- A francba... - szólalok meg. - Azt hiszem, ezt az egész izét megbeszélhetnénk.
Persze nem várom meg, hogy bármit csináljon. Egyszerűen csak hozz vágom az Uzit, majd próbálok elrohanni előle.
- Úgysem kapsz el! - kiáltom menekülés közben.
Próbálok úgy elrohanni előle, hogy a lehető legtöbb dolgot az útjába lökjem. Az irány pedig egyszerű: a csarnok vége, ahol a tartályok vannak.

Hail the Apocalypse

Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Célkeresztben - Joker és Slade   Kedd Ápr. 17, 2018 10:40 am

Target: Joker ©️️️️️

Nem kell sokat várnom arra, hogy megkapjam a fogadó ajándékokat, néhány sorozatnyi golyó formájában. A golyók elsüvítenek mellettem, de még csak súrolni sem súrolnak.
A lövések esetlegessége azt sugallja, hogy a támadás a figyelemfelkeltést szolgálja és nem ártó szándékú. Nos ha harcról van szó, akkor engem nem kell kétszer felkérni a táncra.
Joker figyelmeztetésével mit sem törődve, céltudatosan indulok meg felé, minden lépésemet kimérve.
Nem kenyerem a színpadiasság, de a tapasztalataim alapján ilyen távolságból már bárki talál akár vaktában lövöldözve is. Egy ilyen helyzet tökéletes arra, hogy mindenféle kakaskodás és farokméregetés nélkül a tudtára adjam, hogy nem a páncélomat nem hatják meg a töltényei.
A gépfegyverből kiröppenő golyók szikrákat vetve kapnak gellert a páncélom különböző részein.
Számítottam arra is, hogy a fejemet is találat érheti, így már korábban ráfeszítettem a nyakizmaira, hogy stabilizáljam a koponya helyzetét. Emiatt nem bicsaklik nagyon hátra a fejem, amikor a töltény nekiütközik a masszív prométheum sisaknak.
Megállok tőle tíz lépés távolságban, lehetőséget biztosítva arra, hogy ismét megbizonyosodjon a golyóállóságom tényéről.
Joker él is vele és újabb hasztalan kísérletet tesz rá, hogy meglőjön.
- Ne vedd magadra, de megbízásom van rád. - hallatszik a hangom a sisak alól - Semmi személyes, de az üzlet az üzlet.
Újabb sorozat golyó, újabb szikraeső. Ez nem az ő napja.
Már így is túl sokat játszadoztam vele. Ideje pontot tenni az ügy végére.
Újabb lövéssel próbálkozik, de a fegyver hangos kattogással jelzi, hogy már nincs mit útjára engednie. Egy utolsó, nem várt kísérletként az uzi-t felém hajítja.
Ilyen távolságból egy ekkora tárgyat elkapni még bemelegítésnek sem számít az én fogalmaim szerint. A kezem átlag ember számára alig követhető gyorsasággal lendül és félre csapja a felém repülő géppisztolyt.
Joker sarkon fordul és mindent felborogatva nekikezd rohanni, miközben egy óvodás érettségével próbál sértegetni. Kezd végre kibújni a szög a zsákból és végre láthatom azt a kiszámíthatatlanságot, ami a védjegye ennek a flepnisnek.
Egy fél másodpercig felmérem, hogy miket hajigálhat még az utamba és ennek megfelelően kikövetkeztetem a mozgásának változásait.
A teleszkópos botomon megnyomok egy gombot, amire az összehúzódik. Egy határozott dobással olyan ívben indítom útjára a fegyvert, ami kikerüli minden felborítandó tárgy esésének a pályáját.
A bot gyorsan szeli a métereket és Jokernek annyi szerencséje lesz találat esetén, hogy a köztünk lévő távolság elveszi azt az erőtöbbletet, amit a szérum hatására túlfejlett fizikumom biztosít a dobásnak. Így maximum majd a csontja törik és nem kell aggódnia a belső szervei miatt....

I'm called Deathstroke.

Music

Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Célkeresztben - Joker és Slade   Yesterday at 10:34 pm

Deathstroke és Joker
@

Úgy néz ki, egész jó a felszerelése. Igaz, hogy vaktában lövöldözöm, de azért néhány golyó eltalálja őt. Mégsem sérül le, hisz a páncéljáról lepattannak a lövések.
- Ez tetszik! - mondom, miközben hozzá vágom az Uzit.
Ezután menekülőre fogom. Próbálok össze vissza futkosni, de sajnos nem sikerül megzavarnom. Tényleg nem kispályás a csávó. Ez nagyon, nagyon, nagyon jó! Majd hirtelen valami a vállamnak csapódik. Azonnal "orra bukom" és elterülök a földön.
- Mifene??? - nyögöm, majd megnézem mit vágott hozzám. - Már ne is haragudj, de nem vagyok vevő a szadomazóra. Jössz itt a bőrcuccoddal, szétvered az újoncaimat, most meg hozzám vágod a botodat? Remélem nem akarsz megrontani!
Majd lassan felülök. Lehet hogy eltörte valamimet az eszement... viszont most nincs időm megvizsgálni a sérülésem. Nyögve állok talpra, majd megigazítom a ruhám.
- Fiúk, itt az idő! - emelem meg a hangom, mire a tartály tetejénél felkapcsolódik egy lámpa.
Nem tudom mennyire jó a látása, de innen esélyes, hogy nem tudja kivenni ki van a tartály tetején megkötözve.
- Úgy tűnik, nekem kell kézbe vennem a dolgokat és elintézni téged... - a hangom meglehetősen komor és baljóslatú.
- Apa! - hallatszik egy gyenge hang, ami egy lányhoz tartozik.
- Apa! - mondom elvékonyodó hangon. - Apaaa, segíts! Apuci! Váháháhá! Dobjátok a tartályba, ha bármi bajom esne! - kiáltok az embereimnek, majd felveszem a teleszkópos botot a földről.
- Tudod, nincs veled semmi bajom - mondom újra mély, komor hangon. - Viszont unom már, hogy Batman állandóan a nyomomban van. Te, drága barátom. Te viszont nagyon érdekes vagy. Szívesen dolgoznék veled. Ezért is találtam ki, hogy meghívlak egy kis játékra. Persze nem hittem, hogy bármi esélyem is lenne ellened... ó nem. Hisz azt mondják, én csak egy őrült vagyok!
Miközben beszélek, lassan a közelébe sétálok. Nagyjából három nagyobb lépésre tőle megállok és széttárom a karomat.
- Üss meg! - üvöltök rá. - Üss meg és a lány meghal! Üss meg, te maszkos fenegyerek! Üss meg, ha kedves a lányod élete!
Ezután hisztérikusan felnevetek. Ha megüt, a lány beleesik a tartályba és meghal. Viszont ha nem üt meg, akkor jó móka elé nézünk hamarosan!

Hail the Apocalypse
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Célkeresztben - Joker és Slade   

Célkeresztben - Joker és Slade
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mystic Falls utcái