There's the whole Universe to have fun. Stay or run?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk
Latest topics

» Hiányzásnapló
by Pamela Isley Yesterday at 4:13 pm

» Hírek, újdonságok
by Sandra Wu-San Yesterday at 9:21 am

» Dinah Firkái
by Dinah Laurel Lance Vas. Júl. 15, 2018 10:10 pm

» Harley és Joker - Love is in the air
by Joker Vas. Júl. 15, 2018 9:27 pm

» You're late... - Tinder & Lobo
by Tinder Baara Vas. Júl. 15, 2018 8:48 pm

» Shinigami
by Slade Wilson Szomb. Júl. 14, 2018 3:10 pm
Statisztika
Music

Share | 

You're late... - Tinder & Lobo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
20

TémanyitásTárgy: You're late... - Tinder & Lobo   Szer. Júl. 04, 2018 5:37 pm

Tinder x Lobo

Jump City unalmasságát, feldobja Lobo járgányának fülrepesztő hangja, ahogy kényelmesen átrötyög a belvároson, és nem is szűkölködik kiguvadó szemekkel néző járókelőkből. Furcsa alak lehet nekik, hiszen nem mindennap látni egy majdnem hófehér bőrű, jó két méter magas, hegyomlás szerű férfit, fekete raszta tincsekbe rendezett hajjal, olyan motoron ami bármelyik sci-fiben megállná a helyét. Kényelmesen terpeszkedik az ülésén, ami jó esetben két ember számára is kényelmes, de általában senki nem olyan elvetemült hogy vállalkozzon arra hogy felüljön mögé. Pedig mögötte aztán nem lenne mitől félni.
Alapvetően nem itt lakik, de ki szokott venni egy lakást ha itt jár, és a kismadarával találkozik. Bár se nem tollas, se repülni nem tud, magában mindig így nevezi a lányt, aki nem hagyja őt békén sosem és most egy hosszabb út után tér vissza ide.
Végigzakatol a külvároson is a kis házig, és az udvaron hagyja a motort, úgysem fog beleteleni két órába és már a nyakán is lesz a kis energiabomba. Addig pedig bevág pár sört és összefüstöli a házat szivarral, és az ölébe veszi kedvend állatát, aki itt őrzi a házat. Egy öregedő korban lévő rottweilert és azt simogatja.
Nem is vár sokat és az ajtó felé fordul, még mielőtt belépne a lány.
- Lassú vagy! Már két órája itt vagyok, mi tartott eddig? - köszönti a maga kedves stílusában.
- Konyha, sör - ha igényelné, bár Tinder általában nem iszik.

• •
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hozzászólások száma :
10

TémanyitásTárgy: Re: You're late... - Tinder & Lobo   Vas. Júl. 15, 2018 8:48 pm

Lobo & Tinder ©️
Már izgatottan vártam a mai napot és ezt többen is észrevették rajtam. Nem tudott elég gyorsan múlni az idő és szinte ugráltam mindenhova, hogy minél előbb végezhessek. A hajnali szállítmányt is várni kellett, többen is elkéstek, de mégsem haragudtam annyira, mint várták tőlem. Innen is lehet tudni, hogy különleges "emberrel" fogok találkozni. Azt már rögtön tudtam, hogy nem ember, amikor először találkoztunk, ezt nem volt nehéz kitalálni.
Akkor kicsit túlszámoltam magam, mennyi emberrel bírok el egyszerre, főleg a mentális képességeimmel. Nagyjából hármat tudok egyszerre befogni, ha nyugodt vagyok és tudok koncentrálni, de amint abból kizökkentenek, másra sem tudok figyelni. Tehát verekedni sem igazán, vagyis az ötük ellen esélyem sem volt. Kettőt kiütöttem, de a többivel már nem tudtam mit kezdeni és már arra készültem, hogy túl kell ezen esnem, nincs mese. Akkor jelent meg ez a hegyomlás, akihez most is tartok. Tudni akartam, milyen is ő, ezért nem hagytam magam lerázni és azt hiszem, valahol megkedvelt.
Már csak a napi adag utcai árusítása van hátra végre, ezért felpakolom a hátizsákom, mert a kabáthoz túl meleg van és megindulok gyalog a házhoz, ahol találkozni szoktunk. Menet közben találkozom a szokásos vevőimmel és ismerőseimmel, de valahogy elég lassan megy ma az üzlet és mire észbekapok, két órával később vagyok, mint kellett volna legyek. Rohanni kezdek és erősen lihegve és leizzadva esek be az ajtón.
-Bocsiiiiiii, nem ment elég gyorsan az üzlet -nyüsszögök az ajtóban, ahol fél lábon állva igyekszem megszabadulni a bakancsomtól. Hogy mennyire meleg van! Még nekem is túl meleg lassan.
-Vettem -intek neki, hogy tudomásul vettem, ahogy keresztül megyek a szobán a konyháig, hogy szerezzek magamnak egy üveg vizet, meg még egy sört neki. Én általában nem iszom, mert annál jobban ismerem az alkohol hosszú távú hatását, hogy feleslegesen igyak. Lehuppanok elé törökülésben a földre és odaadom az üveget neki, miközben meghúzom a magamét.
-Merre jártál? Mit csináltál? Mi érdekeset láttál? -kérdezgetem lelkesen, hiszen szeretem a stílust, ahogy mesél és mindig érdekeseket mondd.
Don't wanna touch you, but you're under my skin
Music
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

You're late... - Tinder & Lobo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal